Sütüm gelmiyor yardım

elifyalcinnn

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2021
66
13
24
Arkadaşlar 1.5 aylık bebeğim var kilo alımı güzel fakat doğduğundan beri emzirirken bir diğerinden süt akmıyor hiç akmadı. Son zamanlarda da bir müddet emdikten sonra kavga ediyor emiyor emiyor sanırım sütüm gelmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim

Gazı vardır. Kimyon koyun yemeklerinize. Pakete girmis hiç birşey yemeyin. kilo alımı iyiyse çişli bez miktarı yeterli ise endişe etmeyin. İçiniz rahat etmiyorsa sağlık ocağında günlük yada haftalık tartı alabilirsiniz yardımcı olacaklardır.

Arkadaşlar 1.5 aylık bebeğim var kilo alımı güzel fakat doğduğundan beri emzirirken bir diğerinden süt akmıyor hiç akmadı. Son zamanlarda da bir müddet emdikten sonra kavga ediyor emiyor emiyor sanırım sütüm gelmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba benim bebeğimde 6 aylık.malesef benimde sütüm gelmemişti ve sadece mama ile besleniyordu.Anne sütü günde 40 ml ancak alıyordu.Denemediğim yöntem kalmamıştı. hurma dut kursu vs gibi karısımlar .çaylar ilaclar...
40. gün doğum yaptığım doktora gittiğimde bana akupunturun çok etsisi olduğunu söyledi ve son olarak bunuda deneyelim dedik .
İyikide denemisiz çok şükür sütüm geldi ve mamayıda bıraktik.mutlaka denemelisiz hadi canım ne akakası var diye başladıgım akupuntura iyiki gelmisim diyerek ayrıldıkq

Alıntı Yorumla

X