Taksim - Kadınlar Kahvesi

yaa kızlarrrr bu eskıden majestıc de olan göker vardı... biraz kırık bir tipti uzun tırnaklı falan ama cok guzel bakıyodu o.bana dedıklerı hep cıkmıstı tarıhınde.. ama artık yok onu arıyorum yana yakıla...bır bulsam onu baskasına gerek kalmıcak...Bilen duyan yokmu yaa nerde oldugunu ?????????

kadınlar kahvesi yanındaki kapriss kafeye giden var mı hiç kız suya bide kartlara baktı fal bitti bende diyom saf saf aa bnm fincanım nerde bakmıcak mısınız

yaa ben asıl zade cafedeki armağını merak ediyorum
fiyatı biraz pahalı geldi ama ya 25 tl.yani değer mi bu paraya ne kadar süre bakıyo bilgisi olan varmı?

cafe zade armağan a ilk gittiğimde nutkum tutulmuştu. çok etkilemişti beni. falı yarım saat sürüyor. geçen hafta ikinci kez gittim bu sefer ilk seferinde yarattığı o etkiyi yaratmadı bende. benim keyfim mi bozuktu yoksa fala başlamadan sana ne yalanlar söyleyeceğim demişti ondan mı neden bilmiyorum ilk seferki etkiyi uyandırmadı. ama yinede itiraf etmeliyim ki, bu zamana kadar gittiğim en iyi falcı.

kızlar bende size bir kahve falcı önereyim.ama anlatıcak gibi değil.adınızla karşılıyor sizi ve uydurmasyon yok.ilgilenenlere detaylı bilgi veririm.

kızlar bende size bir kahve falcı önereyim.ama anlatıcak gibi değil.adınızla karşılıyor sizi ve uydurmasyon yok.ilgilenenlere detaylı bilgi veririm.

ayy kimdir buu hemen istiyoruum heycan yaptım :KK70: özel msj attım canım cevaplarsan sevinirim.. delikafadulden

Arkadaşın kimden bahsettiğini biliyorum gibi. Yanılmıyorsam Dejavu Cafe Duygu'dan bahsediyor. ********'ta İstanbul'un en iyi falcıları köşesinde 17 mart itibariyle yazılan yazıya bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şifrelenmiş yerler hepimizin bildiği paylaşım alanı sitesidir. Face....

Verdiğim linki ben şifrelemedim. ısmini yazdığımda site kendi şifreledi.Feceboo. ıstanbul'un en iyi falcıları bölümüne girin. Orada en üsteki mesajta aynı yorum yazıyor.

(Yine şifrelenmesin diye ve sizin de anlamanız için son harfini sadece yazmadım. Anlaşılmıştır sanırım.)

Son düzenleme:
dejavu cafe melek iyi bakıyor demişler doğrumu.sen choles baktırdınmı.o kişiye.dedikleri çıkıyormu .birde ne kadara bakıyor.bilgilendirirsen iyi olur.

kızlar bugün çok övüldüğü için monami sema ya gittim. sıcakkanlı biri ama orta şeker. bir daha gider misin diye sorarsanız gitmem. sıradan yani. sedata da arkadaşım baktırdı. öncelikle forumda yazıldığı gibi çok hızlı konuşuyormuş ve arkadaşımda beğenmemiş.

kızlar bugün çok övüldüğü için monami sema ya gittim. sıcakkanlı biri ama orta şeker. bir daha gider misin diye sorarsanız gitmem. sıradan yani. sedata da arkadaşım baktırdı. öncelikle forumda yazıldığı gibi çok hızlı konuşuyormuş ve arkadaşımda beğenmemiş.

Ne tesadüf! Ben de Sema'ya bugün gittim. Yorumuna katılıyorum.

valla duygu sadece isim biliyor ben söylim hiçbir akrdasıma cıkmadı.. sedatta öleee... bugün dileğin dediği bi şey daha çıktı onun şokuundayım... hiç ihtimal vermediğim birşeyyyy...

dejavu cafe melek iyi bakıyor demişler doğrumu.sen choles baktırdınmı.o kişiye.dedikleri çıkıyormu .birde ne kadara bakıyor.bilgilendirirsen iyi olur.

Bakırköy Dejavu mu? Baktırmadım, canım. Bir araştırayım bakalım.

valla duygu sadece isim biliyor ben söylim hiçbir akrdasıma cıkmadı.. sedatta öleee... bugün dileğin dediği bi şey daha çıktı onun şokuundayım... hiç ihtimal vermediğim birşeyyyy...

Sedat'ın dedikleri bana çıktı.fisfisfis

X