Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Takma kahkül

çok geç gordum mesajını ozur.. aldın mı bu arada? nasıl begendin mi? sevgiler

Telefonla ulaştım dediğiniz yere ve bilgileri aldım,maaş zamanımı bekliyorum siparişimi vermek için:)Aldığım zaman mutlaka buraya yazıp fikrimi belirteceğim ama istediğim gibi olduğunu düşünüyorum şimdiden ve çok heyecanlıyım,bir an önce kullanmaya başlamak istiyorum:)

Sevgili Jazzsu,tepelik siparişimi verdim bugün,saç ayrımı doğal deri gibi görünen ama el yapımı dediler bana.Diğeri doğal deri görünümünde değilmiş.Umarım istediğim gibidir ve sorun yaşamam,gerçi herhangi bir sorun yaşarsam veya istediğim gibi çıkmazsa geri yollayabiliyormuşum.Heyecanla bekliyorum,elime ulaşınca da yazarım.

Sevgili jazzsu,peruğumu bugün kuaförde şekilllendirdim yüzüme göre.Güzel oldu,memnunum.Sadece biraz kalın gibi,umarım peruk olduğu çok belli olmaz kullanırken ve göndermeden kendileri saçın kahkül olacak kısmını kısaltmışlar nedense.Bunlar da olmasa daha iyi olurdu ama sonuç itibariyle memnunum.Yardımların için çok teşekkür ederim...

ben siteyi inceledim ancak istediğim gibi bi kahkül göremedim orda :) gidip yerinde görmek en iyisi sanırım, ben de alnım dar olmasına karşın çok severim kahkül kllanmayı =)

gittim gördüm aldmmmmm
çok eğlenceliii =) kesinlikle mükemmel!:KK37:

Zeynoo kahkulunu cok begendim cok dogal duruyor.

Buda benim takma kahkulum kizlar.

Untitled-2-1.jpg

ablalar bu çıt çıtları topluyken topuz falan olurkende kullanabiliyor muyuz ?

canım çok hoş ve doğal duruyor sen nerden aldın kahkülünü?

Tesekkur ederim canim, Ben bunu ozel yaptirdim adana da bir kuaforde 250 TL ye, gercek sac ve cok dogal duruyor dediginiz gibi.
Daha fazla bilgi istersen ozel mesaj ata bilirsin, yardimci olurum canim:KK16:

Selamlar ben de aynı platin peruktan kakul aldıgım için size yazmak istedim. Platinperuk.net olan dogru adres. Haydar bey de sahibi. Siparişi verirken direkt olarak kakul ancak tepeligi dogal deri gibi gorunen derseniz anlayacaklardır. Ancak el dikişi olan en pahalısını onerirlerse sakın almayın. Maalesef direkt mesaj hakkım olmadıgı iicn size yazamıyorum. Bu arada kahkulleri siz sonradan kesiyorsunuz yani ben orada kestirdim ancak sizin bulundugunuz yerde kestirmeniz mantıklı olacaktır. ben de buradaki yorumları okuyarak oradan aldım ve kendime aldıgım en iyi hediyelerden birisi oldugunu dusunuyorum :) Sevgiler

el dikişi olanı neden tavsiye etmiyorsun canım? bır de koktugu dogru mu?

ben de platin peruktan aldım. Hiç ümidim yoktu ama gidip en azından gör
p denemek istedim. Saç rengime uygun bi tane seçtim taktım aşık oldm :KK37: 100 liraydı bi aylık garantisi vardı 1 buçuk ay oldu hiçbir sorun yok ayrıca koku falan da yok çok doğal duruyor neredeyse her gün kullanıyorum kimse fark etmedi. Çünkü ayırt edilemiyor. çok mükemmel :) ben kesinlikle tavsiye ediyorm..

Selamlar ben de aynı platin peruktan kakul aldıgım için size yazmak istedim. Platinperuk.net olan dogru adres. Haydar bey de sahibi. Siparişi verirken direkt olarak kakul ancak tepeligi dogal deri gibi gorunen derseniz anlayacaklardır. Ancak el dikişi olan en pahalısını onerirlerse sakın almayın. Maalesef direkt mesaj hakkım olmadıgı iicn size yazamıyorum. Bu arada kahkulleri siz sonradan kesiyorsunuz yani ben orada kestirdim ancak sizin bulundugunuz yerde kestirmeniz mantıklı olacaktır. ben de buradaki yorumları okuyarak oradan aldım ve kendime aldıgım en iyi hediyelerden birisi oldugunu dusunuyorum :) Sevgiler

merhabalar..yazdıklarınız çok dikkatimi çekti..benim saçlarımın ön kısmı çok cansızdı bir tedavi uygulaması için ön kısımlarını kazıttım ve bir süredir protez kullanıyorum ondan da çok memnun kalmadım..şimdi tekrar uzatmak istiyorum. uzayıncaya kadar tepelik kullansam doğal durur mu yazdıklarınızı okuyunca almak istedim. yardımcı olursanız çok sevinirim..teşekkürler

Bende satın almak istiyorum takma kahkülden. Acaba takma kahkülün ömrü ne kadar oluyor? uzun yıllar kullanabileceğimiz kullanışta olanları var mı?bir de internette satın alanlar hangi sitelerden sipariş verdiler?offf şimdi kimse cevapta yazmaz:KK43:

ben de istiyorum kahkül, kestirmeye cesaret edemediğimden böyle bişey denicem sanırım:KK14:

ben çıtçıt saç çok kullandım ama kahkül kullanmadım gerçek saç çok doğal duruyor suni de kullanmıştım ama bi karışştımı malesef toparlanmıyor . bu kahkül işi ni bir araştırıp kafama yatarsa alıcam.

bende kahkül çıt çıt kullanıyorum 1 yıldır. Ancak yıprandı biraz aldığım yer şuan çok pahalı söylüyor yenisini nerden alırım bilmiyorum antalyada varmı acaba gerçek saç kahkül perçem çıt çıt yapan ?

Sevgili Jazzsu,tepelik siparişimi verdim bugün,saç ayrımı doğal deri gibi görünen ama el yapımı dediler bana.Diğeri doğal deri görünümünde değilmiş.Umarım istediğim gibidir ve sorun yaşamam,gerçi herhangi bir sorun yaşarsam veya istediğim gibi çıkmazsa geri yollayabiliyormuşum.Heyecanla bekliyorum,elime ulaşınca da yazarım.

Bende sipariş vermek istiyorum canım ne kadara aldın şuan hala kullanıomusun .Doğal deri gibi görünen el işi birde makine dikişi olan da var senin ki hangisi çünkü burda yine yorumlarda okuduğuma göre makine dikişi kahkul tepeliği doğal deri gibi yazmışlardı hangisi doğru Kafam karıştı Birde mümkünse resim koyabilirmisin canım sende

X