Tam karın germe, kol,bacak,sırt,karın liposuction olacağım

Korkutuyor bu baslik beni :KK43:

Annem senelerdir diyette. O gobek hic gitmiyor. Ben de kilo veril verip aliyorum. Dedim ben bu hobegi aldirayim, ugrasmayayim. Ama cok zor yaziyorsunuz. Cesaret edemiyorum. Ben zor diye sezaryen olmayip normal dogurdum. Ama gobek de gitmiyor iste gitmiyor :KK43:

Sizin ne durumda peki?
ben normal lipo yaptırmıstım devlette 2015'de 6 kilo vermiştim doktor 4.5 kilo yag almıstı. hala o kilomdayım simdi bir parca daha incelmek için yine yaptırıp 4.5-5 kilo aldırmak istiyorum bu sefer vaser lipo olacak gelecek ay ameliyatım var aksilik olmazsa.
ben ilk lipomdan sonra hic tartılmadım ama inceldiğimi direk farkettim ölçtüm kendimi. ve cidden kilo olarak da gitti cm olarak da gitti.
ama bu vaser lipodan mı acaba siz böyle ödem tuttunuz bilemedim normalde vaser lipo daha az ödem tutuyor diyorlar. ya da germe operasyonu olduğundan süreciniz böyle uzadı belki. ama yine de kilo vermişsiniz daha fazla verilmez lipoyla zaten. verilmesi gereken kadar verilmiş. 4.6 kilo gitmiş 1.5-2 kilo daha verirsiniz max diyetsiz.

Harika gerçekten, gerçi benim kilo verme gibi bir hedefim yoktu ben kilolu girmedim ameliyata ama ameliyat sonrası kilolu çıkmak şok etkisi yarattı ya😄😄 sağlık olsun zamanla toparlar herhalde
ben de tam 1 beden incelmiştim. darısı senin başına ins. gelecek ay da benim başıma 2. kez:KK70:

Hanımlar ne kadar zoe ameliyat sonrası süreç? Karın, iç bacak düşünüyorum. Karın kesin ama çok zor derseniz iç bacaktan vazgeçebilirim.

Refakatçi konusunda da yanımda kalacak kimsem yok çünkü 2 çocugum var annem, kayınvalidem falan çocuklara bakar. Ben bir hemşire falan tutabilir miyim bu işi profesyonel yapanlar var mı acaba?

MAŞALLAH maşallah benim 3 ay oldu ameliyat öncesi pantolonlarıma bile giremiyorum :)
Bence kilo almış olabilirsiniz eğer yediklerinize dikkat etmediyseniz. Ödem azalıyor çünkü günden güne 20. Günüm 64le girdim 66-67 çıktım şuan 61-62 yim inanılmaz bir iştah var şuanda yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum etmezsem alırım çünkü 😅

Bence kilo almış olabilirsiniz eğer yediklerinize dikkat etmediyseniz. Ödem azalıyor çünkü günden güne 20. Günüm 64le girdim 66-67 çıktım şuan 61-62 yim inanılmaz bir iştah var şuanda yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum etmezsem alırım çünkü 😅
alsanız da aynu yerden almazsınız. daha az alırsınız. iştah dönemseldir geçer.

Evet şuan epey rahatladım adet dönemimdi ama yinede dikkat etmek gerekiyor ameliyat oldum yağ aldırdım bir daha kilo almam olayı yok
ben almadım cıktıgımda 3 ay sonra neysem hala oyum. eskisine göre zor alınıyor aynı yerden alınmıyor. yani işe yarıyor. korkmayın ama tabi düzenli beslenin ekstra kısmaya gerek yok. ben basenden alırdım suan belden alıyorum. işte yeniden lipo olup oraları da aldıracagım.

X