Süt bağımlılığı

Konuskan anne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2018
39
10
25
Hanımlar selam genç bir anne olarak oğlumu sütten nasıl kesicegimi bılmıyorum şuan 19 aylık ve artık bu durum beni çok yormaya başladı sürekli emmek istiyor gece özellikle iştahı iyi olan bir çocuk yemeğini meyvesini yer ama karnı açta olsa tok da olsa sürekli bana yapışık emmek istiyor artık anladığı için kendisi açıp içmeye çalışıyor nasıl kesebilirim yardımcı olun lütfen 🤦🤦

Sanırım yakında ben de böyle bir başlık açacağım ama gelecek cevapları tahmin ettiğim için açmıyorum 😀 benim de kızım 19 aylık emerek uyuyor ve gece bazen saat başı uyanıyor. Ama bunun tek çözümü artık emmeden kesmek, yani bizim için artık emme desteksiz uyuma olayı hayal oldu. Ancak kesince başka türlü uyur o da nasıl olacak hiç bilmiyorum. Velhasıl bu emme işi beni de çok yordu . Gelecek cevaplar için şuracıkta yerimi alayım :)

Hanımlar selam genç bir anne olarak oğlumu sütten nasıl kesicegimi bılmıyorum şuan 19 aylık ve artık bu durum beni çok yormaya başladı sürekli emmek istiyor gece özellikle iştahı iyi olan bir çocuk yemeğini meyvesini yer ama karnı açta olsa tok da olsa sürekli bana yapışık emmek istiyor artık anladığı için kendisi açıp içmeye çalışıyor nasıl kesebilirim yardımcı olun lütfen 🤦🤦
Ben sirkeyle kestim benim oğlumda aynıydı gece gündüz evde misafirlikte sürekli memedeydi bir yere gidince odalardan çıkamıyordum gece sabaha kadar göğsüm açıkta oğlum yanimda uyanıp uyanip emiyordu 1 gün kalktık ve tamam yeter artık dedim ilk meme değdiği an sirke sürdüm göğüs ucuna daha kokusunu duyunca istemedi her istediğinde verdim ama her seferinde sirke sürdüm ilk gün gece de aynı şekilde yaptım 1 kez istedi bir daha istemedi 2. Gün gel meme vereyim desemde meme eğ dedi 3. Gün tamamen unuttu

X