t c den daha koyu hamile miyim?

zaten salı verdiricem ama testler kafami çok karıştırdi bende danismak istedim ayni durumda olanlar vb olabilir mi diye
Yani t çizgisi son koyuluğa gelmiş, bunun gebelik olduğunu bilmiyor muydunuz gerçekten? Meraktan soruyorum.

Hani mesela çocuğu isteyen hanımlar mutluluktan konu açar hamileyimm der anlarım da, siz zaten istemiyorsunuz ve bu çizgileri gerçekten anlamadınız mı?

Yani t çizgisi son koyuluğa gelmiş, bunun gebelik olduğunu bilmiyor muydunuz gerçekten? Meraktan soruyorum.

Hani mesela çocuğu isteyen hanımlar mutluluktan konu açar hamileyimm der anlarım da, siz zaten istemiyorsunuz ve bu çizgileri gerçekten anlamadınız mı?
evet anlamadim her ay duzenli test yaparim ve cok koyu c cikar t de silik cizgi bile olmaz regl doneminde yuksek hormonlatdan dolayi yaniltici olabiliyromus ayrica pozitif testlerle karsilastirdigimda c daha koyuydu ilk testimde de t cok koyuydu yine c de varla yok arasi bir cizgi vardi ve testin gecersiz olma durumu da var yani silik cizgi isin icine girince kafam cok karisti anlayacaginiz tesekkurler bilgi icin ☺️

Kürtajla sonlanacak bir gebelik için ne önemi var ki bunların ?
yani hanım efendi gebe olmadan nasil kürtaj olabilirim? salı kesinlesicek zaten gebeysem kürtaj ben burda ayni sorunu yasayanlar varsa kendimce kafa karışıklıklarimdan arinmak icin danistim umarim aciklayici olmustur

Erkek arkadasinizin keyfi bozulmasin diye boyna hap icin kurtaj olun boyle devam
O rahmi hormonlari bi guzel mahvedin
10 yil sonra hamile kalmak istediginizde doktor doktor gezerseniz de hic sasirmayin emi !

yani hanım efendi gebe olmadan nasil kürtaj olabilirim? salı kesinlesicek zaten gebeysem kürtaj ben burda ayni sorunu yasayanlar varsa kendimce kafa karışıklıklarimdan arinmak icin danistim umarim aciklayici olmustur
Yahu T cizgisi patlayacak kadar koyu
Gebelik var iste
Daha gebelik testini yorumlayamiyorsunuz bile

Hayır ondan bahsetmiyorum. Kesenin yamukluğu, düşük tehlikesi vs bunların ne önemi var dedim, siz zaten gebeliği ilerletmemekten yanasınız.

Erkek arkadasinizin keyfi bozulmasin diye boyla hap icin kurtaj olun boyle devam
O rahmi hormonlari bi guzel mahvedin
10 yil sonra hamile kalmak istediginizde doktor doktor gezerseniz de hic sasirmayin emi !
ben ve partnerim disinda kimsenin bu konu hakkinda yorum yapma hakki yoktur bu cok kisisel bir konudur cocuk istersem illaki dogurmak zorunda degilim bir suru annesiz babasiz cocuklar var onlars hayat olmayi cok isterim ☺️

ben ve partnerim disinda kimsenin bu konu hakkinda yorum yapma hakki yoktur bu cok kisisel bir konudur cocuk istersem illaki dogurmak zorunda degilim bir suru annesiz babasiz cocuklar var onlars hayat olmayi cok isterim ☺️
O zaman gebe miyim sizce diye konu açar ayrıntıya girmezdiniz. Girdiyseniz de kişisel konu diyemezsiniz.

X