Spinal (epidural) anestezi belden uyuşma anestezisi sonrası belde geçmeyen ağrı normal mi?

Atesbocegiiii

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2022
931
235
Selamlar konu başlığı bulamadığım için buraya yazdım. Kizlar varis ameliyatı oldum bel altı uyuşturdular 2 gündür belim çok feci ağrıyor. Normal midir acaba? Doktor ignedendir diye geçiştirdi ama ben korktum çünkü çok tutuluyor. Ayrıca iğneyi tek seferde yapamadılar bikac denemede yapabildiler. Sanırım onunda etkisi var. Bilgisi olan var mı 💕

Sadece sezeryan dogumlarimda oldum belden, ama belim degil de dikiş yerlerim çok kötü oldu hep. Sadece ilk bebeğimde iğne yapılan yerde ağrı değil de kırt kırt ses geliyordu ilk zamanlarda sonra geçti. Ama en ufak bir üşütmeden omurga kemiklerim ağrır tutulur resmen.

Benim 10küsür yıldır geçmedi sezeryan bel ağrım.

Ama şükür öyle tutukluk yok.

Mutlaka başka bir doktora görünün.
Çok geçmiş olsun, İnşaAllah kalıcı olmaz.

Koca iğne giriyor bence çok normal ağrı olması. Benim 2 hafta kadar sürdü şişti de aynı zamanda, annemin 10 günde geçti

Koca iğne giriyor bence çok normal ağrı olması. Benim 2 hafta kadar sürdü şişti de aynı zamanda, annemin 10 günde geçti
Ya içimi rahatlattıniz doğumda mi ameliyatta mi vurdunuz acaba, ben 3 gün oldu normal agrimiyor asla oturamiyorum yemek yerken bile oturamiyorum saplanıyor sadece uzanabiliyorum uzanarak yemek yiyorum. Lavaboda afedersin 3 dk dan fazla kalmaya korkuyorum. Tutulunca ayağa bile kalkamıyorum

Ya içimi rahatlattıniz doğumda mi ameliyatta mi vurdunuz acaba, ben 3 gün oldu normal agrimiyor asla oturamiyorum yemek yerken bile oturamiyorum saplanıyor sadece uzanabiliyorum uzanarak yemek yiyorum. Lavaboda afedersin 3 dk dan fazla kalmaya korkuyorum. Tutulunca ayağa bile kalkamıyorum
Ben diz ameliyatı olmuştum annemin de böbrek stent ameliyatıydı doğum değildi ikimizinki de. Ama bende tutulma olmuyordu, belki sizde zorlama olmuştur biraz daha.

X