TARLUSAL, DUPHASTON KULLANANLAR

MorPati35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2024
7
1
22
Merhaba kızlar ben normalde 31 en gec 33. günde regl olurdum bugün 52. gün tık yok, asırı ağrı ile dr gittim ultrasonda kist oldugunu söyledi sökülmem içinde tarlusal verdi, sonra kan tahlili yaptırmak icin ultrason fotosuyla baska dr gittim oda tarlusal kullanma duphaston kullan reglden sonra da tekrar gel ultrasonla bakalım dedi. Karar veremediğim ve recetenin süresi de gecmesin diye ilacların ikisini de aldım, cok kilo artısım ve stresim oldu ozellikle subat ayında hergün fastfood yedim nerdeyse artık dikkat edeceğim ama bu iki ilactan birini kullanmıs olan ve suanki düzeninin durumunu söyleyebilecek olan varmı :KK43:

Canım kürtajdan sonraki ikinci ayda bi gecikme yaşadım o da normalmiş ve ben stres oldum, kan verdim sonra hemen doktoruma yazdım tarlusal kullan dedi , kullandım kullanırken lekeler gelmeye başladı hap bittikten sonra ise tamamen soküldü. Sonraki ayda gününde oldum adetimi.
Stres olma çok düşünmemeye çalış, herşeyin başı stresden kaynaklı maalesef.

Canım kürtajdan sonraki ikinci ayda bi gecikme yaşadım o da normalmiş ve ben stres oldum, kan verdim sonra hemen doktoruma yazdım tarlusal kullan dedi , kullandım kullanırken lekeler gelmeye başladı hap bittikten sonra ise tamamen soküldü. Sonraki ayda gününde oldum adetimi.
Stres olma çok düşünmemeye çalış, herşeyin başı stresden kaynaklı maalesef.
vallahi öyle tarlusal kullandım olmadım vesaire yazanlar cok olmus birde basını yazmıs sonunu yazmamışlar kafam karıştı

vallahi öyle tarlusal kullandım olmadım vesaire yazanlar cok olmus birde basını yazmıs sonunu yazmamışlar kafam karıştı
stres olma kuzum gelecektir , hap bittikten bir hafta sonra da gelebiliyormuş inşallah hemen gelir olursun bir an önce :)

ilacım pazar günü bitti hala gelen giden yok daha ne kadar beklemem gerekiyor kızlarr :110::110:
Bende de kist oluştu aralilkta ve normalde çok düzenliydi adetim ve o ay olamadım tArlusalla oldum. İlAc bitince dördüncü gün oldum. Diğer ay yine olmadım yine tarlusal kullandım. Neden böyle oldu bu kist yüzünden bilmiyorum

Bende de kist oluştu aralilkta ve normalde çok düzenliydi adetim ve o ay olamadım tArlusalla oldum. İlAc bitince dördüncü gün oldum. Diğer ay yine olmadım yine tarlusal kullandım. Neden böyle oldu bu kist yüzünden bilmiyorum
bugün 5. günüm gelen giden yok maalesef ne kadar beklemem gerekir?

Ben 10 gündür sökülemedim yedinci gün açık pembe ve kahve arası minik lekelenmeler başladı şu an bişey gelmiyor 10 gün önce bitti tarlusal

X