Tanı Konulamayan Hastalığım

Hastalıkta , sağlıkta...

Atın gitsin çöpe..
Haklısınız.
Belki bu diyeceğim tepki çekecek ama önceden fuckbuddy olarak görüştüğüm kişi bile öğrenmiş, bugün beni 3 kere aradı yahu.

Ben de hala onu düşünüyorum. Evimi kiralayacak, ev sahibiyle konuştu. Simdi ayrılırsam ortada kalacak diye..

alla alla bunuda ilk duydum
Tahta kurusu ısırığı normalde sadece kızarıp kabarıp geçiyormuş ama benim vücudum ekstrem bir tepki verdi. Yurtdışında tatildeydim, tatili erken kesip döndüm tedavi için. Halimi şu anda anlatamıyorum gerçekten rezillikti. Şehir değiştirmem gerekiyordu, iki saatlik tren yolculuğunda gözümün önünde yeni yeni su kesecikleri oluşuyordu.

Tahta kurusu ısırığı normalde sadece kızarıp kabarıp geçiyormuş ama benim vücudum ekstrem bir tepki verdi. Yurtdışında tatildeydim, tatili erken kesip döndüm tedavi için. Halimi şu anda anlatamıyorum gerçekten rezillikti. Şehir değiştirmem gerekiyordu, iki saatlik tren yolculuğunda gözümün önünde yeni yeni su kesecikleri oluşuyordu.

bazen bagisiklik ekstrem bir tepki verebiliyor kafasi karisiyor :) Bende 3 yil önce solunum enfeksiyonu gecirmisim. Herhangi bir semptom göstermedim ama baska alakasis bir hastalik cikti 1,5 yil diyince gecti.

Gecmis olsun :)

guzelim cok gecmis olsun
cok kotu bisey getirme aklina bu kadar cok belirti veren cok kotu huylu bisey olacagini sanmiyorum.
umarim bi an once gecer.
su bebeyi de sal artik zaten gozunden dusmustur diye dusunuyorum

Haklısınız.
Belki bu diyeceğim tepki çekecek ama önceden fuckbuddy olarak görüştüğüm kişi bile öğrenmiş, bugün beni 3 kere aradı yahu.

Ben de hala onu düşünüyorum. Evimi kiralayacak, ev sahibiyle konuştu. Simdi ayrılırsam ortada kalacak diye..

düşünme; sanane ne yaparsa yapsın, kazık kadar adam, eli ekmek tutuyor başının çaresine baksın.
bak sen nasıl şu anda tek başına, kendi başının çaresine bakıyorsun.
sadece can sıkıntısı. gönül eyliycem diye şu faydasızın stresi çekilmez. hoş da tutmuyor ki. insana insan zor günde lazım. gönül eylemeye adam çok.
her şerde bir hayır vardır de şu sıkıntının arasına onu da kat ayrıl kurtul. merak etme ortada kalmaz bunlar, hep dört ayak üzerine düşerler.

Son düzenleme:
Ya bende de geçende yüzüm yanaklarıma kadar kızardı, döküntü ve yanma oldu. Baya kötüydü yani. Çok küçük bir noktada olduğu İçin yayılmasına önem vermedim egzama olduğunu düşünüyorum. Eğer bu şekildeyse yedikleriniz bile etkiliyor alerjik bir bünyeniz varsa. O gün ne yediniz mesela?

Ya bende de geçende yüzüm yanaklarıma kadar kızardı, döküntü ve yanma oldu. Baya kötüydü yani. Çok küçük bir noktada olduğu İçin yayılmasına önem vermedim egzama olduğunu düşünüyorum. Eğer bu şekildeyse yedikleriniz bile etkiliyor alerjik bir bünyeniz varsa. O gün ne yediniz mesela?
Dışarıda olduğum için daha önce urunlerinden yemedigim yerlerden sipariş vermiştim. Poğaça ve akşam da baharatlı bir falafel.

Ha bir de kız kardeşim aynı şekilde tanınmaz hale gelmişti ama ciddi derecede şişlik oldu. Gözleri bile şişti küçücük kaldı.Ağır anafilaksi dediler. Çok iyi bir doktor bulduk da gittik. İnanır mısınız 1 günde Atlattı. Onun ki ölümcül derecedeydi yani. Şişlik gibiyse size tavsiyem çok dikkat edin

düşünme; sanane ne yaparsa yapsın, kazık kadar adam, eli ekmek tutuyor başının çaresine baksın.
bak sen nasıl şu anda tek başına, kendi başının çaresine bakıyorsun.
sadece can sıkıntısı. gönül eyliycem diye şu faydasızın stresi çekilmez. hoş da tutmuyor ki. insana insan zor günde lazım. gönül eylemeye adam çok.
her şerde bir hayır vardır de şu sıkıntının arasına onu da kat ayrıl kurtul. merak etme ortada kalmaz bunlar, hep dört ayak üzerine düşerler.
Teşekkür ederim yorumun için.
Son derece haklısın.
Beni dusunmeyeni ben niye düşünüyorsam? Daha önceki iliskilerinde hep aldatıldığını söylüyordu, tabii ki aldatmayı haklı çıkarmıyorum ama onlara da bu sekilde davrandıysa normal..

Ha bir de kız kardeşim aynı şekilde tanınmaz hale gelmişti ama ciddi derecede şişlik oldu. Ağır anafilaksi dediler. Çok iyi bir doktor bulduk da gittik. İnanır mısınız 1 günde Atlattı. Onun ki ölümcül derecedeydi yani. Şişlik gibiyse size tavsiyem çok dikkat edin
Isterseniz özelden atabilirim halimi

Dışarıda olduğum için daha önce urunlerinden yemedigim yerlerden sipariş vermiştim. Poğaça ve akşam da baharatlı bir falafel.
Baharat. Tek sebebi bu bile olabilir. Eğer döküntü ve yaygın kızarıklıksa git gide artmıyorsa korkmayın. Bazen bazı hastenelerde inanın çok iyi tanı konulamıyor. Benim yüzüm bir anda döküntülü bir şekilde kızardı ve yanma oldu o kadar moral bozucu ki. Resim atabilirseniz bir bakmak isterim aynı mı benim durumumla

Isterseniz özelden atabilirim halimi
Tabi olur. Ya dediğim gibi ben kardeşimi görür görmez şok oldum acil ambulansla hastaneye gittik. Ağır anafilaksi dedi doktor. Hangi hastaneye gittiniz bilmiyorum ama bizim doktorumuz çok iyiydi tesadüfen denk geldi. Harika bir kadın. Ertesi gün baya düzeldi. O alerjikti mesela madecassol krem yapmıştı ama böyle olacağı aklımıza gelmezdi

Gecen eşim atlatı.. Yüzünün sol tarafı şişti. Göz peteğinde intihap geliyordu.. İş yerinin doktoruna gitmiş, bişiler kacmıştır bişi yok demiş.. Bir kac gün sonra arpacık cıkardı, ilaclarını kulandın şişligide giti.

Herpes olabilir genotipteme yaptırın bana özelden atın fotonuzu bir bakayım

Arkadaşımın başına gelmişti anlattığınıza benzer bir durum doğru bağdaştırdıysam. Alerji değil dediler başta. Sonra bi yediğinden oldu dediler reaksiyon göstermiş vücut. Ben hiçbişey anlamamıştım. Garip olaylar oldu o ara, çok uğraştı. Ama gariptir ki, geçmişti bir süre sonra.
Geçmiş olsun..

X