Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

aynen yaaa zaten yıgıtın yaaptıgıda sacma sırf arkadası dıye koruyo ama bu zamana kadar coktan yollaması lazımdı:KK19::KK1:

bencedee...
turabide duygusal triplere girdi birinci olmak için....
yine sahrayı yazsa iyi oy alırdı ama bence yine yiğit birinci olcak...
turabide dokunulmazlığı alırsa bu akşamm güle güle sahra güle güleeee :KK3:

bencedee...
turabide duygusal triplere girdi birinci olmak için....
yine sahrayı yazsa iyi oy alırdı ama bence yine yiğit birinci olcak...
turabide dokunulmazlığı alırsa bu akşamm güle güle sahra güle güleeee :KK3:

ohaaaa sahra gidebılırmı bence gıtmesın tamam sevmıyorum ama sahrada giderse gonulluler ıyıce coker:KK8::KK8:

Duygu ne fena çıktı ya :KK14::KK14: bilerek ittim ohh derken Acun'a sonra kalkmak için itmiş olabilirim dedi.:KK51::KK51: bari dürüst olsaydın..

Müge vasat ya.:KK14: kız güzelliğine birşey olcak diye koşmuyor bile :KK53: kötü poz verir mazallah :KK9:

Mert ve müge..Biri gitsin de, hangisi giderse gitsin..Bir insan bu kadar mı beceriksiz ve kuvvetsiz olur, yavaş olur yanı sıra..Sinir oluyor insan. Bir oyun da al be arkadaş.

Gönüllülerin bu durumda olmasının tek sebebi sahra ve dolaylı olarak ta turabidir.. Akını yolladılar, berna iyi bir yarışmacıydı onu yolladı, sementa da orta halliydi onu da yolladı..Bu insanlar yerine mert ya da mügeden biri gitseydi güç dengesi çok daha değişik olurdu..

Duygu da bu hafta şaşırdı iyice. vurucam kırbacı, vurucam kırbacı modunda, "ittim kenara ittim kenara, pislik" deyip, acuna "ama ama kalkabilmek için çekmek zorunda kaldım" demek neyin kafasıydı merak ettim.

Son düzenleme:
Mert ve müge..Biri gitsin de, hangisi giderse gitsin..Bir insan bu kadar mı beceriksiz ve kuvvetsiz olur, yavaş olur yanı sıra..Sinir oluyor insan. Bir oyun da al be arkadaş.

Gönüllülerin bu durumda olmasının tek sebebi sahra ve dolaylı olarak ta turabidir.. Akını yolladılar, berna iyi bir yarışmacıydı onu yolladı, sementa da orta halliydi onu da yolladı..Bu insanlar yerine mert ya da mügeden biri gitseydi güç dengesi çok daha değişik olurdu..

Duygu da bu hafta şaşırdı iyice. vurucam kırbacı, vurucam kırbacı modunda, "ittim kenara ittim kenara, pislik" deyip, acuna "ama ama kalkabilmek için çekmek zorunda kaldım" demek neyin kafasıydı merak ettim.

bencede akın ve berna gitmeseydi gönulluler şımdı böyle olmazdı:KK14::KK14:

Aynen kankitella..Güç dengeleri çok değişirdi..Gönüllülerde şu an yiğit ve turabiden başka kimse yok oyun alan..
Sahra alıyor ama o da duygu kötü olduğu için alıyor..Yiyorsa merveye karşı alsın:KK14:

Aynen kankitella..Güç dengeleri çok değişirdi..Gönüllülerde şu an yiğit ve turabiden başka kimse yok oyun alan..
Sahra alıyor ama o da duygu kötü olduğu için alıyor..Yiyorsa merveye karşı alsın:KK14:

şu şeyde gıcık neydi adı ünlülerdeki futbolcu adam varya duyguya sinirlenip duruyo o da cok sinir:KK14::KK14::KK1:

ohaaaa sahra gidebılırmı bence gıtmesın tamam sevmıyorum ama sahrada giderse gonulluler ıyıce coker:KK8::KK8:

bence bunlar salaklık yaptı turabiyi yada yiğiti yazmaları gerekiyodu..birleşmeden sonra oyunlar bireysel olucak güçlü adamla nasıl yarışcaklar ki :26:
gitsin yaaaa

Duygu ne fena çıktı ya :KK14::KK14: bilerek ittim ohh derken Acun'a sonra kalkmak için itmiş olabilirim dedi.:KK51::KK51: bari dürüst olsaydın..

Müge vasat ya.:KK14: kız güzelliğine birşey olcak diye koşmuyor bile :KK53: kötü poz verir mazallah :KK9:

evet yanlış yaptı orada topa dokunmasa iyiydi...
müge konusunda da katılıyorum aynen...
adada h.cevizi bulmuyo..balık yakalamıyo..
oyun kazanmıyo...
eeeee ne yapıyo anlamadım...

hahaha sesli güldüm valla işyerinde benzetmene :KK1:

bernaya yazık oldu :KK50:

bende merveyi tutuyom yaa aslında akını tutuyodum ilk başta ama kızlarla gereksiz tartışmalara girdi..
bu ara pek takılmıyo kızlarla...
onuda tutabilirim yine :KK1:
evet akında ıyıydı ama düştü gözümden:KK14:
Şu son iki haftadır bana da çok itici gelmiyor nedense, bi duruldu, bi kendine geldi zaar:KK14:

hareketleri itici ona bişey demiyorum ama kımseın arkasından kuyusunu kazmıyo en azından:KK1:

kendini takım kaptanı sanıyo

Ben de sevmiyorum..Ahmet dursun. Hiç kimse sıcak gelmiyor bana bu sene..Bir yiğiti seviyorum..

:KK1:

ahmetdursun ve ismail fena sinsi çıktı gökhan ve akınıda yalarına yaver yaptılar ünlülerden bi sıcak baktığım tolga adam tam survivor elinden geleni yapıyor bide beğenmiyorlar yara olmayan bi yeri yok :KK53:

offf mügeye gelirsek yahu bikere bile olsa bi insan hırs yapıp biraz hızlı davranmazmı :KK19: ben bu şişko halimle elimden geleni yapardım yırtardım kendimi sanki tatile gitmiş hanım :KK19:

ahmetdursun ve ismail fena sinsi çıktı gökhan ve akınıda yalarına yaver yaptılar ünlülerden bi sıcak baktığım tolga adam tam survivor elinden geleni yapıyor bide beğenmiyorlar yara olmayan bi yeri yok :KK53:

offf mügeye gelirsek yahu bikere bile olsa bi insan hırs yapıp biraz hızlı davranmazmı :KK19: ben bu şişko halimle elimden geleni yapardım yırtardım kendimi sanki tatile gitmiş hanım :KK19:

ya şu ünlülerde oram acıdı buram kötü oldu diyolar ama iş yemek yemeye hoplamaya zıplamaya gelince kimsenin bir yerinde bişey yok arkadaş....

heee o işteee:KK14::KK14:
ya bide gıcık mıcık ama gercekten o adada sözünün arkasında duran bbi turabidir benim gözümde:KK14::KK14:

zaten bende artık turabici oldum sayılır bilmiyomusun :KK53: gerçekten saf bi çocuk sahranın yüzünden gıcık oldu herkes ona :KK19: neyseki araları bozuldu gerçekleri gördü sahrayı yazdığı gün kendimden geçtim mutluluktan :KK23::KK23:

Merve ile Serenay nasıl hırslılar yahu :KK9::KK9::KK9: İlk başlarda sevinme hareketlerine ikisinin de sinir oluyordum..Ama azman atı gibi yarışıyorlar :KK9::KK9:

Ahmet Dursun:63: çok karaktersiz çıktı bana göre.

X