Süt arttırıcı stil tea olarak hangisini önerirsiniz

gizmytp

Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2022
518
142
Merhaba kızlar bebeğim 2 aylk olmak üzere ve sütüm yetmiyor doymuyor gibi mama veriyorum eğer sütüm artarsa kesmek istiyorum mamayı süt arttırıcı stil tea olarak önereceğnz çay veya başka bişey varmı 🙏🏻

Merhaba kızlar bebeğim 2 aylk olmak üzere ve sütüm yetmiyor doymuyor gibi mama veriyorum eğer sütüm artarsa kesmek istiyorum mamayı süt arttırıcı stil tea olarak önereceğnz çay veya başka bişey varmı 🙏🏻
Merhaba süt arttırıcı olarak tahin, tahin helvası çok işe yarıyor rezene çayı içebilirsin incir hurma bunlarında çok faydasını gördüm. Onun haricinde ıspanak tüketebilirsin çok güzel süt yapıyor. Yeşil yapraklı sebzeler tüketmelisin ama maydonoz ve taze nane tüketme onlar aksine azaltıyormuş bulgur pilavı yiyebilirsin gaz problemi içinde kimyon kullan yemeklerine ve pozitif düşün süt çok diye kendini şartlarsan inşallah tez zamanda çoğalır bebeğini sağlıkla büyüt 👋

Ben kekik otu cayi tuketiyorum. Arttiriyor ve sutun kalitesi de artiyor. Bunun disinda bol su ve yeşillik. Lahana yemeği yedigimde sakir sakir akar mesela benim.

X