sütlerini donduran varmı

sgselçuk canım zaten ayda bir kere dondurdun sütleri çözdürüp yenisiyle degiştiriyosun çünkü heray bebegin istegine bünyesine göre vitaminleri degişiyo o yüzden sorun olmaz canım.allah ne kadar büyük ya heray degişiyo sütümüz ya

hemde bişe olacagını zannetmiyorum bende alıcam alan arkadaşlar sakladınız süte bişe oldumu kaç ay sonra içirdiniz yazarmısınız

Ben spectraya yeni başladım ama saklama süresiyle poşetin steril olması arasında hiç alaka yok. Ona bakarsanız bazı sitelerde dondurucuda saklama süresine 4 ay derken bazılarında 6 ay diyor, hiçbiri birbirini tutmuyor. Benim dondurucum - 18 derecede duruyor. Belki bu daha az olanlar için 2 ay demiş olabilir.

Birde şu antibiyotik olayını anlamadım ben. Geçenlerde sistit oldum doktor bana agumentin verdi ve bebeğine zararı olmaz, sadece bunu verebiliyoruz dedi. Bende kullandım ama sağdığım sütleri atmadım. Hem ya bebeğim sadece beni emiyor olsaydı ne olacaktı, o zaman antibiyotik içmeyecekmiydim. Ben kızımı beni ememediği için sağıp biberonla besliyorum yoksa beni emseydi biberona hiç alıştırmazdım.

sgselçuk canım zaten ayda bir kere dondurdun sütleri çözdürüp yenisiyle degiştiriyosun çünkü heray bebegin istegine bünyesine göre vitaminleri degişiyo o yüzden sorun olmaz canım.allah ne kadar büyük ya heray degişiyo sütümüz ya

canım bide bu markanın poşeti tek kullanımlık diyo.diğerleri tek kullanımlık değil.açıklamalarında öyle yazıyodu.benim bildiğim kadarıyla değiştirmeye gerek yok.dr. bana sağ 6 ay dolmadan tüket demişti.normal kavonoza koysam olurmu dedim olmazmış

Bütün poşetler tek kullanımlıktır. Yani bir kere kullanırsın ve bir daha kullanamazsın. Sütünü doldur poşete, at dipfirize, sonra kullan ve poşeti at. Tekrar kullanma çünkü steril olmaz.

gamzecim bende şuan gösümde iltihap oldugu için kullanıyorum ampisid diye bir ilaç dr kıyamadı emziriyosun düşük dozda verim dedi emzirmeye devam et dedi.ama bazen düşük doz kesmeye biliyo canım allah esirgesin hepimizi hastalıklardan ama öyle olursa kuvvetli antibiyotik yani bebege zarar verecek antibiyotik kullanınca sütünü sagıp döküyosun canım.allahım esirgesin hepimizi.insanın içi parçalanıyomuş dökerken bi arkadaşım öyle olduda o anlatmıştı.kızlar atın dondurucuya bişe olmaz bu kadarda düşünmemek lazım ben attıklarımı ayda bir yeniliyorum he sütten kesildigimdede olanları içiricem isterse 6 aydan fazla geçsin üzerinden donmuş şeye ne olacak farzetki sütten kesildim bebegime zamanı geçti diye vermeyipte atacakmıyım yani ben atamam şahsen içiririm tabi bu benim düşüncem

Tuğbacım bende aynen senin gibi düşünüyorum. Kıyıp atamam sütümü, zaten ne zorluklarla çıkarıyorum ben o sütü birde atarsam içim parçalanır.

gamzecim tabi canım kolay sagmıyoruzki atayım ben onu donmuş şey mikrop almaz bakteri üretmezki bide anne sütü dışarda bozulmadıgı sürece dondurucuda hiç bişe olmazvalla sagmaya alıştım kolay geliyoda o makinenin sesi yokmu oy oy oyyyyyyyyyy başım agrıyo her sagdıgımda inanki bi süre baş agrısıyla sarhoş gibi geziyorum bide dökceem yok vallaaaaaaaaaaaaaaaaa

gamzecim tabi canım kolay sagmıyoruzki atayım ben onu donmuş şey mikrop almaz bakteri üretmezki bide anne sütü dışarda bozulmadıgı sürece dondurucuda hiç bişe olmazvalla sagmaya alıştım kolay geliyoda o makinenin sesi yokmu oy oy oyyyyyyyyyy başım agrıyo her sagdıgımda inanki bi süre baş agrısıyla sarhoş gibi geziyorum bide dökceem yok vallaaaaaaaaaaaaaaaaa
tuğba makineni netten mi aldin adresini verebilir misn.bnetet bir sürü adres var e-bebkte buldum 115 e iyi mi sence

Tuğba bende medelanın ufağını kullanıyorum, evet çok fazla ses yapıyor ama ben birde amedanın çift göğüslü olanını aldım o kadar az sesi varki medeladan sonra beni çok şaşırtmıştı. Ev süt sağma makinesinden geçilmiyor, bazen kendimi inek gibi hissediyorum :))))

Bu arada ben medelayı mothercare den 120 ye aldım, amedayı internetten 330 civarında bir fiyata aldım.

X