Soprano Ice Platinium Lazer Epilasyon güncel deneyimlerim (Ankara)

ayy heycanlandim şuan 😁 umarım bir gün bende bunlari söyleyebilirimm ama şuan da bile rahatlığını fazlasiyla hissediyorum heergun tüylerimi kisaltmaktan bikmistim suanilk seansimin uzerinden 7 hafta geçmesine ragmen beni cok rahatsiz eden tuyler yok bir kaç güne bir kisaltiyorum bitti gitti :)
Evet memnun kalırsınız ama kese olayına önem verin seans sonrası iki hafta. İlk bir kaç gün değil ama sonrasında. Benim yüz facia oldu ya. Çünkü aleksandra yapıldı ve üç beş tane olan kıl arttı maalesef.. Özel bölgede bir kaç seans sonra aleksandra ile devam ettim bu arada. Özel bölgede daha çok fayda aldım aleksandradan. Aynı klinikte yaptırdım hepsini. Kışın boynum için iğneliye başlıcam mecbur.

Evet memnun kalırsınız ama kese olayına önem verin seans sonrası iki hafta. İlk bir kaç gün değil ama sonrasında. Benim yüz facia oldu ya. Çünkü aleksandra yapıldı ve üç beş tane olan kıl arttı maalesef.. Özel bölgede bir kaç seans sonra aleksandra ile devam ettim bu arada. Özel bölgede daha çok fayda aldım aleksandradan. Aynı klinikte yaptırdım hepsini. Kışın boynum için iğneliye başlıcam mecbur.
benim ilk seansda hic memnun kalmadifim tek yer yüz oldu :KK43: dokulmeler basladiginda tutuo çektiğim zaman geliyordu ama suan hic gitmemiscesine çıktılar... korkuyorum umarim sonuc alirim hic degilse artmasa bari

benim ilk seansda hic memnun kalmadifim tek yer yüz oldu :KK43: dokulmeler basladiginda tutuo çektiğim zaman geliyordu ama suan hic gitmemiscesine çıktılar... korkuyorum umarim sonuc alirim hic degilse artmasa bari
Direk iğneli yaptırın yüze inanın pişmanlık.. Keşke bilseydim. Göğüs ucuda bitmedi benim. Böyle spesifik alanlar iğneli epilasyonun işi.

iğnelide süreç nasıl oluyor fiyatları nasıl acaba bilgi verebilir misinizzz acı durumu iz vs. oluyor mu
İşte ben henüz yaptırmadım. Ama proses heryerde şu şekilde ; Dakika usulü ödeme yapılıyor. İğnenizi satın alıyorsunuz. İğnenin altın iğne olmasına önem verin. Altın iletkenlik açısından mühim. Birkaç ay öncenin fiyatları, dakikası 10 tl, iğne ise 100 tl idi. x-2/x-3 olmuştur fiyatlar. Absürt değil yani. Güneş almamak gerekiyor o yüzden bahar ve kış mevsiminde yaptırmak lazım. Sonrasında güneş kremi kullanmalısınız. Kese peeling hamam bunlardan takriben bir hafta uzak durmalısınız

tamamdır araştıracağım teşekkür ederim :)
İşte ben henüz yaptırmadım. Ama proses heryerde şu şekilde ; Dakika usulü ödeme yapılıyor. İğnenizi satın alıyorsunuz. İğnenin altın iğne olmasına önem verin. Altın iletkenlik açısından mühim. Birkaç ay öncenin fiyatları, dakikası 10 tl, iğne ise 100 tl idi. x-2/x-3 olmuştur fiyatlar. Absürt değil yani.

Selamlar, gittiğiniz merkezin adını ve fiyat bilgisini bende alabilir miyim? Kızımı lazere başlatmayı düşünüyorum, araştırma içerisindeyim.

Benimde ilk seans diona buz lazer epilasyon polikistik olduğu için kılar çok tüm vücut sırt hariç ora ince kiliymis öyle dedi doktor hastanede yaptırıyorum ben elle çekince her yerden geliyor ama dökülmesi yok 11 gün oldu 2 günde bir keseliyorum kabak deniliyor beklemedeyim

Evet arkadaşlar ankarada iğneli epilasyon için merkez/klinik önerisi alınırr :KK70:
ben iğneli epilasyon yaptırdım. ankara ümitköyde bi güzellik merkezinde çok memnun kaldım 10 seans gittim bide ortalama 25~30 dk gibi seanslar yaptırdım artık hiç çıkmıyor yüzümde şaka gibi sıfırlanmış sanki. seans sonrası çok iyi bakım erekiyor zaten en başta anlattı yapan uzman güneş kremi mutlaka zaten + silverdin ve hametan günde 2 defa 3~4 gün kullanılıyor iz yara vs hiç bişey kalmadı çok korkarak gitmiştim ama sonrası muhteşem oldu şuan annem ve ablamda gidiyor onlarda sonuçlar şaşırtıcı derecede iyi. öncesinde araştırırken şunu farkettim ki gerçekten yapan kişi işin ehli olmalıymış yaşadığım Başka Bi klinikte ki kötü deneyimden sonra iyi araştırmak lazımmış.

Merhaba
Ben de bugün istanbulda bir merkezde ilk seansıma gittim. Daha önce 2 seans alex cihaz uygulamasına gitmiştim. Evde de ipl kullanmışlığım var ama bunun acısı beni bitirdi.
Kol altım en çok acıyan yer oldu. Ağladım gözümden yaşlar geldi. Benim de acı eşiğim çok düşük değildir ama yüksek de değil heralde bilemedim. Genital hiç acımadı mesela kol altında ağlayınca cihazın ayarını mı azalttınız diye dalga geçtim hatta. Yok genelde böyle oluyor dedi bana da.
Ama acısız olduğu tamamen yalanmış. :KK43:
Bende Alex çok acıyor bunun acısı az diye gittim. Genitali yaparken çığlık atmaktan bir hal oldum Çin işkencesi gibiydi. Bazıları dayanamıyormuş hatta ayarını düşürüyorlarmış. Acımayan lazer uygulama yok bence 🙄

Bende Alex çok acıyor bunun acısı az diye gittim. Genitali yaparken çığlık atmaktan bir hal oldum Çin işkencesi gibiydi. Bazıları dayanamıyormuş hatta ayarını düşürüyorlarmış. Acımayan lazer uygulama yok bence 🙄

Bence de benim ayarını düşürdü kol altına dayanamayınca. Kol altı tamamen döküldü bu arada. Genital ortalama.

Bence de benim ayarını düşürdü kol altına dayanamayınca. Kol altı tamamen döküldü bu arada. Genital ortalama.
Bende henüz dökülme az oldu kıl köklerimin maşallahı var. Bende çığlık atarken yalvarıyorum düşür, istemiyorum, dayanamıyorum diye ama tam tersi bazen 2 kere yapıyor aynı yere. Ayarını düşürürsem sonuç alamazsın demişti. Sizin etki etmiş ne güzel. Seanslara gittikçe acısı azalıyor mu acaba? Benim biraz azaldı ama hala zorlanıyorum. 😬

Ankara'da rl beauty/clinic medicalgroup gibi bir yere giden var mı? uygun konu olmadı sanki ama belki buradan çıkar birisi : )

Eveet kızlar sonunda 2. seansima gidebildim 😁😁 son durumu aktarıyorum dökülen kısımlar çıkmadi (1. seansin üzerinden yanlis hatirlamiyorsam 8 hafta geçmişti) 2. seansimda lazeri yapan kişi ayrılmış ekip komple değişmiş yeni ekip gelmiş nedenini bilmiyorum bu basta beni biraz tedirgin etsede lazer sırasında daha memnun kaldim dokulmelerde sonuç ne olur bilmiyorum. acı ilkine göre baya azalmıştı yüz bolgemde hic dökülme olmadığını söylediğim icin yuksek atış yapti bu arada genital bölgede benim ilk seanda utuleme tarzi degilde bas cek şeklinde yapmıştı sanirim bu canimi yakan en buyuk etkendi cunku baya uzun sürmüştü 2. seansima giren kadın sordu hatta öylemi yapti diye evet dedim o şekilde canin cok yanar normaldedi biz onu tek tuk bi bolgede kil kaldığında yapıyoruz sadece dedi durumlar böyle kısaca dayanilmauacak bir acı yaşamadım ( genital yine baya acidi bu arada ama dayanilir en azindan kendimi kasmaktan heryerim agrimadi 😁) son olarak öğrendiğim bilgileri paylaşmak istiyorum bilmeyenler için ilk seans killarin enn çok döküldüğü seans oluyormus ve dokulen killar bir daha cikmiyormus atış derecesi kisinin ten rengine kil rengine gore degisiyormus ama fikir olmasi acisindan benimkileri gorebildikleeimi soyleyim kol ve bacakta 20. derece genitalde 8-10 arası atış yaptı bu dereceler nedie ne degildir bilmiyorjm sadece ekranda gördüm araştırdığımdada bulamadim paylasmak istedim

Parayı da peşin verdim paket aldım ben. Tek seans alsam bir daha hayatta gitmezdim. Param boşuna gitmesin diye gidiyorum valla.
pes etmeyin acı azalicak birde regl tarihinize dikkat edin regle yakin tarihte gittiginizde cok daha fazla aciyormus bana sonuç alacakmisim gibi geliyor eğer alırsak herşeye deger 😁 kadin cok aciyorsa dusureyim dediğinde yok yok yakın beni yeterki kurtulayim diyorum ben 😁

ben iğneli epilasyon yaptırdım. ankara ümitköyde bi güzellik merkezinde çok memnun kaldım 10 seans gittim bide ortalama 25~30 dk gibi seanslar yaptırdım artık hiç çıkmıyor yüzümde şaka gibi sıfırlanmış sanki. seans sonrası çok iyi bakım erekiyor zaten en başta anlattı yapan uzman güneş kremi mutlaka zaten + silverdin ve hametan günde 2 defa 3~4 gün kullanılıyor iz yara vs hiç bişey kalmadı çok korkarak gitmiştim ama sonrası muhteşem oldu şuan annem ve ablamda gidiyor onlarda sonuçlar şaşırtıcı derecede iyi. öncesinde araştırırken şunu farkettim ki gerçekten yapan kişi işin ehli olmalıymış yaşadığım Başka Bi klinikte ki kötü deneyimden sonra iyi araştırmak lazımmış.
ne zaman gittiniz bilmiyorum ama ne kadara mal oldu acaba

pes etmeyin acı azalicak birde regl tarihinize dikkat edin regle yakin tarihte gittiginizde cok daha fazla aciyormus bana sonuç alacakmisim gibi geliyor eğer alırsak herşeye deger 😁 kadin cok aciyorsa dusureyim dediğinde yok yok yakın beni yeterki kurtulayim diyorum ben 😁
3.seansta çok acı çektim çok zor geçti. Ertesi gün regl oldum ondan olmuş. Yapan kadın regl tarihini ayarlayıp gel daha az acır dedi. Devam edicem valla bıktım kıllardan

X