Selülit Suna Dumankaya'dan Aspirin ile Selülit Giderme Yöntemi

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ya benim bugün 3. günüm acaba ne kadar sürede işe yarıcak bide inşallah yarar yaa hayal kırıklığı istemiyom

off yarım saat göbek atmak çok yorucu yaa işin en sevmediğim yanı o acayip yoruluyom valla tüm kaslarım ağrıyo Çok üzgünüm çoook

Allegriam selülit melülit derken,sen yakında oryantal kraliçesi olacan.Ee,TV de nezaman görecez seni?yerimseniben

kızlar denyen yok mu ne alemdesiniz bugün benim 5. günümdü henüz bi fark yok ama bakçaz bakalım sürmek sorun değil de yarım saat spor yapmak yada dans etmek zor

kızlar denyen yok mu ne alemdesiniz bugün benim 5. günümdü henüz bi fark yok ama bakçaz bakalım sürmek sorun değil de yarım saat spor yapmak yada dans etmek zor
Canım, ben bir hafta da sıkılaşmayı hissetmeye başladım,umarım sen de fark hissedersin.

sadece bacaklardami ise yariyor bu Bahar Kokusu?? sIkIlasma diyince aklima hemen gøbegim geldi, buyuk degil ama sIkIlasmasi gerek, orayada sursem olurmuki?

sadece bacaklardami ise yariyor bu Bahar Kokusu?? sIkIlasma diyince aklima hemen gøbegim geldi, buyuk degil ama sIkIlasmasi gerek, orayada sursem olurmuki?
Canım benim göbeğimde problemyok o nedenle bacak ve basen bölgesine kullandım,ben aspirinleri limonsuyunun içine atıp çalkaladım,biraz da karıştırdım parçalanıyor zaten hemen,karışımın peeling gibi pütürlü olmasını sağlıyor

Canım benim göbeğimde problemyok o nedenle bacak ve basen bölgesine kullandım,ben aspirinleri limonsuyunun içine atıp çalkaladım,biraz da karıştırdım parçalanıyor zaten hemen,karışımın peeling gibi pütürlü olmasını sağlıyor
Selossçum bence göbeğin için mekik çeksen daha etkili olur.

bugün 1 hafta olucak benim ama hiç bi değişiklik yok..neyse sabırla karışımı bitirmeyi beklicem

bugün 1 hafta olucak benim ama hiç bi değişiklik yok..neyse sabırla karışımı bitirmeyi beklicem
Canım, karşımı iyice karıştırıp mesaj yaparak sürüyorsun değil mi?Bir anda erimeyecek tabi canım karamsar olma,ilk hafta ben sıkılaşmayı,sertleşmeyi hissettim, 2.hafta da selülitlerimim erimeye başladığını çok net hissettim.Sen de olacak inşallah çalışmaya devam,sen de kurtulacaksın:1hug:

arkadaşlar bende denemek istiyorum şimdi spora yazılacam spordan once sürerim uamrım işe yarar?

ya bende deneyecegım ılk ısım aktarcıya gıtmek en kısa zamanda :)
tesekkurler umarım ben de faydasını gorurum

Canım, karşımı iyice karıştırıp mesaj yaparak sürüyorsun değil mi?Bir anda erimeyecek tabi canım karamsar olma,ilk hafta ben sıkılaşmayı,sertleşmeyi hissettim, 2.hafta da selülitlerimim erimeye başladığını çok net hissettim.Sen de olacak inşallah çalışmaya devam,sen de kurtulacaksın:1hug:

evet canım benim aynen dediğin gibi uyguluyorum gerginlik ben de hissediyorum bacaklarımda ama selülitler olduğu gibi duruyo..bugün kuzenime gösterdim baj benim selülitim var diye az kalsın dövcekti beni sen ona selülitmi diyosun diye :Roflol: millete göre çok yok ama beni gerçekten rahatsız ediyo daha 21 yaşındayım ya..

Kızlar bu Suna Dumankaya nın sitesinde nerde buluyosunuz tarifleri ??? Soru cevap kısmında mı????

Şu selülit olayı sonucunu merakla bekliyorum allegria...

kızlar bende merakla bekliyorum faydasını görenler mutlaka yazsın paylaşan arkadaşada teşekkürler sonuçları bekliyoruz

X