Sperm testi nerede yapılır?

Ben 5 sene uğraştım. Eşim ilk önce özelde yaptırdı test yanlış çıktı. İlaçlar verildi 3 ay kullandı tekrar gitti tekrar yanlış çıktı. Devlete gitti yanlış çıktı antibiyotik verelim dediler bazen antibiyotik iyi geliyormuş kullandı tekrar gitti yine yetersiz gördüler yine gitti yine gitti.

Bu arada çatlatma aşılama bir ton şey yaptırdık. benim kadn doğum uzmanı doktorum dedi ki tüp bebek merkezine git.

Eşime de bana da bakıldı meğerse hiç bir sorun yokmuş. Sistemleri tamamen farklı. Mesela 400 kat büyütülüp inceleniyor.

Sorunumuz neymiş biliyor musunuz benim alerjilerim var vücudum bebeği virüs olarak görüp atıyormuş.

Şimdi size soruma geleyim. Siz tecrübe ettiniz mi bunu ben ettim çok çok çektim. Soru sahibine yardımcı olmak için bilgi vermek istedim.
Siz bu konuda yeterli bilgiye sahip misiniz? Yazık Günah gidecekler umuda bağlayacaklar kendilerini.
Benim doktorum olmasa tüp bebek merkezine git demese bende sürünecektim halen Allah korusun
Çözümünüz nasıl oldu peki ?

Devlet hastanesinde de yapıyorlar değil mi? Yoksa özele mi alalım . Randevuya giderken direkt o testi istediğini mi söylesin eşim? Biz nırmalde 1 yıllık evliyiz ama 4 aydır çocuk ietiyoruz. Doktora 1 senedir istiyoruz diyelim mi? Bazılar 1 yıl dolmadan yapmıyorlar vs diyorlar ya
evet devlet hastanesi yapıyor 1 sene diyin yapar zaten

Herhangi bir üroloji doktoruna gidip kontrol amaçlı sperm testi istediğinizi söyleyin hem muayene ediyor eliyle hem ulstronla da bakıyor ama tamamen ücretli biz can hastanesinde yaptırdık
Can hastanesinde sperm testi ücreti nedir acaba biz ekol sadayı aldı diye sadada yaptırmıştık ama test sonucunda hareket hızları belirtilmemiş gibi geldi bana

Ya gittiğinizde yada arayarak öğrenirsiniz hangi hastaneydi acaba gideceğiniz belki bildiğim bir yerse yardımcı olurum
Merhabalar eşimde ilk menemen devlet haatanesine gitmişti dediğiniz gibi yapılmıyormuş sadada yaptırmıştık sonuclara doktor normal dediği için bakmamıştım da şimdi kendim klomen + çatlatma tedavisine başlıcam yarın. Dr umda eşimin testini görmek isteyince baktığım da farkettim ki hareket hızı ile ilgili bi ibare yok test mi eksik ben ilk defa sperm testi gördüğüm için bilemiyorum kafam karıştı.

Merhabalar eşimde ilk menemen devlet haatanesine gitmişti dediğiniz gibi yapılmıyormuş sadada yaptırmıştık sonuclara doktor normal dediği için bakmamıştım da şimdi kendim klomen + çatlatma tedavisine başlıcam yarın. Dr umda eşimin testini görmek isteyince baktığım da farkettim ki hareket hızı ile ilgili bi ibare yok test mi eksik ben ilk defa sperm testi gördüğüm için bilemiyorum kafam karıştı.
Kağıt olarak mı verdiler sonucu internet üzerinden mı baktınız bizde ilk eksik sanmıştık internet üzerinden ama sonradan bulmuştum

Kağıt olarak mı verdiler sonucu internet üzerinden mı baktınız bizde ilk eksik sanmıştık internet üzerinden ama sonradan bulmuştum
Sada hastanesinin online hizmetler bölümünden ekran görüntüsü almış eşim ama tek sayfa. Hızlarla ilgili bilgi yok. E devlete de yüklememişler 😩

Sada hastanesinin online hizmetler bölümünden ekran görüntüsü almış eşim ama tek sayfa. Hızlarla ilgili bilgi yok. E devlete de yüklememişler 😩
Benim eşim de aynı şekilde atmıştı bana da siz girin web sitesine bu şekilde gözükmesi lazım beyaz ekranda hızı yüzdeleri göstermiyor

Eklentiler

• IMG_3416.jpeg
    IMG_3416.jpeg
    65,1 KB · Görüntüleme: 5
Benim eşim de aynı şekilde atmıştı bana da siz girin web sitesine bu şekilde gözükmesi lazım beyaz ekranda hızı yüzdeleri göstermiyor
Labrotuvar bölümünde sperm testinin üstüne tıklamadan sağ tarafta yazıcı işareti var ya ona tıklarsanız pdf olarak açılır. O şekilde net görebilirsiniz değerleri. Eğer açılmazsa farklı tarayıcılardan deneyin.

X