Erkek İnfertilitesi Sperm sayisi düşük hareketli hic yok olanlar lütfen yardim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Fela

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2018
25
12
37
Arkadaşlar siteye yeni üye oldum.Sorun bizde değil.Kardeşim için arastiriyorum .Kız kardeşim bir yıllık evli bunlar hemen çocuk istedi kardeşim iki defa Dr gitti bir sorun çıkmadı.eşi gitti gecen hafta ve sperm sayisi düşük değerler düşük ve o kadar çok seviyorki ikiside çocukları yıkıldılar resmen tabi morel veriyoruz filan ama nafile cuma günü hormon testi var bilen yasayan yazsın lütfen ne yapmalıyız
Screenshot_20180103-021118.png

Arkadaşlar siteye yeni üye oldum.Sorun bizde değil.Kardeşim için arastiriyorum .Kız kardeşim bir yıllık evli bunlar hemen çocuk istedi kardeşim iki defa Dr gitti bir sorun çıkmadı.eşi gitti gecen hafta ve sperm sayisi düşük değerler düşük ve o kadar çok seviyorki ikiside çocukları yıkıldılar resmen tabi morel veriyoruz filan ama nafile cuma günü hormon testi var bilen yasayan yazsın lütfen ne yapmalıyız Eki Görüntüle 2087994
Çok geçmiş olsun testin bizimkinden farklı morfoloji 0 ileri hareketli hiç yok sperm sayısı 6 yazıyor sadece 6 mı 6milyonmu mutlaka iyi bi ürologa gitmesi gerekiyor gibi görünüyor farklı bi yerde daha test yaptırdınızmı acaba sıkıntılı görünüyor rabbim acil şifalar versin

Arkadaşlar siteye yeni üye oldum.Sorun bizde değil.Kardeşim için arastiriyorum .Kız kardeşim bir yıllık evli bunlar hemen çocuk istedi kardeşim iki defa Dr gitti bir sorun çıkmadı.eşi gitti gecen hafta ve sperm sayisi düşük değerler düşük ve o kadar çok seviyorki ikiside çocukları yıkıldılar resmen tabi morel veriyoruz filan ama nafile cuma günü hormon testi var bilen yasayan yazsın lütfen ne yapmalıyız Eki Görüntüle 2087994
Canim hiz duzeltilebilir morfoloji de desteklerle duzeliyor hic canını sıkma iyi bir dr bulup tedavi olun .Bizim topigimiz var orda arkadaslar da yardimci olur yazacagim linke gel

Çok geçmiş olsun testin bizimkinden farklı morfoloji 0 ileri hareketli hiç yok sperm sayısı 6 yazıyor sadece 6 mı 6milyonmu mutlaka iyi bi ürologa gitmesi gerekiyor gibi görünüyor farklı bi yerde daha test yaptırdınızmı acaba sıkıntılı görünüyor rabbim acil şifalar versin
Canim 6 milyon parantez icinde yaziyor ya :KK66:

Başka bir yere gitmediler canım henüz yeni öğrendik zaten bir hafta oldu hormon testi var işte cuma günü Rabbim herkesin yüzünü guldursun inşallah

Altı milyonla olur mu diyorsun ayy hadi inşallah ne bileyim çok umitsizler pek bilgimizde yok okuyayim kardeşime de okutayim çok teşekkürler
Bizim ilk SSK da yapılan testimizde 6 milyon du doktor daha sonra detaylı test istedi onda 14.900 çıktı 3 ay sonra testi tekrarladik 35.800 olmuştu ama benim esimde varikosel vardı ameliyat oldu ameliyatın 4. Ayindayiz henüz hiç hamile kalamadim 15 aydır evliyim hiç korunmadim

Altı milyonla olur mu diyorsun ayy hadi inşallah ne bileyim çok umitsizler pek bilgimizde yok okuyayim kardeşime de okutayim çok teşekkürler
Keciboynuzu kuru incir kuru bol ceviz coban cokerten cayi ve aktarlarda cemilefendinin çakşır suyu satiliyor .Onlari duzenli kullanirsa fayda görür .Bir de dr a sorup emodex alsinlar .Hem spermleri duzeltiyor hem de hizi artiriyor

Keciboynuzu kuru incir kuru bol ceviz coban cokerten cayi ve aktarlarda cemilefendinin çakşır suyu satiliyor .Onlari duzenli kullanirsa fayda görür .Bir de dr a sorup emodex alsinlar .Hem spermleri duzeltiyor hem de hizi artiriyor
Canım canım çok teşekkürler gönderdim simdi kardeşime hemen tedarik edecekler insallah

Bizim ilk SSK da yapılan testimizde 6 milyon du doktor daha sonra detaylı test istedi onda 14.900 çıktı 3 ay sonra testi tekrarladik 35.800 olmuştu ama benim esimde varikosel vardı ameliyat oldu ameliyatın 4. Ayindayiz henüz hiç hamile kalamadim 15 aydır evliyim hiç korunmadim
Hakkınizda hayırlısı canım bak arkadaşın verdiği kürleri sende dene inşallah olur Rabbim kimsenin kucağını bos koymasin

selam arkadaşım kardeşin hiç korkmasın vücutta sperm olduğu sürece düzelme ihtimali çok yüksek.biraz destekle toparlar inş.ama daha hızlı bir çözüm için cupping theray mutlaka öneririm.

Ayni sorun bizdede var canim sperm sayisi 4 -5 milyon kadar 3yildir hamileleik olmadi ama mucadeleye devam bol bol havuc rendesi veya havuc suyu icsin hiza iyi geliyor

Ayni sorun bizdede var canim sperm sayisi 4 -5 milyon kadar 3yildir hamileleik olmadi ama mucadeleye devam bol bol havuc rendesi veya havuc suyu icsin hiza iyi geliyor
İnşallah kuzum haber ver mutlaka hamile kalirsan inşallah canım bol dua Rabbim ne zaman isterse o zaman olur

Düşük olunca çinko, selenyum ve antioksidan tedavisi veriyorlar ama hiç olmayınca nasıl bi tedavi veriliyor hiç bilmiyorum. :KK43:

X