Soy Ağacınız Her Burcun Ağaçları ve Her Ağacın Anlamı

Ceviz : (Tutku): Garip ve zitliklarla dolu biridir. Egoist ve agresiftir. Beklenmedik tepkiler gosterir. Asil bir ruhu vardir. Spontanedir. Cok hirslidir ve hic esnekligi yoktur. Zor ve alisilmisin disinda bir estir. Cok zor begenir. Sadece takdir eder. Cok kiskanc ve tutkuludur. Uyum gostermek icin fazla fedakarlik etmekten de hoslanmaz. Ilginc stratejiler uretir.

Ben bir ceviz ağacıyım Gülhaaaane Parkı'nda!!!!!

amin canım aynı güzellikler hayatın boyunca seni ve ailenide bulsun...:Saruboceq:.

amın canım ınsaallah hepımızı bulsun canım benım

sen sus kıskanç
baksana sende zor beğenirmişsin
enişteyi nasıl beğendin
şaşırdım doğrusu:roflol::roflol::roflol:

ay nıye kıskanmayım kıssssss
sen kıskanulmayacak karumusun????
valla hıc zor olmadı sekerım ılk goruste asık oldum
aha dedım bu benım sebebı hayatım dedıgım gıbıde oldu valla

ya efsuncum bu ağaçlar sadece kadınlaramı özel benim herif gürgenmiş ama sadece ikisininde yontulmamaış olması örtüşüyo.....

masaallah canım ne guzel ortak bır yon bulmussun
enıstem duymasın kıs ona gore aaaaaaaaaaaa

genel canım
yontulmamış mı
sen beni öldürecen delüüüüdelikafaduldendelikafadulden

Selvi : (Sadakat) Guclu, fiziksel olarak kasli, her ortama uyabilen, hayatla fazla ugrasmayan, hosnut, iyimser, paraya meraklidir Yalnizliktan nefret eder. Kolay kolay tatmin edilemeyecek kadar tutkuludur. Ama sadiktir. Modu cabuk degisir. Kurallara boyun egmez. Biraz da ukala ve ilgisizdir.

benim adamda aynı valla çok doğru

sende sus kıs anam topıkde kocam askum dıyonuz burda adamlara yontulmamıs dıyonuz
allah ıslah etsın sızı emıııı:roflol::roflol:

dişbudak çıktım :roflol::roflol:
emeğine sağlık tatlım :1hug::1hug:

kıs o nasıl bır agacmıs anam
efsun ne alem karusun leynnn
nerden buldun bu testı:roflol:

bende ceviz çıktım efsuncum....
Ceviz : (Tutku): Garip ve zitliklarla dolu biridir. Egoist ve agresiftir. Beklenmedik tepkiler gosterir. Asil bir ruhu vardir. Spontanedir. Cok hirslidir ve hic esnekligi yoktur. Zor ve alisilmisin disinda bir estir. Cok zor begenir. Sadece takdir eder. Cok kiskanc ve tutkuludur. Uyum gostermek icin fazla fedakarlik etmekten de hoslanmaz. Ilginc stratejiler uretir.

aha bendensın sende sekerım ŞenizŞeniz

Selam kızlarkaydirigubbakcemile3

Bu koca; aksine kendine acayip güvenir ama gerisi doğruCADIARZU

Kavak : (Tatminsiz) Fazla kendine guvenmeyen, sadece gerektigi zaman cesaretli olan biridir. Arkasinin guclu olmasini ve sIki insanlarla muhatap olmasini sever. Cok secicidir. Genellikle yalnizdir. Artistik bir dogasi vardir. Kin tutar. Iyi bir organizatordur. Felsefi takilmayi sever. Ama her durumda guvenilebilir biridir. Iliskilerini de cok onemser.

Bu da bendenizyerimseniben

Sedir : (Guven) Zarif, her ortama ayak uydurabilen, luksu seven, sagligina dikkat eden, kendine guvenen, baskalarina da biraz yukaridan bakan biridir. Kararli, sabirsiz ve baskalarini etkilemeyi sever. Iyimserdir ve beceriklidir. Tek ve gercek askini bekler. Cabuk karar verir.

Selam kızlarkaydirigubbakcemile3

Bu koca; aksine kendine acayip güvenir ama gerisi doğruCADIARZU

Kavak : (Tatminsiz) Fazla kendine guvenmeyen, sadece gerektigi zaman cesaretli olan biridir. Arkasinin guclu olmasini ve sIki insanlarla muhatap olmasini sever. Cok secicidir. Genellikle yalnizdir. Artistik bir dogasi vardir. Kin tutar. Iyi bir organizatordur. Felsefi takilmayi sever. Ama her durumda guvenilebilir biridir. Iliskilerini de cok onemser.

Bu da bendenizyerimseniben

Sedir : (Guven) Zarif, her ortama ayak uydurabilen, luksu seven, sagligina dikkat eden, kendine guvenen, baskalarina da biraz yukaridan bakan biridir. Kararli, sabirsiz ve baskalarini etkilemeyi sever. Iyimserdir ve beceriklidir. Tek ve gercek askini bekler. Cabuk karar verir.

BENİMKİ TAM DOĞRU VALLA delikafaduldendelikafadulden

Incir : ( Hassasiyet) Cok guclu, bagimsiz, tartismalara ve zitliklara fazla izin vermeyen, aile hayatina duskun, iyi bir baba(anne dicekti herhal a.s ) ve hayvan severdir. Sosyal bir kelebek gibidir. Espriden anlar, aylakligi ve tembelligi de sever. Bencilligi vardir. Akilli ve pratiktir.
evettt buuu benimmmm
aşkımda... ;
hayret benı nası beeyndıyse :roflol: zormuşum oyle diyor birileri... :1closedeyes:

Koknar : (Gizem) Sira disi bir zevki vardir. Sofistike ve kadirsinastir. Guzel olan her seyi sever. Dik basli, cabuk mod degistiren,bencil olmasina ragmen kendisine yakin olanlarla ilgilenen biridir. Cok mutevazi oldugu soylenemez. Hirslidir. Memnun edilmesi zor bir sevgilidir. Cok arkadasi vardir. Cunku ona guvenebilirsiniz.

güzel olan herseyi severim dogru
cok arkadasim var cünkü övünmek gibi olmasin ama gercekden güvenilir biriyimdir

geriside fasafiso tuttmadi yarisindan cogu abovvvvvvvvvv :)))))))
paylasimin icin tsklerrrrrrrrrrr

X