Lekeler, Çiller Tarcin ve limon suyu sivilce ve lekeler icin

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kızlar cilttekı kırmızı sivilce izleri için etkili bir krem kullanıyorum 1 haftada farkı görürsünüz clinique anti blemish serisinin leke için olan kremi çok güzel ,tavsiye ederim

yüzünde yanma ve yıkadıktan sonra kızarma falan oldumu? hergünmü yapılıyo bilmiyorum ama ben hergün yapmıyorum korkuyorum :KK43:
yanma ve kızarma oldu ..bu iyi mi yengemde denemiş işe yarıyo diyo birde yıkadıktan sonra buz gezdir dedi bi dahakine buz gezdiricem .. bende hergun yapmayayım diyorum haftada 2-3 gün iyidir heralde fisfisfis

arkadaşlar lütfen okuyun.....!kullandığınız yoğurt ve kabartma tozu kabartma tozu değil karbonat bu hatayı bende yaptım birkaç denemedn sonra cilt lekeleri arttı suna dumankayanın sitesinden aldım.1 yemek kaşığı yoğurt ve 1 tatlı kaşığı karbonat inşsallah geç kalmamışımdır...

karbonat ve kabartma tozu birebir diye biliyorum :uhm: yüzümüzü güzllştirelim derken mahfetmeyelim kafamçokkarıştı

bendedee sivilce ilee leke arsı bişeyler oluyoo bildiğimiz sivilce gibi değil kırmızıı bi kabartı oluşuyo
geçtiğinde kabartıı kayboluyo ama o kırmızılığı kalıyo
ya benim hiç şöyle tek renk bi cildim olmıcakmı yaaa

arkadaşlar lütfen okuyun.....!kullandığınız yoğurt ve kabartma tozu kabartma tozu değil karbonat bu hatayı bende yaptım birkaç denemedn sonra cilt lekeleri arttı suna dumankayanın sitesinden aldım.1 yemek kaşığı yoğurt ve 1 tatlı kaşığı karbonat inşsallah geç kalmamışımdır...

ya canım kabartma tozu ile karbonat aynı şey zatende bende sitesine baktım kabartma tozu diyo bi mail attım bakalım ne cevap gelicek gelirse bilgilendiririm sizi

elma sirkesi lekelere de iyi geliyor mu pekii ??

iğrenç bi tarif kuru cilde sahip olanlar sakın denemesin.denedim gördüm bizzat

kızlar cilttekı kırmızı sivilce izleri için etkili bir krem kullanıyorum 1 haftada farkı görürsünüz clinique anti blemish serisinin leke için olan kremi çok güzel ,tavsiye ederim

teşekkürler canım paylaştıgın için.. madem işe yarar bi ürün denenebilir..yerimseniben

Arkadaşlar sivilce lekeleri için yani böyle açık kahverengi sarı arası lekeler oluyor ya onlar için önerbileceğiniz kendinizin birebir kullanıp faydasını gördüğü sonuç aldığı ve kolay olan bi yöntem varmı??Bende özelliklerde çene bölgemde uğraştığım için biraz iz kaldı sadece orda var desem doğru olur alnımda yada yanak bölgemde falan yok ama çenemde var..Lütfen özelliklede kolaktan dolma değilde birebir yapıp sonuç aldığınız bi tarif olsun..Şimdiden çok teşekkür ediyorum..fisfisfis
Birde sivilce çıkacağını anladığınız an çıkmamasını önlemek için yaptığınız bi yöntem varmı???

arkadaslar bende bu tarifi 2 gundur yapiyorum (yogurt ve kabarma tozunu) biraz yaniyo dayanilmicak kadar degil ,kuruyana kadar bekliyorum sonra yikiyorum , yikadiktan sonra kizarik oluyo ama beim dusuncem zaten yaktigi icin kizariklikta buyuzdendir,geciyo sonra,ve cok guzel yuzum oldu ,daha lekelere etkisini pek farkedemedim heralde kullandikca farketcem
bu maske kac uygulamadan sonra etkisini gosteriyo bide nekadar zamanda yapilmali

yazarsaniz cok sevinirim ..

ve bide ben hazir paketteki kabartma tozu kullaniyorum ,karbonat deniliyo ayni sey degilmi ,yoksa yanlismi yapiyoruz ,daha once bi arkadasimiz yazmis kafam karisti..

ve bide ben hazir paketteki kabartma tozu kullaniyorum ,karbonat deniliyo ayni sey degilmi ,yoksa yanlismi yapiyoruz ,daha once bi arkadasimiz yazmis kafam karisti..

Kabartma tozu ve karbonat aynı şey değil. Bildiğim kadarıyla yüz maskesi için karbonat kullanılması gerekiyor.

aklıma yattı bende deniycem sağol paylaştığın için

differin jel'i tek geçerim :icecream:
izleri soyuyo, ölü deriden kurtuluyorsunuz yani ve sivilceyi de kurutuyo:kahve:

Ben Bu Tarifi Daha önceden Uygulamiştim.ama O Zaman Sivilce Veya Leke Ile Ilgili Bir Sorunum Yoktu.bir Kaşik Yoğurdun Içine 1 çay Kaşiği Karbonat Atiyordum.zaten Kariştirirken Hemen Köpürdüğünü Ve çoğaldiğini Görüceksiniz.göz çevresi Hariç Tüm Yüzüme Sürüp 1 Saat Bekletiyordum.sonra Ilik Su Ile Yikiyordum.cilde çok Güzel Bir Parlaklik Veriyor.gerçekten Sivilce Sorunu Olmayanlar Bile Denemeli Zaten Yoğurt Bir Nevi Nem Dengeliyicisi.haftada Bir Yapsaniz Bence Yeterli Işil Işil Bir Cilde Kavuşuyorsunuz.fark Ediceksiniz Bunu,hatta Tencere Içinde Su Kaynatip Havlu Yardimiyla Buhar Banyosu Yaptiktan Sonra Bu Maskeyi Yaparsaniz (tamamen Temizlenmiş Oluyor )daha Etkili Olur :KK66:))

Ama Düşününce Karbonatin Sivilce Ve Leke üzerinde Etkisi Olabilir.karbonat Biraz Aşindirici Bir Temizliğici Olduğu Için,hatta O Maskenin Içine Biraz Limonda Sikabilirsiniz.sonuçta Limonun Sivilce üzerinde Etkisi Büyük,ama Saf Limon Suyu Olmasi Gerekir,kolonyada Leke Yapiyor Kizlar...

Ayrica Ben çok Fazla Sigara çay Ve Kahve Tükettiğim Için Karbonati Diş Beyazlaticisi Olarak Kullaniyorum.üzerine Biraz Limon Sikarak Diş Etlerime Değdirmemeye çalişarak 5 Dk Kadar Firçaliyorum.( Dişetlerine Değdirince şişiyor )denyin Kizlar Farki Hemen Görüceksiniz.:KK66:)

öncelkle gün batımı teşekkürler bizimle paylaştığın için. ben de denemek isterim. beyaz tenli olmam sebebiyle yazın leke sorunum olabiliyor.

orbil white kremi bilmiyorum ama bir süredir ben de orbil white maskeyi arıyodum. piyasada bulmakta güçlük çektim. aldım ama henüz olağanüstü bir etkisini görmedim. kremin reklamlarını nette gördüm ama bir fikrim yok. :uhm:

arkadaşım orbil saçma sapan dermokozmetik özelliği olmayan bi üründür eşimin arkadaşları firma sahibi yüzü kurutmaktan baska bişey yapmaz çok sağlıksız kullanma derm ben denedm sen bilirsin tedavi edici hiç bir özelliği yok

benimde cildimde sorunlar vardı ne güzel ki artık vardı diyebiliyorum karbonat ve yoğurtlu maskeyi yaptım kuruduktan sonra ovarak ( peeling etkisi yapıyor) çıkarttım ılık suyla yıkadım kimi zaman eger evde isem üstüne e vitamini sürdüm sabah akşam yüzümü yıkama jeliyle temizledim ve sonuc mukemmel arkadaslar:) cildimde farkedilir bi düzelme var ve bu 1 hafta içinde oldu son 3 gündür de arapkızı kremini kullanıyorum ondanda çok memnunum

X