Surekli mizmizlanan bebegim

Kan idrar ultrason bakildi bunun icin degil ama normal dedi sadece bobrek tasi vardi uyandiginda nesesi yerinde oluyor ama sonra yine sıkılıp mizmizlanmaya basliyor eger gunde iki bazen 3 kez uyuyor zaten ama kisa suruyor genelde
Belki de böbrek taşındandır,sancı yapıyordur

Muhtelemelen eksik uykular sebebiyle uyuyamıyor bu yüzden de huysuzlanıyor. Güne başlama saatiniz nedir? İlk uyku 2. Uyku son uyku kaçta biter? D vitaminini kaçta verirsiniz? Dışarı çıkr mısınız? Muhtemelen uykusuzluk kaynaklı. Uykularını düzenlemeye çalışın. Eğer uykudan uyanıyorsa tekrar uykusuna nasıl uyuttuysanız aynı desteği vererek geri döndürmeye uykuyu uzatmaya çalışın.

Emerken ağlıyorsa gazı olabilir, karnı ağrıyor olabilir. Benzer durumu yaşadığımızda doktor bi idrar tahlili istedi. Temiz çıktı, gaz damlası vermişti ve geçti.
Yok emerken aglamiyor gaz sorununu yasadik nasil oldugunu biliyorum bu farkli emerken birakip agliyor gozler kapali sekilde o yuzden uykusu oldugunu uyuyamadigi icin agladigini dusunuyorum yada ac oldugu icin

Muhtelemelen eksik uykular sebebiyle uyuyamıyor bu yüzden de huysuzlanıyor. Güne başlama saatiniz nedir? İlk uyku 2. Uyku son uyku kaçta biter? D vitaminini kaçta verirsiniz? Dışarı çıkr mısınız? Muhtemelen uykusuzluk kaynaklı. Uykularını düzenlemeye çalışın. Eğer uykudan uyanıyorsa tekrar uykusuna nasıl uyuttuysanız aynı desteği vererek geri döndürmeye uykuyu uzatmaya çalışın.
7-8gibi uyaniyor uyudugu saate gore degisiyor birazda uyanma saati ilk uyku 10 -11 ikinci uyku saat 3gibi birde aksam 5 gibi uyuyor uyuyamazsa 19.30 20.00gibi aksam uyķusunu yatiyor ama bazen cok kisa uyuduysa gunduzleri 15 dklik daldigi oluyor uyku duzeni yok uykusu geldigi haldd uyutamadigim uyutum yatirdigim gibi uyandigi cok oluyor

Uyku ve günlük düzeniniz nasıl yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım
Sabah 7-8 uyanis 9 -10 arasi emiyor 10-11 -12 uyanma saatine gore beslenme (ek gıda) tekrar emziriyorum keyfi varsa bi 10-15 dk oynuyor yoksa emzirerek uyutmaya calisiyorum 2bucuk 3 ikinci uyku bazen dahada gec olabiliyor uyaninca emziriyorum ara ogun veriyorum genelde kucakta geziyor 5gibi bazen 3.uyku uyaninca ek gida 20.00 -22.30uyku bazen 1-3- 5olarak uc kez uyaniyor gece bazende 3e kadar uyuyor 1 kez uyaniyor degisiyor gunduzleri aralarda 5-10 dklik oyunlarimiz oluyor cabuk sıkıliyor oyundan cok agzina goturebilecegi seyler ariyor örtü ,kumas , poset gibi

Yok emerken aglamiyor gaz sorununu yasadik nasil oldugunu biliyorum bu farkli emerken birakip agliyor gozler kapali sekilde o yuzden uykusu oldugunu uyuyamadigi icin agladigini dusunuyorum yada ac oldugu icin
O zaman uyumak için emip, uyuyamayınca ağlıyordur 🥹

X