Makarnalar Sütlü, Peynirli Makarna - Dost Süt Sponsorluğunda

Aman allahim beybiii, bu sen olamazsın :skandal: resmen level atlamışsın 🔥🔥 bu sunumun güzelliği neyy:kk77: makarnanın üzerinde peynir olup eriyorum geldi 🤤🫠 Lezzetini hayal ediyorum da içim geçiyo adeta💃🥳🔥🔥 ben peyniri çok yakistiririm makarnaya 🤗🤗 sunumuna bayıldım,harika gözüküyor kuzum🥰😍🤩🍒🍒🍒 ellerine sağlık 🫶🫶🫶🥰😘günlerdir yana yakıla aradigim tabak🥺

Çok kolay veee lezzetli bir tarif

Malzemeler

1) tabii ki makarna :KK70: herhangi bir çeşidi olabilir, ben deniz kabuğu olanını kulalndim. İstediğiniz porsiyon miktarını kullanabilirsiniz
2) seçtiğiniz makarna miktarına uygun eşit miktarda su ve süt
3) 3 ve ya 4 çeşit peynir
4) fesleğen, tuz

Yapılışı

İlk olarak makarna miktarını haşlayacak kadar eşit miktarda orantılı su ve sütü tencereye alıp kaynatiyorum.
Eki Görüntüle 3356016

İkinci olarak ayarladığım (ben 1 porsiyonluk yaptım) makarnayı sütün içine bırakıyorum ve haşlıyorum.
Eki Görüntüle 3356015

Üçüncü olarak altını kapatmaya 2 dk kala fesleğen ve tuzu içine atıp haşlamaya devam ediyorum.
Eki Görüntüle 3356014

Dördüncü olarak süzüyorum.
Eki Görüntüle 3356013

Beşinci olarka artık peynirler ile karıştırıp, sunumumu yapıyorum. Ben 4 çeşit peynir kullandım.
  • beyaz peynir
  • kasar penir
  • tulum
  • balikesir sepet
Peynirleri ayrı bir kasede karıştırıp üzerine dökebilirsiniz.
Eki Görüntüle 3356012

Afiyet Olsunnnn

Eki Görüntüle 3356024 Eki Görüntüle 3356025 Eki Görüntüle 3356027
Emeğinize sağlık çok güzel olmuş 💐 yarışmada başarılar 🩵

Aman allahim beybiii, bu sen olamazsın :skandal: resmen level atlamışsın 🔥🔥 bu sunumun güzelliği neyy:kk77: makarnanın üzerinde peynir olup eriyorum geldi 🤤🫠 Lezzetini hayal ediyorum da içim geçiyo adeta💃🥳🔥🔥 ben peyniri çok yakistiririm makarnaya 🤗🤗 sunumuna bayıldım,harika gözüküyor kuzum🥰😍🤩🍒🍒🍒 ellerine sağlık 🫶🫶🫶🥰😘günlerdir yana yakıla aradigim tabak🥺
Ay canım bir tanesinin çok tatlısın nasıl mutlu ettin beni anlatamam :KK71: 😘😘
Bu sefer çocuklar yoktu ondan daha mı iyi oldu acaba. Ben her katildigimda çocukları evden sutlayim bari hahah :KK70:

X