şubat ta tüp bebek:)

bu arada dr. çok şaşırdı bu kadar erken hiçbir hastamda gelişmedi daha 8. günü ve çok iyiymiş boyutları hemen embiryologu çagırdı gel bir hastam var adet 8. günü yumurtalıklarına bak diye.

çok sevindim güzelim bu arada gonalf günde ne kadar ml kullandın ?????????:KK34::KK34:

can arkadaşım fatoşum benim desteğin için tüm arkadaşlarıma çok teşekkürler sana ayrıca tşk ediyorum bitanem
ben hepiniz için mutluyum heyecanlıyım inanki okurken heyecanlanıyorum inşallah rabbim hayırlı saglıklı evlatlar nasip eder bende yüzdüm yüzdüm kuyruguna geldim takıldım kaldım bu ay doktor ertelerse sürekli spor yürüyüş yapıp düzenli adet görmeye çalışıp hemen tedaviye başlamak istiyorumbaksana ocak başıydı adet günüm ocak sonu oldu:KK43:

benim iğnelerim kaldı. dr sordum oda sadece 1 ay süre zarfında kullanılır 1 ay sonra önemi kalmaz dedi. arkadaşlarım eğer sizler kullanmak izterseniz ulaştırmak isterim bir şekilde.faydalanmış olursunuz en azından canlarım.yoksa dr buraya getir ihtiyacı olan hastalarımıza kullanırız dedi bende size sormadan karar vermedim.

ben hepiniz için mutluyum heyecanlıyım inanki okurken heyecanlanıyorum inşallah rabbim hayırlı saglıklı evlatlar nasip eder bende yüzdüm yüzdüm kuyruguna geldim takıldım kaldım bu ay doktor ertelerse sürekli spor yürüyüş yapıp düzenli adet görmeye çalışıp hemen tedaviye başlamak istiyorumbaksana ocak başıydı adet günüm ocak sonu oldu:KK43:

rabbim bakalım neyler neylerse güzel eyler hepsinde vardır bi hayır

allahım hepimizin hakkında hayırlısını versin bebek hasretiyle gözümüz yaşlı bırakmasın AMİNNNNNNNNNN

benim iğnelerim kaldı. dr sordum oda sadece 1 ay süre zarfında kullanılır 1 ay sonra önemi kalmaz dedi. arkadaşlarım eğer sizler kullanmak izterseniz ulaştırmak isterim bir şekilde.faydalanmış olursunuz en azından canlarım.yoksa dr buraya getir ihtiyacı olan hastalarımıza kullanırız dedi bende size sormadan karar vermedim.
nasıl ya kaldı paketli değilmi geri ver eczaneye hayatım

yada destinaya yada kayserili birine ver canımbenim merkezde ben kimseye böle birinden kaldı al kullan denildiğini duymadım

canım doz halinde gonal f den 500 doz kaldı. cetroide var ondanda bir doz var.canım yok satmak istemiyorum ihtiyacı olan kullansın istiyorum.
kayserililerden biri senden iş yerine gelip alsın bilmiyorum ama bayagı pahalı dimi o ilaçlar vesile olmuş olursun destinada başlamak üzere oda kullanabilir ben olsam bende parayla vermem canım canımsın iyi yürekli arkadaşım

kayserililerden biri senden iş yerine gelip alsın bilmiyorum ama bayagı pahalı dimi o ilaçlar vesile olmuş olursun destinada başlamak üzere oda kullanabilir ben olsam bende parayla vermem canım canımsın iyi yürekli arkadaşım

evet canım pahalı o yüzden cabalıyorum ihtiyacı olan biri alsın kullansın diye.

canım doz halinde gonal f den 500 doz kaldı. cetroide var ondanda bir doz var.canım yok satmak istemiyorum ihtiyacı olan kullansın istiyorum.[/QU

canım benim tedavi işi bikaç gün içinde kasinleşecek tam belli olsun ben alırım am a karşılıksız kabul edemem :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

canım doz halinde gonal f den 500 doz kaldı. cetroide var ondanda bir doz var.canım yok satmak istemiyorum ihtiyacı olan kullansın istiyorum.[/QU

canım benim tedavi işi bikaç gün içinde kasinleşecek tam belli olsun ben alırım am a karşılıksız kabul edemem :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

tamam kuzum işyerimde buzdolabında bekletiyorum ne zaman istersen görüşelim vereyim sana.ama eğer karşılıklı düşünüyorsan kesinlikle gelme vermem.

karşılık artık bir kek yapar götürürsün iş yerine:)

X