Sperm düşüklüğü

Bizden genetik istenmedi canim sperm düşüklüğü genetik veya fizyolojik dedi yani üretmiyor vücut.yirtdisina falan test gönderelim dediler çok masrafliydi gondermedik.Sonuclarinizin çıkmasını neden bekleniyorsunuz ki
Anladım bizim problemimiz eşimde benden kaynaklı bişey yok canim.biz eşimin mesleği ile alakalı olduğunu düşünüyorduk degilmis

Sizin kendinizde bı problem varmı peki eşinizin 3 çocuğu olmuş sanırım öylemi yazmistiniz
Eşimin eski eşinden 3 çocuk var benim eski eşimden iki kürtajım var geçen sene ramazanda bizim bir kimyasalımız oldu benim eşimde 40 ben 31 yaşındayım film çekildim tüp teki açı teki sızıntı şeklinde geçiş yazıyor eşimin sperm testi kötü çıktı aşılama bir ihtimal dedik

Eklentiler

• IMG_0141.png
    IMG_0141.png
    195 KB · Görüntüleme: 44
Eşimin eski eşinden 3 çocuk var benim eski eşimden iki kürtajım var geçen sene ramazanda bizim bir kimyasalımız oldu benim eşimde 40 ben 31 yaşındayım film çekildim tüp teki açı teki sızıntı şeklinde geçiş yazıyor eşimin sperm testi kötü çıktı aşılama bir ihtimal dedik
Anladım canim en sağlıklı kararı doktorunla beraber verirsin.Umarim hakkında hayırlısı olur.

X