Spirulina Mucisesini duyanlarınız??

dxncennet

cennetsaygin.dxninfo.com
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2017
4
4
36
Merhaba arkadaşlar.
Spirulina yı duyup kullananlar var mı?
Birden fazla yararı olan bir yosun türü.Bu ürün vucüt direncimizi artırarak daha sağlıklı olmamızı sağlar iken,bunun ile birlikte düzenli kullanım ile zayıflamaya da yardımcı oluyor,zayıflama ürünü değil ama faydası çok bu konuda arkadaşlar...
Sizin için kısa bir bilgi paylaşıyorum.

bu sitede ürün hakkında bilgiler mevcut.Spirulina dışında doğal ve sağlıklı bir çok ürün hakında bilgi var.Araştırın bakın.Almak isterseniz ya da üye olmak yardımcı olabilirim..

Spirulina Yosun Hapı İle Zayıflama :
Esas olarak spirulina zayıflama ürünü değildir. Fakat zengin içeriği sayesinde şu şekilde bir avantaj sağlamaktadır.
Spirulina %65 oranında protein içermektedir. Vücütta ise protein beyine tokluk hissi veren unsurdur. Spirulinayosun hapları yemeklerden 1 saat önce kullanıldığında beyine tokluk hissi verecek ve daha az yemek yemenizi sağlayacaktır. Daha az yemek yemek ise alınan kaloriyi düşüreceği için doğal olarak zayıflama gerçekleşecektir.
Sağlığınızı bozmadan zayıflayın !
Spirulina %100 doğal bir bitki olması yoğun protein içermesi, zengin vitamin mineral içermesiyle vücut direncinizi artıracak, daha sağlıklı olmanıza yardımcı olacak bir gıdadır.
Aynı zamanda sindirim sistemi problemi olanları da rahatlatacaktır.
Diyet yaparken Kullanabilir miyim?
Diyetlerde genel olarak düşülen hata; protein tüketimi de kesildiğinde vücut günlük ihtiyaç duyduğu proteini kaslardan çekmekte (hücre yenilenmeleri için gerekli) ve kas kütlesi küçüldüğünde insanlar kilo verdim diyerek sevinmektedir. Halbuki diyeti bıraktığında fazlasıyla geri alacaktır kaybettiği kiloları. Çünkü vücudun kalori yakma oranı azalacaktır. 1 kg kas 1 kg yağdan yaklaşık 10 kat fazla kalori yakar.
Spirulina ise zengin protein kaynağı olduğu için kas kütlesini destekler, halsizlik çekmeden enerjinizi ve dayanıklılığınızı artırarak kilo vermenize yardımcı olacaktır. Belki doğruzan zayıflama ürünleri kadar hızla kilo verdirmez fakat, sağlık kalitenizi bozmadan, vücuda zarar vermeden kilo kontrolü yapmanıza yardımcı olur.
Sağlıklı nesilleri için spurilina tüketin…

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.

Birden fazla yararı olan bir yosun türü.Bu ürün vucüt direncimizi artırarak daha sağlıklı olmamızı sağlar iken,bunun ile birlikte düzenli kullanım ile zayıflamaya da yardımcı oluyor,zayıflama ürünü değil ama faydası çok bu konuda arkadaşlar...

bu sitede ürün hakkında bilgiler mevcut.Spirulina dışında doğal ve sağlıklı bir çok ürün hakında bilgi var.Araştırın bakın.Almak isterseniz ya da üye olmak yardımcı olabilirim..

Esas olarak spirulina zayıflama ürünü değildir. Fakat zengin içeriği sayesinde şu şekilde bir avantaj sağlamaktadır.
Spirulina %65 oranında protein içermektedir. Vücütta ise protein beyine tokluk hissi veren unsurdur. Spirulinayosun hapları yemeklerden 1 saat önce kullanıldığında beyine tokluk hissi verecek ve daha az yemek yemenizi sağlayacaktır. Daha az yemek yemek ise alınan kaloriyi düşüreceği için doğal olarak zayıflama gerçekleşecektir.
Spirulina %100 doğal bir bitki olması yoğun protein içermesi, zengin vitamin mineral içermesiyle vücut direncinizi artıracak, daha sağlıklı olmanıza yardımcı olacak bir gıdadır.
Diyetlerde genel olarak düşülen hata; protein tüketimi de kesildiğinde vücut günlük ihtiyaç duyduğu proteini kaslardan çekmekte (hücre yenilenmeleri için gerekli) ve kas kütlesi küçüldüğünde insanlar kilo verdim diyerek sevinmektedir. Halbuki diyeti bıraktığında fazlasıyla geri alacaktır kaybettiği kiloları. Çünkü vücudun kalori yakma oranı azalacaktır. 1 kg kas 1 kg yağdan yaklaşık 10 kat fazla kalori yakar.
Spirulina ise zengin protein kaynağı olduğu için kas kütlesini destekler, halsizlik çekmeden enerjinizi ve dayanıklılığınızı artırarak kilo vermenize yardımcı olacaktır. Belki doğruzan zayıflama ürünleri kadar hızla kilo verdirmez fakat, sağlık kalitenizi bozmadan, vücuda zarar vermeden kilo kontrolü yapmanıza yardımcı olur.

Burda reklam yapmak yasak cennet hanim. zayıflama hapları yuzunden bircok insan hayatindan oluyor yada vucut fonksiyonlari bozulabiliyor. Kendi cikariniz dogrultusunda insanlarin hayatiyla oynayamazsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba haklısınız kısmen reklamda yapmış oluyorum.
Ama açıklama kısmında yazmısım zaten.Zayıflama ürünü değil.Kısmen yardımcı oluyor.
Günümüzde çok fazla organik beslenemiyoruz ve bu sadece bir takviye.Kullanmamış olsam zaten anlatmazdım bu şekilde.İnsanlara zarar verme taraftarı değilim asla ve olmamda şu saatten sonra.
Yararım dokunur ise ne mutlu bana.
Zayıflama happı değil kesinlikle emoslandd hanım..
Kusura bakmayın tekrar..

Para için insanların sağlığı ile oynayacak bir ürün daha. Ne kadar bitkisel bile olsa neyin kime yan etki yapacağını bilemezsiniz. Hep dönem dönem mucize ürünler çıkıyor ama 2 ay sonra kayboluyorlar.

Aynen biz insanlar kanıyoruz böyle şeylere ama ön yargılı olmamak gerek bazen kedikedi84 ...
6 ayı aşkındır bu ürünlerin takipçisiyim.
DXN Ganoderma'nın.
Kahvelerini kullandık.Migrene çok iyi geliyor dedikleri için.Ve gerçektende işe yarayınca tüm ürünleri deniyoruz tek tek.
Tekrar Reklam olmasın diye sitemin adını yazmıyorum şu an...
Yanlış bir ürün olsa adımı soyadımı yazan site adı kurmazdım .
Ama elbette her bünyeye farklıdır.Bu yüzden firmanın ilgili doktorlarının bilgisi olmadan ezbere veremiyoruz...
20 yıldır devamlılığını sürdüren bir firma.İlaç diye kullandığımız,eczanelerden aldığımız ürünlerde bile neler çıkıyor artık.
Allah yardımcımız olsun gerçekten..
Hayırlı kandiller dilerim bu arada...

Merhaba arkadaşlar.

Arkadaşlar spirulina zayıflama hapı değil,besin takviyesidir...ve zararlı değil yararlı bir takviyedir.ben bir senedir günde 3 gr kullanıyorum...tüm doktorlar tavsiye ediyor..bende veteriner hekimim..ve çok araştırarak kullanmaya başladım...glutatyon ne ise spirulinada vücudumuza yararlı bir takviyedir..günlük almanız gereken protein ve minareler içerir...lütfen araştırın ve ondan sonra bilgi paylaşanlara cevap yazın...ve kötüleyin.direk her şeye tepkili olmayın..yararlanacak arkadaşlarımıza da engel olmayın

X