süt buharı ve maydonoz 2019

Toprak6161

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2012
47
29
36
Merhaba

gebe kalma yöntemleri arasında süt ve maydonoz buharını duydum..

adetten hene sonramı başlanmalı?
tam olarak zamanı na zaman?
uyguluyan gebe kalan varmı

aşağıdaki alıntı yazıda adet bitiminden sonra uygulanmalı diyor
Deneyip fayda gören?

Enfeksiyon öyle bir hastalıktır ki ;

Adet sancısı çekersiniz.
Cinsel ilişkide ağrı yaşarsınız.
Hamile kalmanız zorlaşır.
Hamile kalmanız doğrultusunda düşük ve dış gebelik yaşayabilirsiniz.
Vajinal kaşıntılar, ağrı ve yanmalar yaşarsınız.
Fazla miktarda akıntınız olur.
Enfeksiyon İçin Süt Ve Maydanoz Buharı Tarifi;

Yarım litre sütü tencere koyun.
Sütün içerisine bir demet maydanozu parçalı şekilde atın.
Üzerinden buharlar çıkana kadar kaynatın.
Daha sonra sıcaklığı gittiğinde bir kovaya boşaltın ve üzerine oturun. ( Sütle maydanozun buharına kıyafetsiz oturulacak )
Buhara otururken belinize bir battaniye sarın.
Buhardan kalktıktan sonra ilişkiye girin. Kendinizi sıcak tutmaya çalışın.
Adet bittikten sonra beş gece uygulanır.
Süt ve maydanoz buharı enfeksiyonları söktürdüğü gibi adetleri de söktürür. Rahat bir adet dönemi yaşarsınız. Bu kürü uygulayan bayanlar aynı ay içerisinde hamile kaldıklarını bildirmişlerdir.

Dilerseniz bu kürün içerisine karabiberde katabilirsiniz. Karabiberin de faydası çoktur. Ancak isteğe göre değişebilir.

Biliyorum bu tur seyler insana kocakari tedavisi gibi geliyor. Ben kendim de bilim insaniyim. Ama 2 sene bekleyip butun bilimsel tedavileri deneyip gebe kalamayinca ben de bitkisel tedavilere yoneldim. O ay bol bol tahin pekmez yedik ve sut buhari yaptim. Yazida belirtildigi gibi sut ve maydonozu kaynatin ben icine karabiber de attim. Sonra derin bir kovaya doldurun. Sadece buharina yanmayacak sekilde oturun. Ben 2 defa yaptim sadece. Usutmemeye dikkat edin. Umarim ise yarar :)

Biliyorum bu tur seyler insana kocakari tedavisi gibi geliyor. Ben kendim de bilim insaniyim. Ama 2 sene bekleyip butun bilimsel tedavileri deneyip gebe kalamayinca ben de bitkisel tedavilere yoneldim. O ay bol bol tahin pekmez yedik ve sut buhari yaptim. Yazida belirtildigi gibi sut ve maydonozu kaynatin ben icine karabiber de attim. Sonra derin bir kovaya doldurun. Sadece buharina yanmayacak sekilde oturun. Ben 2 defa yaptim sadece. Usutmemeye dikkat edin. Umarim ise yarar :)
Yo hayır ben çok inanıyorum bu tür tedavilere o yüzden garipsemedim sadece nasıl oturmam gerektiğini anlamadım bi de umut oldu dün çok araştırdım adet olmayı bekliyorum sonra hemen yapıcam

Enfeksiyon sorununuz varsa soğan kürü de deneyebilirsiniz.
Bende kronik vajinal enfeksiyon vardı sürekli kendini tekrarlıyordu.. yumurtama zarar vermişti
1 yıldan fazla olmadı çocuk..
En son soğan kürü denedim o ay çok şükür Rabbime hamile kaldım ve ilk kezde test sonuçlarım tertemiz çıktı

Merhaba. Bi sorum olcak. Süt buharını ilişkiden önce mi yapmak gerekiyo yoksa herhangi bi gün yapıp sonrasında mı ilişki yaşamak gerekiyo?
Merhaba, ben adet bittikten sonra iki aksam yaptim ama iliski olmadi. Sonraki gunler gub asiri iliski oldu. Fakat benim tuplerim kapali da degildi.

Merhaba, ben adet bittikten sonra iki aksam yaptim ama iliski olmadi. Sonraki gunler gub asiri iliski oldu. Fakat benim tuplerim kapali da degildi.
Yani önemli olan kürü yapmış olmak ilişkiden hemen önce olması gerekmiyor. Çok sağol deniycem ben de inşallah bi faydası olur 😊

Enfeksiyon sorununuz varsa soğan kürü de deneyebilirsiniz.
Bende kronik vajinal enfeksiyon vardı sürekli kendini tekrarlıyordu.. yumurtama zarar vermişti
1 yıldan fazla olmadı çocuk..
En son soğan kürü denedim o ay çok şükür Rabbime hamile kaldım ve ilk kezde test sonuçlarım tertemiz çıktı
Soğan kürünü 1 kez denedim içemedim bi türlü zorla içtim sonrasında ama son oldu başka bi formülü yok mu ya da soğan kadar etkili bişey :KK43:

hidrosalpenx olanlarda da işe yaradımı acaba.
Genel olarak tüplerin tıkalı veya hasarlı olması sonucunda normal fonksiyon gösterememesine ve buna bağlı kısırlığa "tubal faktör" adı verilir.

İyi aksamlar maydanoz süt buharı adet bitimnden sonra dior ama benim adetim 23 Ekim de olup beş gun ara ara oldu ve tam bittim derken leke leke hem kahverengi hemde pembemsi gelior ama iki tupum tikali simdi o maydanoz süt buharı yapablrmiyim acaba lekeli olsam bile bilgisi olan var mi
Merhaba

gebe kalma yöntemleri arasında süt ve maydonoz buharını duydum..

adetten hene sonramı başlanmalı?
tam olarak zamanı na zaman?
uyguluyan gebe kalan varmı

aşağıdaki alıntı yazıda adet bitiminden sonra uygulanmalı diyor
Deneyip fayda gören?

Enfeksiyon öyle bir hastalıktır ki ;

Adet sancısı çekersiniz.
Cinsel ilişkide ağrı yaşarsınız.
Hamile kalmanız zorlaşır.
Hamile kalmanız doğrultusunda düşük ve dış gebelik yaşayabilirsiniz.
Vajinal kaşıntılar, ağrı ve yanmalar yaşarsınız.
Fazla miktarda akıntınız olur.
Enfeksiyon İçin Süt Ve Maydanoz Buharı Tarifi;

Yarım litre sütü tencere koyun.
Sütün içerisine bir demet maydanozu parçalı şekilde atın.
Üzerinden buharlar çıkana kadar kaynatın.
Daha sonra sıcaklığı gittiğinde bir kovaya boşaltın ve üzerine oturun. ( Sütle maydanozun buharına kıyafetsiz oturulacak )
Buhara otururken belinize bir battaniye sarın.
Buhardan kalktıktan sonra ilişkiye girin. Kendinizi sıcak tutmaya çalışın.
Adet bittikten sonra beş gece uygulanır.
Süt ve maydanoz buharı enfeksiyonları söktürdüğü gibi adetleri de söktürür. Rahat bir adet dönemi yaşarsınız. Bu kürü uygulayan bayanlar aynı ay içerisinde hamile kaldıklarını bildirmişlerdir.

Dilerseniz bu kürün içerisine karabiberde katabilirsiniz. Karabiberin de faydası çoktur. Ancak isteğe göre değişaksamlar

X