SONUNDA TEDAVİYE BAŞLIYORUUZ

canım benım ya yazdıklarını okudum ve kaynananın ne kadar duygusuz ve kotu bırıymıs. ınsaalah allah sana bır bebek nasıp eder. umudunu kaybetme bak mesela bende ve esımde bır sorun yok ama bzımde olmuyor. nasıp bu ısler. kuranda allah dıyor kı
şuara suresı:
Yahut Allah, onları erkekli kızlı ikiz verir. Sünnetine, düzeninin yasalarına uygun olarak, iradesinin tecellisine tâbi, akıllı ve sorumlu bazı kimseleri de kısır yapar. O her şeyi bilir, gücü kudreti her şeye yeter.
Buna benzer meryem suresı vardır benı cok etkıleyen bır bır sureydı. ALLAH Herseye kadırdır. o ol der ve olur.
Aynen öyle canım nasip bu işler valla.Rabbim isterse verir belki de kaderim böyle yazılmıştır Rabbim büyük o neylerse güzel eyler

1970’lerde mi geçmiş konu? Sizin daha önemli sorununuz var, o kv ile çocuktan sonra lohusalığı düşünemiyorum. Benim annemin 7-8 yıl çocukları olmamış, babaannem annene bir kere kısır diyecek olmuş babam ben çocuk mocuk istemiyorum evimin huzurunu bozacaksanız bir daha gelmeyin demiş. Kimse de anneme kısır muamelesi yapmamış. 1970’lı yıllarda.
İlk doktorlar da haklı 1 yıl dolmadan tedavi başlamazlar. Allah size sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin.

Kızlar bende bu ay klomene başlıyorum hadi bakalım haberleşelim hepimiz güzel haberler alalım🙏🏻
Merhabaa

Bende eylül ayında klomen kullandım ve iğnemi oldum bugün 5. Günüm değerlendirilecek günleri değerlendiyoruz sonra beklemedeyiz. Siz naptınız acaba klomeni kullandınız mı.

Merhabaa

Bende eylül ayında klomen kullandım ve iğnemi oldum bugün 5. Günüm değerlendirilecek günleri değerlendiyoruz sonra beklemedeyiz. Siz naptınız acaba klomeni kullandınız mı.
Kullandım benim erken yumurtlamam oldu dolayısıyla iğnede vurulamadım. Döngümün 20. Gününde adet oldum çok çok erken

Bursa da bu konuda rezil ötesi!!!! 22 yaşından beri bir çok kadın doğum ve hastalıkları Dr una gittim hepsi sorun görmedi sağlıklısn sorun yok ıvıdık zıvıdık.. Meğerse kısırmışım!!! Rezerv aktifliği sorunum var AMH TSH PROLAKTİN yüksekliği çok yumurta üretimim olduğu için gelişmiyor çatlamıyorlarmış!! Şuan menopoz başlangıcındayım sağ yumurtalığımda rezerv tükeniyor!! 31 yaşında bunu öğrendim tüp bebek merkezinde (devlet) 3. Aşılamamdayım şuan 1. Aşılamada gebe kaldım 5+2 de düştü miniğim. Tüp bebek rapor aşamasındaydım Dr um umutlu olduğu için E2 ve 3 yumurtam var bu ay fazlaaa pozitif bakıyoruz sürece 🥰
Ekimin 4ü gibi kan günüm. Umarım minik mucizelerimiz bizi daha fazla bekletmezler artık 🥰🧿
Allah yardımcınız olsun inşallah güzel haberlerle gelirsiniz size dua edeceğim 🤲🌸

Allah yardımcınız olsun inşallah güzel haberlerle gelirsiniz size dua edeceğim 🤲🌸
Çok teşekkür ederim balımmmmmmmmmm hakkımda böyle düşünmen beni nasıl mutlu hissettirdi bilemezsin. Allah'ım kim evlat hasreti çekiyorsa kollarını evladıyla taçlandırın inşallah 🥰🧿😍♥️
Dün kan verdim dayanamayıp 48.25 çıktı aşılamanın 12. Günü 🙈 lütfen kimyasala dönmesin sağlıklı olsun dua edin bana nolur ♥️🥺

Çok teşekkür ederim balımmmmmmmmmm hakkımda böyle düşünmen beni nasıl mutlu hissettirdi bilemezsin. Allah'ım kim evlat hasreti çekiyorsa kollarını evladıyla taçlandırın inşallah 🥰🧿😍♥️
Dün kan verdim dayanamayıp 48.25 çıktı aşılamanın 12. Günü 🙈 lütfen kimyasala dönmesin sağlıklı olsun dua edin bana nolur ♥️🥺
Amin canım dualarım seninle kötü düşünme herşey olacağına varıyor biz bu süreçte kendimizi yıpratıyoruz maalesef inşallah bebeğin seninledir inşallah sağlıklı bir gebelik dönemi geçirir sağlıcakla kucağınıza alırsınız yavrunuzu 🙏💕🥰

X