Lekeler, Çiller Süzme Yoğurt ve Karbonat mucizesi..

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
bır aya yakın yuzum hasta..ama gecıyo ınsallah...
tamaen ıyılessın denerım ınsalalh...
yogurt onceden baslı basına surerdım zaten...
paylasımın ııcn saol canım
Geçmiş olsun canımm..opuyorumnanaktan
Dikkat et kendine öpüyorum güzel yanaklarından..Şeniz
ben böyle doğal yöntemleri çok seviyorum.kadişim sağolasın cancağızımm
sevindim canım..
umarım faydalanırsın..opuyorumnanaktan
ben bu akşam denedim,gerçekten de yumuşacık pamuk gibi oldu.Önce yüzümde hafif bir yanma oldu, korktum ,ama birşey olmadı sonra..
çok mutlu oldum canım..
sonrasında nemlendirici kullanabilirsin..
öncesinde biraz yanma oluyor gerçekten ben de korkmuştum yerimseniben
daha yaşım küçük, şu anda denemem ama ilerde deneyebilirim. sağol ablacımopuyorumnanaktan

öpüyorum tatlımm..Şeniz

cildimden yana bi sorunum yok çok şükür :nazar:
yinede denemeyi isterim ama yoğurdu sevmeyen ben nasıl kokusuna dayanırım bilmiyorum kafamçokkarıştı

cildinde sorunu olan yakınlarıma tavsiye ederim bu yazdıklarını a.s
paylaşımın için teşekkürler canım a.s.
Şeniz Şeniz Şeniz

Alışsan iyi olur canımmm anladın sen onu...yerimseniben :lepi:

arkadaşım hava değişiminlerimde nasıl olur

canım ben şu ara yapıyorum zaten ..
Ama dediğm gibi ben güneş kremimi de ihmal etmem asla..
çok hassas bir cildin yoksa hafif bir nemlendirici kullanmanı tavsiye ederim yaptıktan sonra ..
Çünkü hafiften bir soyulma oluyor ciltte..

Alışsan iyi olur canımmm anladın sen onu...yerimseniben :lepi:

anladım canım ben onu kaydirigubbakcemile3
yaaaa süt ürünleriyle aram pek yok nasıl olcak bilmiyorum kafamçokkarıştı
beklenen zaman gelirse de mecburen diycem artık yemeye başlıycam :bbo:

yapıyorum arada bir
yüzümü yumuşacık yapıyor
lekelere etkisini görmek biraz daha zaman istiyor sanırım
ama devam edeceğim

ya bende bu maskeyi yapıyodum ama çok yakıyo yıkadıktan sonrada acayip kızarıyo yüzüm tahriş etmesinden korktum ve artık yapmıyorum

ben yapıyorum ama yüzümü cok yakıyor 5dk zor bekletiyorum hemen yıkıyorum :sinifsinif:

Ya canlar bir şey sorucam bu maskeyi cildin rengini açmak için de kullanabiliriz öyle değil mi? Cildiniz yandığına göre demek ki deriniz soyuluyor, deriniz soyuluyorsa cildinizin rengi açılıyor demektir. Yanlış mıyım? :ecrin_bebek:

Ya canlar bir şey sorucam bu maskeyi cildin rengini açmak için de kullanabiliriz öyle değil mi? Cildiniz yandığına göre demek ki deriniz soyuluyor, deriniz soyuluyorsa cildinizin rengi açılıyor demektir. Yanlış mıyım? :ecrin_bebek:

Dogrusun cnm. yerimseniben

Evet canım asıl amaç bu zaten..kaydirigubbakcemile5
bir de yüzünüzde hafif pütürlü durum varsa onu da yok ediyor..yerimseniben
bir arkadaşımın söylediği gibi nemlendiriciyi unutmayınn çünkü yaptıktan sonra biraz kurutuyor cildi...

Bende biraz önce denedimm memnun kaldım umarım lekemide geçirir :/

yaaa ben şimdi yine sürdüm bu karışımı ilkinde yanmamıştı ama bu sefer cok yaktı :/ yıkasammı acabaa 1 saat demiş ark. ama o kdr bekletemicem ilkindede yıkamştm hemen :/ karbonatı bi çay kaşıgı attm fazla oldu sanırm bidahakine az atıyım :KK70:

yaaa ben şimdi yine sürdüm bu karışımı ilkinde yanmamıştı ama bu sefer cok yaktı :/ yıkasammı acabaa 1 saat demiş ark. ama o kdr bekletemicem ilkindede yıkamştm hemen :/ karbonatı bi çay kaşıgı attm fazla oldu sanırm bidahakine az atıyım :KK70:

Biraz aralıkları uzatabilirsin o zaman canım ..
Haftada 3 değilde 1 yap o zaman veya 15 günde 1..

merhaba arkadaşlar benımde çillerim var ama ben yüzümün beyaz olmasını istemiyorum zaten çok beyazım yazın bronzlasmak istedğimde çiilerim hemen çıkıyo .. bu maske işe yarar mıki ? bide solaryuma girildiğinde güneşteki gibi çok mu çıkar çillerim yoksa kapanır mı

X