platonik olduğum kişi ve 5 yıllık dostum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günlerdir burada değilim hanımefendi iki gündür buradayım emin olun ben sizden daha çok düşünüyorum sınavımı.Size kalmadı beni sorgulamak belki kafa dinliyorum birkaç gün olamaz mı
İlk 100 hedefi olan birinin oturup vakit öldürmesi ilginç geliyor, derece isteyen biri iki gün kafada dinlemez

İlk 100 hedefi olan birinin oturup vakit öldürmesi ilginç geliyor, derece isteyen biri iki gün kafada dinlemez
Herkesin yolu farklıdır ama 1 gün fazladan kıyak çekmiş olabilirim kendime ama tamamen çalışmadım diyemem sabah 2 saat çalıştım çünkü elimin soğumaması lazım ,agresif tavrım için de kusura bakmayın mola verince kötü hisseden tek insan olarak tarihe geçmiş olabilirim :)

Kız bi kere gerçekten ama gerçekten yakın arkadaşınız olsaydı sizin çocuğu sevdiğinizden de haberdar olurdu.

Siz onu en yakın arkadaşı olup senelerce sevdiğiniz çocuğu bile söylememişsiniz. O niye sırf bu arkadaşlık için saçma sapan oyunlarla uğraşsın?

mutlu olmasınlar bunu istemem kimse en yakın arkadaşıyla eski sevdiği insanın mutlu olmasını istemez ama bıraktım olayları çünkü kendime zarar veriyorum ve asla değmez bunlar için.
Çok tuhaf bir kafanız var. Adam size umut vermemiş. Sizi red etmiş. Sizinle bağı yok/

Çok tuhaf bir kafanız var. Adam size umut vermemiş. Sizi red etmiş. Sizinle bağı yok
Çocuğun bir suçu yok zaten mutlu olsun ama ikisi sevgili olup mutlu olmasınlar ben bunu istemem niye istiyeyim benim olmamış kişi en yakın arkadaşımın olucak oldu olacak arkadaşım beni de tanıştırsın bu sevgilim diye..bırakın allah aşkınıza.Ne halleri varsa görsünler diyorum ve ikiyüzlü değilim en azından

Çocuğun bir suçu yok zaten mutlu olsun ama ikisi sevgili olup mutlu olmasınlar ben bunu istemem niye istiyeyim benim olmamış kişi en yakın arkadaşımın olucak oldu olacak arkadaşım beni de tanıştırsın bu sevgilim diye..bırakın allah aşkınıza.Ne halleri varsa görsünler diyorum ve ikiyüzlü değilim en azından
Kötü kalplisiniz.
Şu ya benim ya kara toprağın diyen kırolardan zerre farkınız yok.
Tekrar diyorum, sizi red eden, hiç umut vermemiş, elinizi tutmamış bir insanı sahiplenip sevdiği insana karışamazsınız. Böyle kötü niyetlerde bulunursanız da dikkat edin size dönmesin.

Kötü kalplisiniz.
Tekrar diyorum, sizi red eden, hiç umut vermemiş, elinizi tutmamış bir insanı sahiplenip sevdiği insana karışamazsınız. Böyle kötü niyetlerde bulunursanız da dikkat edin size dönmesin.
tamam mutlu olsunlar evlensinler hatta ,ben kötü kalpliyim haklısınız aynen

Kötü kalplisiniz.
ayrıca çocuk kızı sevmiyor sevdiği insana karışamazsınız diyorsunuz da ,ama bu sevmeyeceği anlamına da gelmez sevebilir .Beni ilgilendirmez lakin

Çok genç bir kadınsınız. Arkadaşlıklara da aşklara da yaşınızın heyecanı gereği çok anlam yüklüyorsunuz. Yanlış yapıyorsunuz, demiyorum çünkü bu yaşlarda çoğumuz böyle hissettik. Ancak inanın hayatımızdaki en iyi arkadaşlar hep en iyi arkadaş, sevgililer hep en büyük aşk olarak kalmıyor. İnsanlar hayatımıza giriyor çıkıyor, değerleri artıyor, azalıyor, yaşamızdaki unvanları değişiyor, varlıkları yer değiştiriyor. Siz de şu an aslında arkadaşınıza ya da aşık olduğunuz çocuğa değil, hayata kızgınsınız. Ama bilin ki geçecek. Hedefleriniz, hayalleriniz var. Öfkenizi dizginlemeye çalışıp kendinize odaklanın. Umarım gelecek size kendinizi değerli hissettiğiniz ve olmak istediğiniz gibi olduğunuz bir yaşam sunar.

Çok genç bir kadınsınız. Arkadaşlıklara da aşklara da yaşınızın heyecanı gereği çok anlam yüklüyorsunuz. Yanlış yapıyorsunuz, demiyorum çünkü bu yaşlarda çoğumuz böyle hissettik. Ancak inanın hayatımızdaki en iyi arkadaşlar hep en iyi arkadaş, sevgililer hep en büyük aşk olarak kalmıyor. İnsanlar hayatımıza giriyor çıkıyor, değerleri artıyor, azalıyor, yaşamızdaki unvanları değişiyor, varlıkları yer değiştiriyor. Siz de şu an aslında arkadaşınıza ya da aşık olduğunuz çocuğa değil, hayata kızgınsınız. Ama bilin ki geçecek. Hedefleriniz, hayalleriniz var. Öfkenizi dizginlemeye çalışıp kendinize odaklanın. Umarım gelecek size kendinizi değerli hissettiğiniz ve olmak istediğiniz gibi olduğunuz bir yaşam sunar.
ailem tarafından da çok sorun yaşıyorum kalabalığız bir yandan sınava hazırlan bi yandan yobaz ve baskıcı şiddet yanlısı aile...babam hatta bugün şiddet uyguladı bana hiç beklemiyordum çok saçma bi kardeş kavgası yüzünden dayak yedim koca kızım.En kısa sürede toparlayıp geleceğim için çalışmaya devam edeceğim lütfen daha fazla kınamayın beni, çünkü zaten üzgünüm asla kendimi acındırmak istemiyorum ama her yerden darbe yiyorum gibi hissediyorum.Hayata sinirliyim çünkü çok acımasız, umarım hepimizin karşısına hep daha iyi insanlar çıkar...sevgiler

Sizi hiç kınamıyorum. En kalbi duygularımla sıkıştığınız o çemberden çıkmanızı diliyorum. Kendinizi, hedeflerinizi, hayallerinizi önceleyin. Hiçbir şey sizden daha kıymetli değil. Sevgiler..

Sizi hiç kınamıyorum. En kalbi duygularımla sıkıştığınız o çemberden çıkmanızı diliyorum. Kendinizi, hedeflerinizi, hayallerinizi önceleyin. Hiçbir şey sizden daha kıymetli değil. Sevgiler..
iyiki varsınız beni eleştirenler de iyiki var çünkü olaylara farklı pencereden bakmamı sağladılar ama ben kötü değilim.Sadece koşulsuzca sevmiştim tek suçum buydu

Seni o aileden kurtaracak olan şey meslek edinmek.
Bırak şimdi bu tip şeyleri ve bir sene ciddi asıl, garanti bir bölüme yerleş. Anca öyle kurtulursun.
Ayrıca koşulsuz sevgi anca anne çocuk arasında olur, olmalıdır. Her zaman önce kendini sevmelisin. Seni red eden birine sevgi beslememelisin kendini sevdiğin için sevmemelisin..
Otur şimdi kendin için iyi bir bölüm kazan, mesleğini eline al. Başka kurtuluş yok.

11 yaşında kazanmanız gerekmiş bu yaş kararı almak için çok erken ve sizin için üzgünüm. Çocuk kısmına gelirsek biliyorum şuan çok zor gelebilir ve hatta inanmayabilirsiniz ama karşınıza öyle insanlar çıkıyor ki unutuyorsunuz ve hatta yıllar sonra karşılaştığınızda ben bunun neyini sevmişim diyeceğinizden eminim. Birde dikkate alır mısın bilmiyorum ama bu baskılardan kurtulup başka şehire gittiğin zaman lütfen her şeyin sınırını bil ve ileride pişman olma 🙏 içinde kalan çok şey olmuştur fakat yaşayacağın her şey için yeterince zamanın olacak.

bir insanın kalbine açılıp bedenini göstererek mi girme peşindesin?
sen neysen osun ve karşındaki de seni öyle kabul etmeli,buna odaklan
girdiğin bir takım çabaları yaşına ve cahilliğine veriyorum.
bir psikolojik destek alman şart.
önce ne istediğine bir karar ver,sonra yolunu çizersin

İki insan karşılıklı birbirinden hoşlanıyorsa üçüncüye mok yemek düşer maalesef. Siz platonik takılmışsınız çocuk kabul etmemiş yani sizin hiçbir şeyiniz değil. Salça olmanıza gerek yok.

İki insan karşılıklı birbirinden hoşlanıyorsa üçüncüye mok yemek düşer maalesef. Siz platonik takılmışsınız çocuk kabul etmemiş yani sizin hiçbir şeyiniz değil. Salça olmanıza gerek yok.
Çocuk ondan hoşlanmyor ondan daha yakın olduğu kız arkadaşı da var hoşlansa madem bu mantıkla o kızdan hoşlanırdı,ortada hiç bir şey yok yani.Ayrıca ben zaten çekildim olma ihtimaline karşılık,görmek istemiyorum çünkü ikisini bir arada bu da benim tercihim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X