Lazer Epilasyon soprano ıce buz lazer

Ben de buzlazer.com’da adı geçen bir klinikte lazer yaptırıyorum yüz hariç tüm vücut ama dediğiniz gibi bir problem yaşamadım ben. 3 seans yaptırdım ve gayet memnunum. Umarım güzel bir sonuç alırım 🙏🏻 Probleminizi güzellik merkezi ile görüşün bence
3.seans için gittiğimde görüşeceğim. Umarım ben de iyi bir sonuç alabilirim.

Ben de buzlazer.com’da adı geçen bir klinikte lazer yaptırıyorum yüz hariç tüm vücut ama dediğiniz gibi bir problem yaşamadım ben. 3 seans yaptırdım ve gayet memnunum. Umarım güzel bir sonuç alırım 🙏🏻 Probleminizi güzellik merkezi ile görüşün bence
Nerede yaptırıyorsunuz acaba

Geçen gün buz lazerde 3. Seansına gittim. Kaşıntı sorunumu paylaştım. Çok normal gözenekler açılıyor ondan oluyor dendi ve bepanthol sensiderm önerildi. Biraz iyi geldi diyebilirim stilex ile kullanınca. Yalniz bende 4.seans itibarıyla alexandrite cihaza geçeceğini söyledi uzman. Seansları böyle devam edenler var mıdır acaba merak ettim.

Meltem hanım son durumunuz nedir memnun musunuz Yelsa estetikteki uygulamadan?
Merhaba 7.seansım bitti. Önümüzdeki ay son seansıma giricem tüylerimin durumuna göre yardımcı olacaklarını söylediler. Gerçekten %80den fazla kurtulmuş görünüyorum tabi bunu son seans üzerinden 2-3 ay geçince daha net söyleyebilirim. Şimdi Epilasyon sürecim devam ettiği için makine etkisinden mi yok tüyler yoksa gerçekten bitti mi anlamam güç 🙈

Merhaba 7.seansım bitti. Önümüzdeki ay son seansıma giricem tüylerimin durumuna göre yardımcı olacaklarını söylediler. Gerçekten %80den fazla kurtulmuş görünüyorum tabi bunu son seans üzerinden 2-3 ay geçince daha net söyleyebilirim. Şimdi Epilasyon sürecim devam ettiği için makine etkisinden mi yok tüyler yoksa gerçekten bitti mi anlamam güç 🙈
Ayy hadii inşallah kurtulmuşsunuzdur :KK45: ben de salı günü başlıyorum inşalllah

X