Taraklı ayaklar

curiousbird

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2021
35
8
iyi akşamlar sorum şöyle yıllardır kendime uygun ayakkabı bulamıyorum Ayaklarım taraklı aldığım ayakkabılarda sol ayağımda sorun yok ama sağ ayağım bir süre yürüdükten sonra mahvoluyor parmaklarım özellikle kaç tane ayakkabı aldım ama istediğim gibi ayakkabı bulamıyorum bana önerebileceginiz ayakkabı modeli ve markası varmı

iyi akşamlar sorum şöyle yıllardır kendime uygun ayakkabı bulamıyorum Ayaklarım taraklı aldığım ayakkabılarda sol ayağımda sorun yok ama sağ ayağım bir süre yürüdükten sonra mahvoluyor parmaklarım özellikle kaç tane ayakkabı aldım ama istediğim gibi ayakkabı bulamıyorum bana önerebileceginiz ayakkabı modeli ve markası varmı
Acaba ameliyat ile duzelir mi bende hep bol ayakkabı giyiyorum ayak kemigimden dolayı.

Ben nike air kullanıyorum yıllardır bir tek o pakladı beni

Aynı sorundan muzdaribim. Kaliteli/kalitesiz ayakkabıların hepsi ayağımı sıkıştırıyor sanki.
Kışın triko sneaker, yazın çakma crocslarla gül gibi geçinip gidiyorum =)
Ha bir de Lc Waikiki'de igor muadili kafes sandaletler var; ayak kemiklerinin denk geldiği kısım geniş olduğu için onlarla da çok rahat ettim.

X