Saç Bakım Ürünleri Sun kiss sprey (saç açıcı)

gecevekedicik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
562
341
Kiizzlaaaar simdi size daha once anlatigim ama bu konu uzerinde bi konu acmak istedim urunumuzun adı Sun kiss insanlar bunu kullanmayi bence bilmiyor ya da biliyor ama kullanamiyor bu spreyimiz saca suruldukten sonra guneste ya da fonde kurutulunca koyu saci aciyor. Oncelikle benim sacim orta derecede koyu kestane ve ben 2-3 sise bitiriyorum bu spreyi ilk asamada turuncu yapiyor sonra tekrar tekrar kullana kullana rengi aciyor actikca aciyor bildiginiz bulbul sarisina bile geliyor ama ben yazin yapmayi tercih ediyorum ve fonden sacimi uzak tuttugum icin gunesi kullaniyorum cunku gunes daha cok iyi aciyor.. Ve kullanma araliklarim 2 gune bir mutlaka suruyorum bildiginiz ombre yaparken ayirirsiniz ya saci boyle aralarina atarsiniz iste bende oyle yapiyorun aralarina atiyorum butun saca degil birazda uclara ama actiginiz saclari unutmamak icin kuruduktan sonra kucuk kucuk örün arkadaslar cunku saclar karismamasi lazim dogal bir goruntu olmasi icin. Uygulama seklim iste saci ayirdiktan sonra mesela havuzdan ciktim ayirdigım saclar var evde onlari ya lastik tokayla belli ediyorm ya da oruyorum evde neyse iyice spreyle islatacak sekilde o ayirdigin yerleri guneste kupkuru olacak sekilde bekliyorum ama bronzlasmak istemiyorsaniz ya gunes kremini doldurun ve yuzunuze havlu ortun ya da birakin ya bronzlasin :) herneyse saclariniz guneste kurudu mu? Hemen evde karistirdiginiz hindistan cevizi yag, argan yag ,badem yagini karistirip sun kissi uyguladiniz sac tutamlarina uygulayin cunku neden? Saclarinizi sun kiss kurutuyor malesef kurulugunu aliyor arkdslar oyle cok yag karistirmaniza gerek yok ama mutlaka hindistan cevizi yag olsn cnku hindistan cevizi yag baya bir nem veriyor ustune yatabilirsiniz hic bir zarari yok sun kiss de yikanabilir bir sprey degil hani yikamasanizda olur.. 2 gun arayla 2 hafta kullanin en onemli kural saciniz boyali ise sakin kullanmayin saci yakiyor arkadaslar. Gratise bulabilirsiniz watsonsda falan 24 liradan 12 liraya dustugude oluyor. Bunun jelide var ama ben jelini sevmiyorum sprey daha iyi geliyor sanki bana. Bunlar genellikle 15-17 yas arasinda genc kizlarin saclarina degisiklik yapmak istediginde kullanabilcegi bir yontem gibi :) cunku boyasiz sac bulmak cok zor simdi. Bende 16 yasimdan beri kullanirim bu yontemi hem ugrasmayi seviyorum hemde guzel ve dogal goruntu veriyor ama arkadaslar dedigim gibi sacinizi duzlestiriciden fonden masadan uzak tuttun saclariniz yanabilir cunku biz saclarinizin rengini acip yaglarla beslerken siz ısı verince saclariniz yanar ayda yilda bir ısı uygulayin bu uygulamayi yaptiktan 1 hafta sonra saca ısı uygulayin (cok acil ise) herneyse umarim begenirsiniz size simdi linkini atacagim indirimli bir gun alirsiniz... Koyu ise saclariniz turuncudan sariya geciyor cocuklar yaptikca guzellesiyor dedigim gibi 1-2 yapmakla olmuyor. Yazin ugrasin 1 2 hafta, 2 gun arayla -> http://sunkiss.lorealparis.com.tr

X