Sünnet Sünnet sonrası görünüm olarak tam nezaman düzeliyor

Benim de oglum 2 hafta once oldu plastik klipsle.sunnet sonrasi goruntu bana da tuhaf geliyor kabuklar hala dusmedi ve kizariklik iltihap var gibi bi tarafi sa hafif sis gibi geldi bana.ben de korkuyorum acaba herkesin boyle mi bazilari anlatirken 1 haftada gecmis bitmis gibi anlatiyorlar
Bözdemir plastık klips ile yaptırdık aynen sizin dediğiniz gibi oldu 4 gün önce yaptırdık sizin şikayetlerini z geçti mi ben mi abartiyorum acaba

Yok canim ya düzelme falan olmadi deriyi düzgün hatta dikememiş,götürdüğüm çocuk cerrahi söyledi.hatta bu sebepten yana doğru eğrilik var pipide.deri hala bir tarafta fazlalik halinde birikmiş duruyor.tekrardan bi operasyon geçirmesi gerekiyor oğlumun.işlevsel bir sorun olmazmiş ama görsel olarak kötü görünmesi psikolojik olarak etkileyebilirmiş büyüdüğünde...
Bize de sünneti yapan pislik hep normal dedi başindan savdi.başka bir doktora gösterin
Merhaba benim bebeğim de sünnet derisi kalmış maalesef iki yandass pipisinin dip kısmında var siz naptınız tekrar sünnet mi oldu pipisi düzeldi mi acaba

2 hafta olalı sünnet 4aylık bebeğim. Çirkin görüntü olmadı ama bence her bebekte farklıdır . Herkesin bünyesi aynı değil. Bir de küçük olunca iyileşme süreci daha çabuk oluyor . Doktor bize karton bardağı ne kadar erken bırakırsanız o kadar çabuk iyileşir dedi 2. Gün bıraktık .
Şuan sadece alt tarafında dikişler kaldı doktor normal dedi pipisi de normal görünümde hafif morluk var ..

X