Son Yaz ATV

Hazal Kaya gelistirmis kendini burda sevdim oyunculugunu. asil olaylar dram bi baslasin o zaman sara.
bu millet dram'a bayilir:KK1:

ben beğendim diziyi çok tatlı konusuyolar gayette güzel oynadılar ve konuştular bence tutar bu dizi elveda rumeliye benziyo çünkü:KK66:

ben beğendim diziyi çok tatlı konusuyolar gayette güzel oynadılar ve konuştular bence tutar bu dizi elveda rumeliye benziyo çünkü:KK66:

Evet özellikle Emine, ( bi garip geldi Feriha'dan sonra :KK9: ) çok şirin. Bıcır bıcır olmus cok sevdim onu. :KK6:

elveda rumeli oyuncularıda var dizide gözüm hep kızam kaymakamı sütçü ramizi süt ineciğini zarifemi ahh aleksi aradı yani hepsini:2: ama bunda kızan kaymakamım başka rolde komutan başka namiçenin anası testi münevver bu kez kızçe anası hele luran ahmediye bak sen bir kolunu kaybetmişti elveda rumelideyken vahideyi vurmuştu şimdide emineni peşinde :KK53:baytar efendi hepsini görmek güzeldi:KK16: ama atv inşallah bunun sonunuda elveda rumeli gibi yapıp sonunu bağlamadan bitirmez oralardan kaçarak gelenlerin torunu olduğumdan bildik hikaye ama bari devamı gelse.

Güzel dizi,begendim..Ama çoğu konuşmayı anlamadım alışırım sanırım zamanla:KK1:

Fragmanları baya merak uyandırdı bizde, ama ilk bölümd olmasından dolayıdır herhalde fazla etki bırakmadı henüz.
Tuğçe Kazaz'ı hiç beğenmedim :KK19:
Bizim Feriha'da maşallah baya geliştirmiş kendini, bayıldım ona açıkcası :21:
Ama izlerken de Elveda Rumeli'i baya anımsadık, çok benzemiş gerçekten ki oyuncuları da görünce Sütçü Ramiz'i vs gözümüz aramadı değil :KK9:
Yolu açık olur inşallah, ilerleyen bölümler daha güzel olacağı kesin .

elveda rumeliyi hatırlattı.neden böyle bişey yaptılar anlamadım. önceden çekilen film veya dizileri tekrar etmekten bıkmadılarmı ya.evet elv rumeli güzeldi ve herkes bayılmıştı.sırf millet sevdi diye aynı tarz ve konuları uzatıp da milleti baymanın ne anlamı var?bu kadar para yatırıyorlar bu işlere. yeni fikirler çıksın artık. şu cnbce 'deki diziler falan var ya. şöyle tarz bi dizimiz olun.unutmadan,hazal kaya dersine iyi çalışmış

elveda rumeliyi hatırlattı.neden böyle bişey yaptılar anlamadım. önceden çekilen film veya dizileri tekrar etmekten bıkmadılarmı ya.evet elv rumeli güzeldi ve herkes bayılmıştı.sırf millet sevdi diye aynı tarz ve konuları uzatıp da milleti baymanın ne anlamı var?bu kadar para yatırıyorlar bu işlere. yeni fikirler çıksın artık. şu cnbce 'deki diziler falan var ya. şöyle tarz bi dizimiz olun.unutmadan,hazal kaya dersine iyi çalışmış

ahh denizim mehtap'im cnbc dekilerrr gibi mi dedin :KK52::KK52:
kiz nerdee bizimkilerde o yetenek bizimkiler anca ask,mafya yapar:KK53::KK53:

kizlar bakin ne yaziyor bilinmis bir sitede,

"Son Yaz Balkanlar" Kötü Başladı
atv'nin merakla beklenen yeni dizisi "Son Yaz Balkanlar" kötü bir başlangıç yaptı. Hazal Kaya ve Tardu Flordun'un başarılı oyunculuğunun dikkat çektiği dizi, iki kategoride de on share'in altında kaldı.

O değilde Neden Tuğçe Kazaz ? Başka adammı bulamamışlar ? .. Hiç sevmiyorum o kadını..

tuğçe kazaz hiiiiç rol yapamıyor:KK14::KK14: iki dkka baktım geçtim

fragman guzeldide diziyi izlerken yani izlemek isteyecek birsey bulamadim :26:

[video=youtube;2pj182VBco0]http://www.youtube.com/watch?v=2pj182VBco0&feature=player_embedded[/video]

Ben birazını izledim aslında hepsini izleyecektim ama çocukların ödevi olunca yarıda kestim ben diziyi beğendim niye elveda rumelinin tekrarı gözüyle bakılıyorki Balkanlardaki Türklerin yaşantısını anlatan tek dizi elveda rumeliydi şimdi bu.Ağalı doğuyu anlatan dizilerin tekrarı yapılıyorda Balkanların tekrarı niye olmasın.Belki benim atalarımda göçmen olduğu için dedemim,babaannemim diğer romanyadan,Bulgaristandan göçen atalarım için izliyorum kendi doğdukları yerden nasıl sürüldüklerini at arabasıyla günlerce nasıl yol aldıklarının nasıl acıllar çektiklerini görmek bunu dizi olarak izlemek bence güzel rahmetli babaannemin anlattıkları geliyor aklıma.Ermeniler kıyameti koparıyorya Osmanlı bizi techir etti diye peki Balkanlardaki Türklere yapılan neydi yerinden koparılan öldürülen Osmanlının adı hiç anılmazdı en azından böyle dizilerle sadece Kurtuluş savaşında,Çanakkale savaşında... sadece şimdiki Türkiye sınırları içinde değil Osmanlının her toprağında Türk olanların nasıl acılar çektiğini görüyoruz.Belki benimki duygusal ama adını Feriha koydum,Öyle bir geçer zamanki,eve düşen yıldırım gibi bana hiçbir karşılığı olmayan dizileri izliyorsam atalarımın zorunlu göçünü anlatan diziyi hayli hayli izlerim.Tuğçe Kazas yerine başkası olabilirdi,diğer oyuncular bence güzel inşallah reytin canavarına takılmaz bu dizi.

Ben birazını izledim aslında hepsini izleyecektim ama çocukların ödevi olunca yarıda kestim ben diziyi beğendim niye elveda rumelinin tekrarı gözüyle bakılıyorki Balkanlardaki Türklerin yaşantısını anlatan tek dizi elveda rumeliydi şimdi bu.Ağalı doğuyu anlatan dizilerin tekrarı yapılıyorda Balkanların tekrarı niye olmasın.Belki benim atalarımda göçmen olduğu için dedemim,babaannemim diğer romanyadan,Bulgaristandan göçen atalarım için izliyorum kendi doğdukları yerden nasıl sürüldüklerini at arabasıyla günlerce nasıl yol aldıklarının nasıl acıllar çektiklerini görmek bunu dizi olarak izlemek bence güzel rahmetli babaannemin anlattıkları geliyor aklıma.Ermeniler kıyameti koparıyorya Osmanlı bizi techir etti diye peki Balkanlardaki Türklere yapılan neydi yerinden koparılan öldürülen Osmanlının adı hiç anılmazdı en azından böyle dizilerle sadece Kurtuluş savaşında,Çanakkale savaşında... sadece şimdiki Türkiye sınırları içinde değil Osmanlının her toprağında Türk olanların nasıl acılar çektiğini görüyoruz.Belki benimki duygusal ama adını Feriha koydum,Öyle bir geçer zamanki,eve düşen yıldırım gibi bana hiçbir karşılığı olmayan dizileri izliyorsam atalarımın zorunlu göçünü anlatan diziyi hayli hayli izlerim.Tuğçe Kazas yerine başkası olabilirdi,diğer oyuncular bence güzel inşallah reytin canavarına takılmaz bu dizi.

Haklısın Kadriye,

Dönem dizilerini ben de hiç kaçırmam hep merak ederim bu günlere gelene kadar ne acılar çekmiş atalarımız ben göçmen değilim , ama hepsinin acısını ta içimde kalbimde hissediyorum.O bahsettiğin dizileri ve bize hiç bir artısı olmayan Acun proğramlarını da izlemem Son yaza gelince biz hep daha önce izlediğimiz dizilerle karakterlerle kıyaslamaya alışığız o nedenle biraz olumsuz geldi insanlara, ama ben Elveda Rumelinin devamı gözüyle bakıyorum tamamını izlemedim ama arada gördüklerimden dizinin konusunu karakterlerini biraz oturttumu tutar diye düşünüyorum. Tuğçe Kazaz da çok sırıtmamış hatta yakışmıştı bile ama bizim ona karşı olan ön yargımızdan dolayı göze batmıyorda değil hanı.

X