Sprem sayısını ciddi anlamda arttırma yardım kizlar

Yani nelere dayanilmiyor ki özellikle tüp bebek de bayanlar neler çekiyor .kullanmadığımız şey kalmiyor.
Erkeklerin ay şunu icemem.bunu icemem tadı kötü çok şekerli demesi beni dellendiriyor 🤦🏼‍♀️

Yani ilaç bu. Tadı güzel olacak hali yok. Ucunda tüp bebekten dönme ihtimali varsa eşinin çekeceği acıdansa 2-3 ay ilacı iç. Ben şu ilacı içmeye erinen adam için tüp bebek yapmam.

Başlıktan da anlaşılacağı üzere konumuz infertilite biz 1,5 senelik evliyiz ve hiç korunmasız bu zamana kadar gebelik elde edemedik önce ben hasteneye gittim çünkü gerçekten çok istiyordum çocuğum olsun bende bir şey çıkmadı sonra eşim gitti 3 sprem testi genetik test verdi ciddi oranda sprem sayısı düşüklüğü azosprem olduğunu öğrendik bize tek çare tüp bebek dediler bende daha küçüğüm 22 yaşındayım sizce ne yapmalıyım ya da bu durumu yaşıyan arkadaşlarım var mı ilaçla takviyeyle düzelen
Merhaba aynı sorun üzerine 2 arkadaşım zeucit diye bir takviye kullandılar 3 ay peş peşe eşlerine hamile kaldılar deneyebilirsiniz. Sperm hiç yoksa 0 sa sanırım ameliyat oluyor çok bilgim yok ama bu zeucit vitamini ben kalite için eşime almıştım 2 arkadaşımada önerdim sayıları çok yükseldi

H hazeyn Biz çiğ kabak çekirdeği, muz,bitter çikolata, keçi boynuzu özü ile hareketli sperm sayısını 6 ayda 35 milyondan 284 milyona, toplam sperm sayısını da 55 milyondan 393 milyona çıkardık. Kabak çekirdeği çiğ kavrulmamis olacak özellikle. Bir de muz ve bitter çikolata bol bol tüketin potasyum açısından çok zengin gıdalar. Eşim sigara kullanıyordu direk bıraktı. Paketli gıdalar tüketimiyoruz. Ovulasyon testi ile yumurtlama dönemini takip ediyorum. Yumurtlama günlerini birer gün arayla değerlendiriyoruz ve özel infertilite için jel kullanıyoruz.
İnfertilite özel jel dediniz ne işe yariyor o

Merhaba aynı sorun üzerine 2 arkadaşım zeucit diye bir takviye kullandılar 3 ay peş peşe eşlerine hamile kaldılar deneyebilirsiniz. Sperm hiç yoksa 0 sa sanırım ameliyat oluyor çok bilgim yok ama bu zeucit vitamini ben kalite için eşime almıştım 2 arkadaşımada önerdim sayıları çok yükseldi
Zeucit i de bu sefer gittiğimizde önerdi beklemek isterseniz bunları kullanabilirsiniz dediler ameliyat için de en fazla %5 ise %15 artar oda pek bir işe yaramaz dediler

Eşimde varikosel var ameliyat olmasını gerektirecek derecede değil. Vajinanın ph seviyesini düzenliyor ve spermlerin sağlıklı,hızlı bir şekilde ilerlemesine yardımcı oluyor.

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-26-13-54-27-216_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-01-26-13-54-27-216_trendyol.com.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 12
Eczaneler de satılıyorsa hemen aliirim gerçekten
Instagram'da bir gebenin günlüğü sayfası var. Ordan bakıp araştırabilirsiniz. Ovülasyon testi omega3 vs de satıyorlar. Jelden olumlu sonuçlar alanlar var ama tabiki garanti bir seçenek değil herkeste aynı etkiyi gösterecek diye bir şey yok ama işte umut dünyası insan inanmak istiyor, denemek istiyor. Neyin vesile olup, nerden şifa geleceği bilinmez. Çakşır suyu ve hayıt suyu da denemiştik eşimle. Ama bir şişe kullandık sanırım onu devamlı tüketmek gerekiyormuş. Hayıt ve çakşır ile de olumlu sonuclar alanlar var. Dediğim gibi kime pozitif etki edeceğini bilmiyoruz 🤷🏻‍♀️ deneme yanılma yöntemi

Zeucit i de bu sefer gittiğimizde önerdi beklemek isterseniz bunları kullanabilirsiniz dediler ameliyat için de en fazla %5 ise %15 artar oda pek bir işe yaramaz dediler
Bence deneyin zeuciti 3 ay kullanıp aşılama deneyebilirsiniz tüpten önce ama yinede size kalmış

X