Spiral varken adet gecikmesi

urasya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2024
6
3
33
Merhaba arkadaşlar. 2 seneye yakındır spiral + geri çekilme yöntemi ile korunuyorum. Hiç gecikme yaşamadım. Geçen spiral kontrolü yaptırdım. Bir sorun yoktu. 16 Nisan adet olmuştum. 10 Mayısta tekrar olmam gerekiyordu. Adet ağrım oldu , göğüslerim vs ağrıdı. Adet oldum sanıyorum ama yok olmuyor. 3 gün geçti yani. Yardımcı olur musunuz acaba neden böyle oldu. Hamilelikte düşünmüyorum. İlk kez gecikme olunca korkmadım değil. Buarada griptim aferin ilaç kullandım. Acaba o mu yaptı anlamadım.

Merhaba arkadaşlar. 2 seneye yakındır spiral + geri çekilme yöntemi ile korunuyorum. Hiç gecikme yaşamadım. Geçen spiral kontrolü yaptırdım. Bir sorun yoktu. 16 Nisan adet olmuştum. 10 Mayısta tekrar olmam gerekiyordu. Adet ağrım oldu , göğüslerim vs ağrıdı. Adet oldum sanıyorum ama yok olmuyor. 3 gün geçti yani. Yardımcı olur musunuz acaba neden böyle oldu. Hamilelikte düşünmüyorum. İlk kez gecikme olunca korkmadım değil. Buarada griptim aferin ilaç kullandım. Acaba o mu yaptı anlamadım.
İlaçta geciktirmiş olabilir ama gebelikte olmuş olabilir siz bi test yapın bence

aslında test yaptım ama negatif çıktı. Böyle birşey mümkün mü acaba. Yani zaten bi kez ilişki oldu. Ondan çift korunma.
Formda bir arkadaş aynı sizin gibi spiral varken hamile kalmış yani olacağı varsa her türlü oluyor Allah gönlünüze göre versin

Benim cok yakin kiz arkadaşım spiral ile hamile kaldı , Allah ol dedikten her şey olur.
Ben çift korunuyordum ama. Ve sadece 1 kez oldu. Geçen ayda spiral kontrolüne gittim ultrasondan baktılar hatta 3 doktora gittim sıkıntı yoktu. Hatta bu konu psikolojimi çok bozduğunda psikiyatri ilaç verdi ona başladım. Oda adet döngüsü problemleri yapıyormuş. Ama bilemiyorum. Acaba arkadaşınızın kaymışmıydı

Ben çift korunuyordum ama. Ve sadece 1 kez oldu. Geçen ayda spiral kontrolüne gittim ultrasondan baktılar hatta 3 doktora gittim sıkıntı yoktu. Hatta bu konu psikolojimi çok bozduğunda psikiyatri ilaç verdi ona başladım. Oda adet döngüsü problemleri yapıyormuş. Ama bilemiyorum. Acaba arkadaşınızın kaymışmıydı
Kayma olmamış, gebeliğini öğrendiğinde 8. haftalikmis , bebege bir sıkıntı olur mu acaba diye cok endişe etmişti ama problemsiz ilerliyor çok şükür gebeligi. Bir de geri çekilme yöntemi maalesef bir korunma yöntemi değil, onun da örneğini başkaca bir kız arkadaşımda yaşadım.

İlac da etkilemis olabilir tabi dongunuzu.

X