Surekli gezmek istiyorum

Ajajjajah. Canım sorun nedir pardon? Gezmek istiyorsun paran var zamanın var eşeğin (senin deyiminle) var. E gez bizim yerimize de ye. Bir de durumunuz iyiyse 425 i ne olay ediyorsun? Kocan mı vermiyor? Eğer öyleyse kazancı iyi olsa ne yazar? Ya da sen sürekli gezmek istiyorsun ama özel araçla (e malum sürekli toplu taşıma yorar), bu da sürekli yengeye müracaat edeceksin demek ve bir sonu yok. Sorun araba dimi?

Bence iyi yapiyorsunuz. Paranız ve zamanınız varken gezin, hayata bir kere geliyorsunuz. Var ki harcıyorsunuz, olmasaydı harcayamazdınız zaten. Büyük alışverişlerdense böyle ani biriktirmeli geziler, ailecek gidilen yemekler daha iyi. Insanlar bir telefon alıyor 80 bin lira. Siz belki o paraya telefon almayıp 3 ay gezmeyi tercih ediyorsunuz. Yine de kisisel disiplini saglamak icin kendinizi cok sıkmadan bir limit belirleyebilirsiniz belki.

Gezecem tozacam vurucam kırbacı çatlayın patlayın konusundan evde kaynana kayınpeder bakma konusuna çok hızlı geçiş olmuş😂
Yalnız bu azimle kaynanayı evde birakıp boğazda pardon eminönünde kahvaltıya gidersin sen ha gayret. Kaynananın çatlamasını da gel anlat ama asgahah

5 yaş bir kızım var evdeyim çalışmıyorum.

Eşimin kendi işi şükür iyi

Sürekli gezmek para harcamak istiyorum keyfime düşkünüm

Çalışsam heegun çıkarım. Eşim tam tersi biriktirme peşinde şükür verir.

Sizce yanlış mı yapıyorum boğazda kahvaltı gitmek istiyorum 425 TL yengeme dicem. Hayata bi kere geliyorum Eşim diyor para harcıyorsun vs sizce
Harca kuzum harcaa kocanın parayı ye başkalara kalmasın 😂 o da cimrilik yapmasın maddi durumu iyi ise

Bence iyi yapiyorsunuz. Paranız ve zamanınız varken gezin, hayata bir kere geliyorsunuz. Var ki harcıyorsunuz, olmasaydı harcayamazdınız zaten. Büyük alışverişlerdense böyle ani biriktirmeli geziler, ailecek gidilen yemekler daha iyi. Insanlar bir telefon alıyor 80 bin lira. Siz belki o paraya telefon almayıp 3 ay gezmeyi tercih ediyorsunuz. Yine de kisisel disiplini saglamak icin kendinizi cok sıkmadan bir limit belirleyebilirsiniz belki.
Haklısın katılıyorum diğerleri cahil yorum yazmışlar

Konuya yorum yapamayacağım da, birisinin size para vermesini "şükür" diye nitelendirmeniz üzücü
Neden eş, anne, baba, evlat veya başka bir insan cimrilik etmeyip, kırmayıp, kısmayıp çalışmamasina rağmen eşiyle bunu paylasiyorsa bu hanimefendinin şükretmesi kadar normal ne olabilir? Bir ütü yapsan 50 defa teşekkür istersin ama adam akşama kadar essek gibi çalışsın eşi bunun için şükür edince anormal karşılansin. Ne tuhaf insanlar var cidden hayret ediyorum

Neden eş, anne, baba, evlat veya başka bir insan cimrilik etmeyip, kırmayıp, kısmayıp çalışmamasina rağmen eşiyle bunu paylasiyorsa bu hanimefendinin şükretmesi kadar normal ne olabilir? Bir ütü yapsan 50 defa teşekkür istersin ama adam akşama kadar essek gibi çalışsın eşi bunun için şükür edince anormal karşılansin. Ne tuhaf insanlar var cidden hayret ediyorum

Konu sahibinin zihniyetindeki birinin yazdığı 'şükür' ile sizin bahsetmeye çalıştığınız 'şükür' aynı şeyler değil bence ama yine de siz bilirsiniz tabi.

X