Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
noluyor ya burda çiçekler konuyu zor buldum

harabeye dönmüş paslı tozlu kapıyı gıcırdatarak girdim içeri güneş gibim aydınlatan haberlem

kızlar eylül 1 de bursada düğünüm eylül 3 te de istanbulda nikahım var herkesi bekliyorum kararlaştırdığımız gibi canlarım

islom da bişeyler olmuş ne olmuş kızzz

Son düzenleme:

harabeye dönmüş paslı tozlu kapıyı gıcırdatarak girdim içeri güneş gibim aydınlatan haberlem

kızlar eylül 1 de bursada düğünüm eylül 3 te de istanbulda nikahım var herkesi bekliyorum kararlaştırdığımız gibi canlarım

Allahtan konuya aboneyim yoğsam nasıl bulurdum bilmem:18:
Arzum gülyüzlüm çok güzel bir haber bu:KK69:
Her şey gönlünce olsun balım gelebilmeyi çok isterdim.
İslo'n nişanlandı albümde fotolar var bakarsın.:KK55:
14 haziranda stüdyo fotolarını alıciyimm:KK8:

issloooomm bah hele baaahhh nişanlşanmış iş güç sabihi olmuş da kuzuuummm aa kuzuummm

kız epril evlenmedin dimi kimse evlenmedi dimi bak ben evleniyom ha benden önce evlenecek olursa lütfen bana mesaj atsın özelden adresini bilmem neyini duydunuz mu laaaaayynnn

Allahtan konuya aboneyim yoğsam nasıl bulurdum bilmem:18:
Arzum gülyüzlüm çok güzel bir haber bu:KK69:
Her şey gönlünce olsun balım gelebilmeyi çok isterdim.
İslo'n nişanlandı albümde fotolar var bakarsın.:KK55:
14 haziranda stüdyo fotolarını alıciyimm:KK8:

ooyyyy bidenesiimm gördüüüüüm ben kuşumu tamamına erdirsin çiçeeğim mevlaamm

Ayyyy Erzubalım kankammm :KK52: Topic iyice öksüz kaldı yaaa :KK43:
Süppersonik bir haber aşkom maşallah kuzuma!
Eylülde İstanbulda olur muyum bilemiyom bebişim ama haber ederim çiçek gözlüm
:KK52:

kız epril evlenmedin dimi kimse evlenmedi dimi bak ben evleniyom ha benden önce evlenecek olursa lütfen bana mesaj atsın özelden adresini bilmem neyini duydunuz mu laaaaayynnn

Sevdiceğim kankam Temmuzda benim nikah kokteyl İstanbulda düğün başka şehirde meleğimmm :KK52:

Heeeyo nerede buranın sakinleri ben geldim kimse yok yineee ne zaman dönüş yapıyosunuz buralara geldiğinizde uğrayın bari
smilie_girl_016.gif

Çiçeemmmm hayırlı olsunnn
Hadi gari evlenin artıkk
:KK9:
Ayyyy Erzubalım kankammm :KK52: Topic iyice öksüz kaldı yaaa :KK43:
Süppersonik bir haber aşkom maşallah kuzuma!
Eylülde İstanbulda olur muyum bilemiyom bebişim ama haber ederim çiçek gözlüm
:KK52:

Sevdiceğim kankam Temmuzda benim nikah kokteyl İstanbulda düğün başka şehirde meleğimmm :KK52:

Oyy bebişimm hadi bakalım hayırlı olsun
artık fotolarını mutlu masalda görürüzz.. görürüz dimiiiiiii???
:KK8:

tmyy canım bak bunlar benim kk ya ilk üye olduğum zamanlar eklediğim ürünler.sana bahsettiğim kapatıcı burada
NOT: kızlar bu ürünlerle ilgili soru sormak isterseniz zevkle yanıtlarım,bunları tmyy e örnek vermek için ekliyorum
declare marka nemlendiricili fondoten....elizabeth arden marka yüze ışıltı veren kremli sim.....elizabeth arden marka göz altı kapatıcım....lancome marka göz altı kapatıcım.....declare marka göz altı kapatıcım....

grnt0557.jpg

grnt0561.jpg

elizabeth arden marka göz farım....elizabeth arden marka kahverengi farlar(altlı üstlü olan..aynı zamanda büyük kısmını yukarıda anlattım yüz simi..(dekolteme ve vücuduma uygulamaktan bitti garibim).....pupa marka toz farım....yves saint laurent marka tekli farım...

bu yazıları ve resimleri makyaj ürünlerimiz topiğinden aldım kendi malım gibi çaldım:p
şu an bu ürünler elimde yok o yüzden deneme yapamıyorum[/B]

bu elizabeth arden ve declare yi nerden bulabilirim acaba kızlar? birde hard candy vardı..Nerden bulabilirim yardımcı olur musunuz :KK71:

$EXVei21582_820.jpg $pastel-matfying-gel-matl_11200.jpg pastel fondoten ve matlaştırıcı jel. Bunları kullanıpta 'aşırı' derecede memnun kalan varmı aranızda. Teşekkürler:129:

merhaba arkadaşlar :KK3:

bugün biraz alışveriş yaptım:119: ve ürünlerimi sizlerle paylaşmak istedim :KK42:

uzun zamandır nıvea aqua sensatıon göz kremi kullanıyordum. bugün diadermine lıft kontor göz kremi aldım. ürünü aynı zamanda dudak çevresine de uygulayabilirsiniz:87:
niveanın sürümü çok kolay,diadermine biraz yağsız. biraz kullandıktan sonra yorumumu yazacağım:126:

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

ayrıca diaderminde 3 ürün 30,50 tl ödedim.gündüz kremi ve peeling:KK19: kampanyaları çok seviyoum:121:

geleyim diadermine peelinge...duruladıktan sonra yumşak bi his verdi. zaten deniz kumluymuş:115: gerilme hissini sonradan hissedyorsunuz tabi:100:

şu aralar göz kalemlerine takmış durumdayım. ben pek eyeliner çekemiyorum:44:göz kalemi daha hoş. ama ya akıyolardı ya da soluk duruyodu:KK50:

kokoş arkideşim bana emillyi önerdi.gerçekten sürümü çok hoş ve bu sıcaklara bile dayanıyor:129: ayrrıca eyeliner gibi duruyor,mat değil,parlak değil...çok memnunum:125:
her rengi var bende. fiyatı 2 tl

<<<<<<<<<<<
flormar çok güzel işler başarıyor.bugün açık yeşil renkte göz kalemini aldım.göz altına çekiyorum. kahverengi gözlerimi daha bi güzelleştirdi:103:griside var bende:103:

resimler netten alıntıdır

Son düzenleyen: Moderatör:
kankaaaaaaaaa çok ölzedim kızım yaaaa:KK43: :KK43: :KK69:
ya evlendin barklandın allahım inanamıyorum,öyle mutlu oldumki haberi alıncaaa:KK69::KK19:
canım kardeşim tebrik ediyorum tekrar seni...geçen özel mesajda yazdımda yazdım:KK69:bi entır dedim!:KK53:yuuhhh msj gitmiii:KK50::KK47:
ayy hadi dedikodu yapalım hasret giderelim ayyyyyy:KK70::KK66::KK64:
kızım sarılmış gibi hissediyorum şu an:KK60:
üstüne atlayıp şapur şupur öpen smile:86:

X