Bebek İkinci El Süt sağma makinesi arıyorum ( elektrikli)

pilin

06.2014muhammed 08.2017bilal
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2010
1.256
726
Kızlar acil elektrikli süt sağma makinesi arıyorum iyi durumda olması tercihim avent gibi kaliteli markalardan olmasıdır.

Weeweell marka var bende tek taraflı ben rahat kullanmıştım 1.5 ay yeni gibi duruyor düşünürseniz donersiniz fiyatı 80 TL

aventin çantalı seti var bende . 100 lira . yalnız memeye denk gelen ve sütü damlatan silikon parçalarını hijyenik olmayacağı için attım. phlips servislerinden temin edebilirsiniz ilgilenirseniz bilginiz olsun.

aventin çantalı seti var bende . 100 lira . yalnız memeye denk gelen ve sütü damlatan silikon parçalarını hijyenik olmayacağı için attım. phlips servislerinden temin edebilirsiniz ilgilenirseniz bilginiz olsun.

Kızlar acil elektrikli süt sağma makinesi arıyorum iyi durumda olması tercihim avent gibi kaliteli markalardan olmasıdır.
Lansinoh ikili sut pompasi isinizi fazlasiyla gorecektir.ederinin altinda vericem.bebegim sutumu icmeyince aldim fakat sagma sutu mamayla da olsa iciremedim.mukemmel bir pompa.cok memnun kalirsiniz

Lansinoh, elektrikli, ikili var elimde, yanında süt saklama poşetleriyle beraber 150 tlye verebilirim

X