Saç Kesim Şekilleri Su dalgası hakkında bilinmesi gerekenler

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
nosey cnm valla ben acıcaktım bu konuyu bende sıddetle dusunmekteyım saclarım supurge gıbı dumduz valla belkı bende 2 ay bıle dayanır cok duscunkı boyasızda ustelık susnuom bende yaa yaptrmak ıstıom sıkıldm pekı arkdslar boyayıp olemı yaptrımm boyadıktan soramıı kınada dusnuodum kınayla tutmaması gıbı bı rısk varmı kı:uhm:

arkadaslar acele cevap verın lutfen hamişlige bır zararı olurmu bu su dalgasının belkı degılımdır ama yınede korkuyorum cok yaptırmak ıstedım.

bence yaptırma derım bu konuda hıc bı bılgım yok ama sonucta kımyasal madde sac derıne zarar verebılır bu sebeble nolur nolmazz hayırlıı olsun ıns:emir_bebek: a.s.

düz saçlı arkadaşlar halinize şükredin doğuştan dalgalı saçlarımı şekle sokabilmek için ömrümün yarısını harcadım:roflol:

Ben daha su dalgası yapan bir kuaföre rastlamadım, perma yapıp çıkıyorlar, iri su dalgasını bende çok istiyorum ama yapmıyorlar yapamıyorlar.

su dalgası yaptırmak ıstıyorum ama nasıl olacagından yana suphelerım var.yaptıran varsa bana fıkır verırmısınız.sorularımı yanıtlarmısınız.saclarım cok uzun degıl.omuzlarımdan 4 parmak asağıda.ayrıca katlı modelı var.yapılabılırmı?fon cektırebılıyormuyum yaptırdıktan sonra?memnun olan varmı bu su dalgasından?CADIARZU

su dalgası yaptırmak ıstıyorum ama nasıl olacagından yana suphelerım var.yaptıran varsa bana fıkır verırmısınız.sorularımı yanıtlarmısınız.saclarım cok uzun degıl.omuzlarımdan 4 parmak asağıda.ayrıca katlı modelı var.yapılabılırmı?fon cektırebılıyormuyum yaptırdıktan sonra?memnun olan varmı bu su dalgasından?CADIARZU

canım ben 2 kere yaptırdım.memnun kaldım.benim saçımda seninki kadardı kısalır diye düşündüm ama perma gibi çekmedi saçım.yani uzunluğu değişmedi pek su dalgası yaptırınca.ayrıca saçlarım az benim,su dalgası daha dolgun gösterdi.2 yıl kadar oldu yaptırmıyorum amabir kaç ay sonra ben yine yaptırcam.fön çektimedim o konuda bir şey diyemiycem

bende yaptırmayı düşünüyorum yaptırıpta bilgilendirenlere şimdiden teşekkür ederim.

aynen benım sacımda ne dalgalı ne duz.hıc havalı durmuyo.sıkıldım.ama genelde su dalgası dıye gıdıyormusun kuafore.sacına perma yapıp cıkartıyorlarmıs.buyuzden bu su dalgasını ısterken ozellıkle ısteyecegımız bır masa olcusu varmı?hangı boyutu kullanmalılar.?

kızlar benim saçım çok uzun ben geçen sene yaptırdım..ama yapan kuaför usta olmalı ....ben çok memnun kaldım... tekrar yapyırmayı istiyorum...

Ben de yaptırmak istiyorum ama kimsenin dediği bir diperini tutmuyor.Heralde kuaför ve saç farkı olsa gerek. yaptıranlar saçlarının uzunluğu ve yapılarından da bahsederlerse iyi olur bence.

Kızlar kuaförü iyi seçin çünkü benimkini birinde perma yapmıştı sinir olmuştum.dalgası iri olsun diyorum ben.yaptırmadan önce uyarın perma gibi olmasın diye.benim saçlarım omuz başlarıma geliyodu çok uzun değildi bağlancak kadardı.diğer yaptırdığımdan memnun kaldım.saçlarımın dolgun durması hoşuma gidiyo su dalgası yaptırınca.

Canım bende yaptırdım 3 kere memnun kaldım ve benim saçım seninkindende kısaydı.

Evet ya benim de tam bi fikrim yok nasıl durduğu hakkında. bir kaç fotoğraf gerçekten cok cok iyi olur.

kızlar kuaför çok önemli . ben bundan 5 sene önce yaptırdım. 5 sene önce saçlarım baya düzdü fönlü gibiydi. yaptırdığım 1-2 ay içinde gitti. bu sefer saçlarımın yapısı değişti çok azaldı ve uçları kıvrılmaya başladı şekilsiz oldu kısacası 5 yıl önceki güzelim saçlarımın yerine fön ve düzleştiriciye muhtaç bir saç kaldı. ama yaptırıpta memnun olan var o yüzden ben kuaförün azizliğine uğradım diye düşünüyorum.

kızlar bende geçen sene çok düşünmüştüm yaptırsam mı die..hatta kuaför koltuğuna oturupta vazgeçip kalkmışlığım bile vara.s vazgeçme sebebim de kuaförümdü ama..bana aynen şöyle dedi: saçlarında zaten hafif bi dalga var,eğer su dalgası yaptırırken saçına durup dururken bi kimyasal uygulamış olucaksın ve şimdiki gibi yumuşak ve sağlıklı görünmicekler...bir de hergün jöle yada köpüklemek kısacası her gün yıkamak gerekicek dedi:a015: napıyım bende vazgeçtim çok haklı buldum ayrıca adamı da taktir ettim doğrusu gel yapıyım süper olur diyebilirditatlicadiarzu
şunu da belirtiyim benim saçım da ne dalgalı ne düz cinsine giriyo yani hiç ama hiç memnun diilim sürekli düzleştiriyorum,düzleştirmezdem kendi haline bırakırsam da sağa sola dönüyo uçları gıcık oluyorum bi model bulamadım yaniiisenağlama

evet ama ınsan degısıklık ıstıyor bazen.renk degıstırmek degıl ıstedıgım.boyunuda ellemek ıstemıyorum.hergun yıkamak lazım ozaman.hep jole ıstıyosa.üff cesaret edıpte yaptıranlar hadı bıraz daha destek yaptırmak ısteyenlere.....

bnde cok ıstıyorum ama bu konuda endıselerım var foto olsaydı fıkır olurdu bızede benm saclarımda cok duz ama ben arada duz sacı ararım gıbıme gelıo yaptrdıktan sora fon cektıgmız zaman bozulma oluomu acaba eskı ozellıgını yıtırebılır dalgaları yaptranlar onerılerı sımdlık ıyı yonde:sm_confused:

X