Sprem sayısını ciddi anlamda arttırma yardım kizlar

hazeyn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2024
23
11
21
Başlıktan da anlaşılacağı üzere konumuz infertilite biz 1,5 senelik evliyiz ve hiç korunmasız bu zamana kadar gebelik elde edemedik önce ben hasteneye gittim çünkü gerçekten çok istiyordum çocuğum olsun bende bir şey çıkmadı sonra eşim gitti 3 sprem testi genetik test verdi ciddi oranda sprem sayısı düşüklüğü azosprem olduğunu öğrendik bize tek çare tüp bebek dediler bende daha küçüğüm 22 yaşındayım sizce ne yapmalıyım ya da bu durumu yaşıyan arkadaşlarım var mı ilaçla takviyeyle düzelen

Başlıktan da anlaşılacağı üzere konumuz infertilite biz 1,5 senelik evliyiz ve hiç korunmasız bu zamana kadar gebelik elde edemedik önce ben hasteneye gittim çünkü gerçekten çok istiyordum çocuğum olsun bende bir şey çıkmadı sonra eşim gitti 3 sprem testi genetik test verdi ciddi oranda sprem sayısı düşüklüğü azosprem olduğunu öğrendik bize tek çare tüp bebek dediler bende daha küçüğüm 22 yaşındayım sizce ne yapmalıyım ya da bu durumu yaşıyan arkadaşlarım var mı ilaçla takviyeyle düzelen
IMG_0652.png

Merhaba yukarda atmış olduğum macundan eşime 2 tane almıştım. İsteksizlikten dolayı.. kokusu ağır geldiği ve tadını beğenmediği için içmedi… Bende bir tanıdığıma verdim eşinde sperm azlığı ve sperm ileri hareketinde sıkıntı vardı.. ileri hareket 19 dan 34 e çıkmış sperm sayısıda yükselmişti onu tam hatırlamıyorum. Sadece 1 ay kullanmıştı ve sonuç bu şuan hâlâ devam ediyor. Eşinizde doktoruna danışıp kullanabilir

Merhaba yukarda atmış olduğum macundan eşime 2 tane almıştım. İsteksizlikten dolayı.. kokusu ağır geldiği ve tadını beğenmediği için içmedi… Bende bir tanıdığıma verdim eşinde sperm azlığı ve sperm ileri hareketinde sıkıntı vardı.. ileri hareket 19 dan 34 e çıkmış sperm sayısıda yükselmişti onu tam hatırlamıyorum. Sadece 1 ay kullanmıştı ve sonuç bu şuan hâlâ devam ediyor. Eşinizde doktoruna danışıp kullanabilir
Eşim proxed plus kullandı bir kutu tadı kötü diye daha hiç içmedi ama bunun hem fiyatı daha iyi ona göre bu sefer de bunu alim takviye zaten bunlar bir nevi

Eşim proxed plus kullandı bir kutu tadı kötü diye daha hiç içmedi ama bunun hem fiyatı daha iyi ona göre bu sefer de bunu alim takviye zaten bunlar bir nevi
Devamlı kullansın bırakmasın. Tadı kokusu kötü ama şifa verir inşallah

Proxed plus bizim gibi durumu olanlara çok veriliyor. Bence eşiniz 3 kullanmalı.
Sperm çıkışı az da olsa var anladığım kadarıyla.
Artirmayı deneyin.
Artıcak mi bakılmalı düzenli kullanmalı.
En az 3 ay.

Proxed plus bizim gibi durumu olanlara çok veriliyor. Bence eşiniz 3 kullanmalı.
Sperm çıkışı az da olsa var anladığım kadarıyla.
Artirmayı deneyin.
Artıcak mi bakılmalı düzenli kullanmalı.
En az 3 ay.
Evet öyle ama tadı kokusu yani akla hayale gelmiyecek kadar kötüydü icemedi

İnsan ya gerçekten tüp bebek istemiyorum çünkü hem maddi hem manevi aylardır çok yıprandik ayda 4-5 defa uzun yol hastenye gidiyoruz hemen sipariş vericem inşallah şifa olur da buraya güzel haberlerle gelirim
1 ay bile kullansa en azından test verirsiniz tekrar duruma göre devam edersiniz. Bende bunun bayan için olanını kullandım bi süre Banada fayda verdi. Allah yardımcınız olsun inşallah buraya faydasını gördük diye güzel haberlerle gelirsin ☺️

Argifertil male.. efsane katkı sağlıyor. Günde 3 ana sabah öğle akşam şeklinde değil. 8.30-16.30-00.30 şeklinde kullanın.

Evet öyle ama tadı kokusu yani akla hayale gelmiyecek kadar kötüydü icemedi
Ben baktım tadına eşim içiyordu o kadarda kötü değildi .çoğu kişi kullanabiliyor hayret bozuk falan olmadığından emin misiniz ilacın.
Suda kaynayan c vitamininden farkı yoktu 🤷

Akla hayale gelmeyecek ne demek Allah aşkına. Bebek mi eşiniz. Doktor verdiyse dayanılır içilir 2 dklık bir şey.
Yani nelere dayanilmiyor ki özellikle tüp bebek de bayanlar neler çekiyor .kullanmadığımız şey kalmiyor.
Erkeklerin ay şunu icemem.bunu icemem tadı kötü çok şekerli demesi beni dellendiriyor 🤦🏼‍♀️

H hazeyn Biz çiğ kabak çekirdeği, muz,bitter çikolata, keçi boynuzu özü ile hareketli sperm sayısını 6 ayda 35 milyondan 284 milyona, toplam sperm sayısını da 55 milyondan 393 milyona çıkardık. Kabak çekirdeği çiğ kavrulmamis olacak özellikle. Bir de muz ve bitter çikolata bol bol tüketin potasyum açısından çok zengin gıdalar. Eşim sigara kullanıyordu direk bıraktı. Paketli gıdalar tüketimiyoruz. Ovulasyon testi ile yumurtlama dönemini takip ediyorum. Yumurtlama günlerini birer gün arayla değerlendiriyoruz ve özel infertilite için jel kullanıyoruz.

X