Sonunda Boşandim. Destek olan herkese teşekkürler

fasulyeci1

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2022
100
173
26
Kizlar merhaba bilen arkadaslarim hazirandan beridir bosanmaya calisiyorum anlasmali bugun mahkememiz oldu ve bosanma karari verildi.

1 ay sonra imza atilacakmis onun icin cagirdilar bu kaldi geriye ama bitti.
Şuan hiç bisey hissetmiyorum ne üzüntü nede mutluluk. Buruk bi sevinc huzun bu kadar.
Kavga tartisma olmadi sigara icip tokalaşarak ayrildik medeni bi sekilde ne ona isyan ettim ne hesap sordum icimde bitirmisim bir cok seyi bunu anladim kendimi yoramadim bile.

Size çok danistigim seyler oldu akil veren tavsiye veren herkese teşekkürler beni yanliz birakmayan burada yasanmisliklarin ornek verip beni bosanmaya daha da cesaretlendiren yürekli kadinlara tesekkurler.

Sevgilerimle. Güçlü bir hayata merhaba 👋

Kizlar merhaba bilen arkadaslarim hazirandan beridir bosanmaya calisiyorum anlasmali bugun mahkememiz oldu ve bosanma karari verildi.

Şuan hiç bisey hissetmiyorum ne üzüntü nede mutluluk. Buruk bi sevinc huzun bu kadar.
Kavga tartisma olmadi sigara icip tokalaşarak ayrildik medeni bi sekilde ne ona isyan ettim ne hesap sordum icimde bitirmisim bir cok seyi bunu anladim kendimi yoramadim bile.

Size çok danistigim seyler oldu akil veren tavsiye veren herkese teşekkürler beni yanliz birakmayan burada yasanmisliklarin ornek verip beni bosanmaya daha da cesaretlendiren yürekli kadinlara tesekkurler.

Yeni bir başlangıç sana yeni guzelliklerle mucizelerle gelsin. Umarım hep mutlu olursun. 🙏

Geçmiş olsun. Hayırlı olsun. İnşallah bundan sonraki hayatınız güzelliklerle dolu olur hep iyi insanlarla karşılaşırsınız. :KK200:

Önceki konularını bilmiyorum ama, bir kadın kolay kolay yuvasını yıkmıyor onu biliyorum. Bu kararı alana kadar muhtemelen çok şey verdin kendinden, çok sıkıntı çektin,üzüldün ağladın… bütün bunlar inşallah günahlarına kefaret olsun💕
Yeni hayatına hoş geldin
Bundan sonrası inşallah hayal ettiğinden de güzel olur inşallah🤗

Umarim bundan sonra ki hayatin hic olmadığı kadar güzel ve mutlu geçer..🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Boşanan güçlü kadınlar kervanımıza sende katıldın,çekmeyip kendini kurtardığın için tebrikler umarım bundan sonraki hayatın güzellikler ve iyilikler getirir sana...Çocuk var mıydı

bundan sonra çok mutlu ol. ben anlaşmalı boşanmadan sonra 1 ay biraz bocaladım hüzün yaşananlar aklıma geliyordu şimdi eski eş yabancı gibi geliyor. hepsi geçiyor hayırlısı olsun

Boşanan güçlü kadınlar kervanımıza sende katıldın,çekmeyip kendini kurtardığın için tebrikler umarım bundan sonraki hayatın güzellikler ve iyilikler getirir sana...Çocuk var mıydı
Hayir cocugum yok :) Ailem dağ gibi biraz borcum vardi babam kapatti hepsini, meslegim var 26 yasinda saglikliyim :)

bundan sonra çok mutlu ol. ben anlaşmalı boşanmadan sonra 1 ay biraz bocaladım hüzün yaşananlar aklıma geliyordu şimdi eski eş yabancı gibi geliyor. hepsi geçiyor hayırlısı olsun
Teşekkürler biz ayrilali 8 ay olduğu için çok zorlanmayacağimi dusunuyorum yanlizliğa alistim ve kabullendim nefret yada baska bir hissim yok :) oda yolunda iyi olsun bana tecrube oldu diyip gectim

X