Sperm sayısı nasıl anlayan varmı

Buna rağmen ben 7 kez kendiliğinden hamile kaldım ama bazı hamileliklerim çok geç oldu.hepsi gebelik kayıpları oldu ngsli denedik tüp bebek 3 kez tutmadı.bende ayretten adenomyosız var o zor hamile kalıyorsun onu baskıladılar beni adetten keserek transferlerimde ama işe yaramadı son çare yazın adenomyosız ameliyatı yapılcak
Önce tedavinizi olun eşinizde tekrar test versin 3 sene önceki teste göre mi ilaç yazdırdınız eşinize tam anlayamadım

Önce tedavinizi olun eşinizde tekrar test versin 3 sene önceki teste göre mi ilaç yazdırdınız eşinize tam anlayamadım
Doktorum 3 sene önceki teste göre şimdi yazdı ozaman genetikten 3 tane dondurulmusum vardı daha sonra gerek duymadı direk tedaviye başlamıstı şimdi artık genetikten saglıklı embriyom kalmayınca hepsi transfer oldum tutmadı.oyuzden tekrar tüp bebeğe başlıcamtık ultrasonda yumurta rezervim azalmış bide yeni düşük yaptım.direk bana prp eksozom dün uyguladı.eşimde burda degildi sperm testi yazıp yollasın dedi hemşirem 3 sene önce en son yapmıstık sonuç buydu baktı düşük diyip ilaç yazdı başta bakmadan yazdı İlacı günde 3 kez kullansın dedi eski sonucu görünce 6 kez kullansın dedi test yapıp yollasın dedi bide

Doktorum 3 sene önceki teste göre şimdi yazdı ozaman genetikten 3 tane dondurulmusum vardı daha sonra gerek duymadı direk tedaviye başlamıstı şimdi artık genetikten saglıklı embriyom kalmayınca hepsi transfer oldum tutmadı.oyuzden tekrar tüp bebeğe başlıcamtık ultrasonda yumurta rezervim azalmış bide yeni düşük yaptım.direk bana prp eksozom dün uyguladı.eşimde burda degildi sperm testi yazıp yollasın dedi hemşirem 3 sene önce en son yapmıstık sonuç buydu baktı düşük diyip ilaç yazdı başta bakmadan yazdı İlacı günde 3 kez kullansın dedi eski sonucu görünce 6 kez kullansın dedi test yapıp yollasın dedi bide
SİZE İNANAMIYORUM HANIM EFENDİ SPREM TESTİ 3 sene önce verilip üstüne eşinize İLAÇ KULLANDIRTIYORSUNUZ ! O hangi doktor acaba hangi doktor 3 sene önceki spermi kabul eder şaka mısınız ? Kendimize gelin lütfen kör cahil misiniz ya ? Siz çocuk istiyorsunuz sağlıklı gebelik istiyorsunuz ama 3 sene önceki değerlere göre hareket ediyorsunuz ay elim ayağım titriyor eşinizi sevmiyor musunuz önemsemiyor musunuz ya bişey olsa neden tekrar test verdirmediniz? O zaman mesela sizde 3 sene önceki hormonlarınıza göre ilaç alın mantıklı mı sizce ? Ya da mesela yumurta geliştirici ilaçları sürekli her gün kullanın bu mantıklı mı ? Yarabbim daha neler göreceğiz ya şaka gibi Allah yardımcınız olsun. Eşinizde sizde önce psikologa ordan siz güzel bir kadın doğum doktoruna tüm testleri verin eşinizde hemen sprem testi ve ürolojiye gitsin sonra tüp bebek merkezine tekrar gidin. Geçmiş olsun

Ben bülent tıraşın hastasıyım saglıklı embriyolarım kalmayınca transfer için 3 kez oldum tutmadı.tüp bebek tedavisine başlamak için tekrar yanına geldim yumurta rezervim az diye işlem yaptı prp artı 2 ay sonra başlaya biliriz tüp bebeğe dedi eşin burdamı hayır dedim tüp bebeğe başlasaydık gelcekti dosyama baktı 3 sene önceki kendileri yaptıgı teste göre kocamın sperm sayısı düşük oldugumu yeni söyledi ve takviye ilaç yazdı tedaviye başlamadan öncede sperm testi yapıp yollayın dedi kocamı gayette seviyorum neye şnanmıyorsunuz bunu doktor bu şekil yaptı ben doktora neden ilaç yazdın mı dicem benim kafama takıldı düşük olduğunu 3 seneden sonra şimdi diyorlar ve şimdi ilaç veriyorlar ozaman bu düşük spermle embriyolarımız 5 güne geldi genetikten 3 saglıklı geldi normalde hoca bi kez hastalara bakıyor sonra diğer doktorlar ilgileniyor demek onlar umursamadı ya göz ardı ettiler sonra fazla ücret ödeyip bülentin kendisi baksın dedim.ozamanda gerek duymadı sperm testi yapmaya Cnk dondurulmuslarım saglıklı embriyolarım vardı diye sperme bakmadı.taki emriyo kalmayınca negatifler sonuç alınca tekrar tüp bebek için geldiğimde ozaman hoca gördü tedaviye başlıcaz eşin 2 ay sonra sperm testi yapsın ama eskisi kötüymüş bu ilacları kullansın dedi

Sonki yazınıza etiket yapamıyorum ben doktora kalkıpta 3 sene önceki sonucu göstermedim kendisi 3 sene önce kendileri yaptığı teste göre ilaç verdi.bu benim hatam mı oluyor sonuçta koskoca prefesör demi ama kalkıp 3 sene önce kendi yaptıkları teste göre yeni testi görmeden ilaç veriyorsa demekki zararı yokki veriyor sizde iyice sacmaladınız adam prefesör sizden benden demekki daha iyi biliyorki vermiş benim sadece merak ettiğim 3 sene önce bu testi yaptıranlar eşime onun yanındaki doktorlarıydı bize düşük oldugunu demedi ve artı bunu daha dün ögrendik hemşiremden o sonucu istedim bana bunu attı 3 sene önceki yumurta toplama işlemi olmadan önce orda eşimden aldıkları sperme göre ilaç doktor kendisi yazdı saha çok düşmüştür gidince kocan bu ilacları kullansın ve sperm testi yapıp yollayın dedi

Sonki yazınıza etiket yapamıyorum ben doktora kalkıpta 3 sene önceki sonucu göstermedim kendisi 3 sene önce kendileri yaptığı teste göre ilaç verdi.bu benim hatam mı oluyor sonuçta koskoca prefesör demi ama kalkıp 3 sene önce kendi yaptıkları teste göre yeni testi görmeden ilaç veriyorsa demekki zararı yokki veriyor sizde iyice sacmaladınız adam prefesör sizden benden demekki daha iyi biliyorki vermiş benim sadece merak ettiğim 3 sene önce bu testi yaptıranlar eşime onun yanındaki doktorlarıydı bize düşük oldugunu demedi ve artı bunu daha dün ögrendik hemşiremden o sonucu istedim bana bunu attı 3 sene önceki yumurta toplama işlemi olmadan önce orda eşimden aldıkları sperme göre ilaç doktor kendisi yazdı saha çok düşmüştür gidince kocan bu ilacları kullansın ve sperm testi yapıp yollayın dedi
Tamam işte ben doktorunuza da şaşırdım 3 sene önce neden ilaç yazmadı yazık yani belki 3 sene önce olacaktı para için değer mi burada o isim verdiğiniz doktor ilgilenmiyor asistan vs ilgileniyor diye kaç kişi değiştirdi yardım istediniz bende size kadın doğuma acil gidip bütün testlerinizi yaptırın ilk olarak eşiniz sprem yeti ve ürolojiye gitsin sonra tüp bebek devam dedim Allah’ta yardımcınız olsun üzülüyorum böyle durumlara 3 sene öncede düşük buraya atmışsınız testi ben yorumladım ve düşük olduğunu söyledim ama tüp bebekte önemsememişlerdir ama önemli diyen doktorlarda var sağlıklı yumurta sağlıklı sprem sağlıklı bebek

Tamam işte ben doktorunuza da şaşırdım 3 sene önce neden ilaç yazmadı yazık yani belki 3 sene önce olacaktı para için değer mi burada o isim verdiğiniz doktor ilgilenmiyor asistan vs ilgileniyor diye kaç kişi değiştirdi yardım istediniz bende size kadın doğuma acil gidip bütün testlerinizi yaptırın ilk olarak eşiniz sprem yeti ve ürolojiye gitsin sonra tüp bebek devam dedim Allah’ta yardımcınız olsun üzülüyorum böyle durumlara 3 sene öncede düşük buraya atmışsınız testi ben yorumladım ve düşük olduğunu söyledim ama tüp bebekte önemsememişlerdir ama önemli diyen doktorlarda var sağlıklı yumurta sağlıklı sprem sağlıklı bebek
Verdiği takviye ilaç vitamin oluyor bunun zararı olurmuki eşime daha dün test istedi ama testi yapsa dahi kullansın dedi ilacları eşimde calıstıgı için gidip test yapamadı pazartesi yaptırırım dedi.daha ilaçıda kullanmaya başlamadı ben halen türkiyedeyim evime gidince normalde başlaması gerek dedi

Yaşda 44 benim yaş 33 ultrasondan baktı yumurtalarım azalmış dedi.diğer ultrason görüntülerimde dosyamda yumurta sayılarım çok Muş şimdi ise bi tarafta 3 tane diğer tarafta 4 tane ama çok küçüklermiş iyi değil dedi prp ve egsozom yapalım 2 -3 ay sonra gel tüp bebeğe geçeriz dedi saglıklo embriyom bitince saha başka emriyom yok diye başa döndüm tutmamasının sebebi ise bende Adenomyozis var onu ilaçla baskılayıp adetten kesiyordu ama yetersiz geldi mecbur ameliyat yapcaz dedi.ameliyatı zor olduğu işin başta baskıladık işe yarar dedik ama yaramadı

Verdiği takviye ilaç vitamin oluyor bunun zararı olurmuki eşime daha dün test istedi ama testi yapsa dahi kullansın dedi ilacları eşimde calıstıgı için gidip test yapamadı pazartesi yaptırırım dedi.daha ilaçıda kullanmaya başlamadı ben halen türkiyedeyim evime gidince normalde başlaması gerek dedi
Vitamin sıkı to yapmaz

Yaşda 44 benim yaş 33 ultrasondan baktı yumurtalarım azalmış dedi.diğer ultrason görüntülerimde dosyamda yumurta sayılarım çok Muş şimdi ise bi tarafta 3 tane diğer tarafta 4 tane ama çok küçüklermiş iyi değil dedi prp ve egsozom yapalım 2 -3 ay sonra gel tüp bebeğe geçeriz dedi saglıklo embriyom bitince saha başka emriyom yok diye başa döndüm tutmamasının sebebi ise bende Adenomyozis var onu ilaçla baskılayıp adetten kesiyordu ama yetersiz geldi mecbur ameliyat yapcaz dedi.ameliyatı zor olduğu işin başta baskıladık işe yarar dedik ama yaramadı
Hayırlısı olsun rabbim en kısa zamanda sağlıklı bebişler versin size keşke doktorlar güzel ilgilense ama işte bazen para olarak görüyor keçiboynuzu e vitaminide spermde işe yarıyor sizde sebzeler yiyin paketli gıdalar yemeyin inşallah hayırlı sonuçlarla yazın buraya

Hayırlısı olsun rabbim en kısa zamanda sağlıklı bebişler versin size keşke doktorlar güzel ilgilense ama işte bazen para olarak görüyor keçiboynuzu e vitaminide spermde işe yarıyor sizde sebzeler yiyin paketli gıdalar yemeyin inşallah hayırlı sonuçlarla yazın buraya
Amin Allah razı olsn diğer doktorları bu zamana kadar bizle ilgilendi sonra direk hocanın kendisini 1 senedir ilgilenmesini istedik dondurulmuslarım olduğu için eşimin ilk yaptıkları sperm testine hiç bakmaya gerek duymadı prp eksozom işlemi bana yaptıktan sonra tesadüf dosyamı karıstırırken fark etti sana dediler mi eşinin spermi düşükmüş hayır dedim ilk geldiğin zaman demedilermi hayır dedim şaşırdım zaten bu zamana kadar diğer doktorlar neden demediler ki birde bülent hocada aşırı pahalı diye ilk zaman almadım kendisini sonda çaresiz kaldım elde avuçta herseyi verip onun ilgilenmesini istedim ama şu dikkatımi çekti bu şuan aşırı derecede ilgileniyor çok uzun sürmüş senin tedavin uzatmaya gerek yok direk sonuclandırmamız gerekiyor böyle olmaz 3 sene olmuş halen sonuç sana aldıramamıslar dedi

Merhaba! Bu eşimin 3 yıl önceki sonucu ve doktorum yeni düşük olduğunu söylüyor daha yenilenmedik eskisine bakarak eşime takviye ilaç yazdı.3 ngsli denememiz oldu tutmadı.sonra kendiliğinden hamilelik oldu kalp atışı durdu.her seferinde kendiliğinden gebe kalınca kalp atışı duruyor.ve benimde yaş 33 3 sene önce ultrasonda yumurtalarım çokken şimdi azalmış dün prp ve eksozom oldum.acaba eşimin spermi düşükse ondan mı gebelik kaybım oluyor.3sen önce sperm sayısı 45milyon hareketlilik yüzde 60 mış yumurta toplama işleminde aldıkları sperm sonucu buydu şimdi resim ekliyorum Buda toplama işlemi olmadan önceki
Bu test sonucu ile normal gebelik eldeedebilirsiniz öyle kötü bi sonuç değil bence sperm dna hasar testi yaptırmalısınız o daha önemli özellikle erken hafta gebelik kayiplarinda

Bu test sonucu ile normal gebelik eldeedebilirsiniz öyle kötü bi sonuç değil bence sperm dna hasar testi yaptırmalısınız o daha önemli özellikle erken hafta gebelik kayiplarinda
Başka bi doktora gösterdim normal dedi sperm DNA hasar testi yazılmamış degilmi sperm morfolojisini DNA hasar testi sanıyordum tmm ozaman ben eşime diyeyim o şekil yapsın

Başka bi doktora gösterdim normal dedi sperm DNA hasar testi yazılmamış degilmi sperm morfolojisini DNA hasar testi sanıyordum tmm ozaman ben eşime diyeyim o şekil yapsın
Dna hasar testi yok bunda belli başlı merkezlerde yapılabilen bi test, sonucuda 15 günde falan çıkıyor

Dna hasar testi yok bunda belli başlı merkezlerde yapılabilen bi test, sonucuda 15 günde falan çıkıyor
Tskler bu test bülent tıraşta yapılmıştı fakat bize böyle bi sorun olduğu söylenmedi genetik taramadan 3 sağlıklı embriyom vardı 3 kez transfer yaptık tutmadı.tutmamasının sebebi rahim inceliginden dolayıydı kök hücre oldum işe yaramadı sonra bi şekil ilaçlarla kalınlaşmasına rağmen tutmayınca rahimde başka bi sorun var ondan olabilir dendi ki o şey hamile kalmayı zorlastıran bişi ve bazen düşük yaptıra biliyormuş 7 kez gebelik kaybım vardı ve hepsi kendiliğinden olusan hamileliklerdi geçen ay yine kendiliğinden olusan bebeğimi kaybettim bendeki Adenomyozis hamile kalmayı zorlaştırıyor eşimdeki bu sperm sonucunda demek ki aynı şekilde zorlastırıyor ondan demekki geç geç hamile kalıyorum

X