Takı konusunda yardımına ihtiyacım var hanımlar

Hangisini seçmeliyim?

• Ankete Katılan
    16
  • Anket Kapalı .
Tanımıyorum dediğiniz için size tanıttım. Aranızda geçenlere yorum yapmadım farkındaysanız :KK14:
Doğru, zevkler tartışılmaz. Ama şu da bir gerçek ki, bir şeyi birden fazla kişi beğenmiyorsa bunda bir hikmet vardır :KK34:
Bindallı dediğimiz şey geleneksel bir kıyafet. Yukarıdaki örnekler bu kıyafetle kombin edilemeyecek kadar klasik. Çok boğucu olurdu.

Ben birden fazla kişi beğenmiyorsa bir hikmet vardır sözüne katılmıyorum.
Bence burada herkes ilk koyduğum elmas setlere yaptı o yorumu. Onları koymasam bu kadar abartılacağını düşünmüyorum. En sondaki minik taşlı safir olanı düşünüyorum ben mesela. Kimse ona yorum yapmıyor örneğin. Özelden çok beğendiğini söyleyenler de var. Burada yazılanlar değil ki tek ölçüt.

Ben birden fazla kişi beğenmiyorsa bir hikmet vardır sözüne katılmıyorum.
Bence burada herkes ilk koyduğum elmas setlere yaptı o yorumu. Onları koymasam bu kadar abartılacağını düşünmüyorum. En sondaki minik taşlı safir olanı düşünüyorum ben mesela. Kimse ona yorum yapmıyor örneğin. Özelden çok beğendiğini söyleyenler de var. Burada yazılanlar değil ki tek ölçüt.
İçlerinde en iyisi sonuncusu.

Bunlar agir mi ?
50 yas ustu mu ?:KK53:
Bence sade bile sayilir bunun bilekligi var birde bende.
Günlük taktiğim bile olur.
Bir oturmaya giderken mesela.
Bence zümrüt olan

Ben safir kullaniyorum su an. Onceden swarovski takiyodum tektaslar hosuma gitmiyor hic. Sonra esim cicekli bi safir almisti bana hosuma gitti. Takabileceksen al safiri set olarak. :)

Bunlar agir mi ?
Bence zümrüt olan

20 yaş ve komşuya oturmaya giderken takmak için mesela bence de abartılı bi'düğün dernekte daha uygun olur sanki:KK1: Amaaa zevkler tartışılmaz işte:KK31:

Ben bundan alsam kolye ve yüzüğü birlikte takmam. Zaten sürekli takılacak bi'takı değil.
Alttaki o minik taşlı olan güzel bence:KK3:

Bunlar agir mi ?
Bence zümrüt olan

Ben safir kullaniyorum su an. Onceden swarovski takiyodum tektaslar hosuma gitmiyor hic. Sonra esim cicekli bi safir almisti bana hosuma gitti. Takabileceksen al safiri set olarak. :)

Ayy sonunda benim dilimden konuşan birileri de çıktı şu koca forumda. : :KK16:

Gerçekten artık sinirlerim bozulmuştu ben bu kadar zevksiz miyim diye.

En son zümrüt ve safir arasında kaldım zaten yakutu da eledim. Ama ikisi arasında hala kararsızım. Mavi benim, yeşil de nişanlımın en sevdiği renk. İkisi de yakıştı elime, dün denedim.

Ben esasen bu taşların insana verdiği enerji ve burçlarla alakası hakkında yorum gelir diye bekledim ama gelmedi hiç. :KK1:

Dansmarue; konularımda yorumlarını pek eksik etmezsin genelde sağolasın, o yüzden fikrine saygı duyarım. Sen çiçekli deyince aklıma geldi onu da bir sorayım. Bu setlerin resimdeki gibi damla şeklinde olanı, oval olanı, kalp şeklinde olanı falan var. Ben damla şeklinde olanı sevdim sanki ama bir de o konuda fikrini alsam. :26:

Ceylincim, sana da bilekliği soracağım. Ben bileklik ve yüzüğü seviyorum aslında en çok içlerinde ama hiçbir kuyumcuda bu setlerin bilekliğini göremedik. Özel yaptıracaksınız artık dediler hep. Mümkünse seninkini görebilir miyim?

20 yaş ve komşuya oturmaya giderken takmak için mesela bence de abartılı bi'düğün dernekte daha uygun olur sanki:KK1: Amaaa zevkler tartışılmaz işte:KK31:

Ben bundan alsam kolye ve yüzüğü birlikte takmam. Zaten sürekli takılacak bi'takı değil.
Alttaki o minik taşlı olan güzel bence:KK3:

Ben de mümkünse bileklik ve yüzük kullanmayı düşünüyorum zaten genelde. Aslında hepsinin boyutu aynı o minik taşlı olan gibi benim seçtiklerimin. Ama onların fotoğrafını bulamadığım için diğerlerini koydum en benzeyen o diye. Yani o mavi taşlı olanın modeli aynı, ortadaki taşın rengi farklı düşünülebilir diğerleri için de.

Ayy sonunda benim dilimden konuşan birileri de çıktı şu koca forumda. : :KK16:

Gerçekten artık sinirlerim bozulmuştu ben bu kadar zevksiz miyim diye.

En son zümrüt ve safir arasında kaldım zaten yakutu da eledim. Ama ikisi arasında hala kararsızım. Mavi benim, yeşil de nişanlımın en sevdiği renk. İkisi de yakıştı elime, dün denedim.

Ben esasen bu taşların insana verdiği enerji ve burçlarla alakası hakkında yorum gelir diye bekledim ama gelmedi hiç. :KK1:

Dansmarue; konularımda yorumlarını pek eksik etmezsin genelde sağolasın, o yüzden fikrine saygı duyarım. Sen çiçekli deyince aklıma geldi onu da bir sorayım. Bu setlerin resimdeki gibi damla şeklinde olanı, oval olanı, kalp şeklinde olanı falan var. Ben damla şeklinde olanı sevdim sanki ama bir de o konuda fikrini alsam. :26:

Ceylincim, sana da bilekliği soracağım. Ben bileklik ve yüzüğü seviyorum aslında en çok içlerinde ama hiçbir kuyumcuda bu setlerin bilekliğini göremedik. Özel yaptıracaksınız artık dediler hep. Mümkünse seninkini görebilir miyim?

$063568BSM.jpg

canım merhaba, dün telefondan giriyordum ekleyemedim ordan elimi çekip. Şimdi iş yerimde internetten baktım. benimki bu tarz bir şey. biraz daha büyüğü. Bir de ortası mavi etrafı beyaz. Ama tarz olarak aynen bu. Benim eşim dubaide çalışıyor ordan getirmişti bana. Bu tarz şeyler hem daha çeşitli hem daha uygun fiyatlı oralarda.

Damla modellerini ben pek beğenmiyorum. Aslında güzel de biraaz ağırlaştırıyor modeli. Bu sana gösterdiğim resim zen pırlantadan. gerçi bunun da hiç ağırlığı yok o nedenle çok hoşuma gitmedi. Biraz bebek yüzüğü gibi. Biraz daha ikisinin arası modellere bakabilirsin. İstanbuldaysan kapalı çarşıda her çeşit şey var parmağına takıp daha iyi karar verebilirsin.

Hatta ben şimdi biraz daha incelerken benimkine daha çok benzerini buldum. Onu da koyayım. İki modelin arası gibi bir şey taktığım. T-Diamonddan buldum.

$Capture.JPG

Son düzenleme:
X