Tarlusal kullananlar bakabilir mi buraya acaba ?

Hadikalkgelbulbirbahane

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
1.058
962
Merhaba arkadaşlar.
Bu ay regl olmam gereken günün üzerinden 23 gün geçti hiç bi şekilde bir belirti Yoktu normalde ilaç kullanıp hormonları bozmaya karşıyım fakat aşırı derece stres yaptığı için aile hekimimin tavsiyesiyle TARLUSAL kullandım 2. Gün regl kanamam başladı.Normalde her ay bu kanama gayet normal şekilde olur ne az ne çok.Ve en fazla 6 veya 7. Günde biterdi Ama bu ay ilaç zoruyla geldiği belliydi.Ve bugün 9.gün ama sanki hala ikinci gün gibi kanamam var lekelenme şeklinde değil bildiğiniz kan.Sorum şu.Acaba yaklaşık bir ay gecikti ya o yüzden mi böyle uzun sürdü bu kanama? Daha önce kullanıp bu şeyi yaşayan oldunu? Veya çevrenizden birinden duydunuz mu ?

benimde ayni suan tarlusal kullaniorm bugun 4.gunu dun adet oldm kirmizi ama sokulmedi daha biraktinizmi ilaci gelince birakinca kanama dururmu birde endiseliyim
Merhaba benim durumum farklıydı biraz 13 haftalık düşük yapmıştım içeride parça kalınca tarlusal verdiler dökülsün diye kanama durmadı malesef 10 gün olmasına rağmen kalan parça temizlenşnce kesildi 🥺

Regl im gelmedi gebelik de yoktu tarlusal aldım ama ilaç biteli benim on gün oldu regl olmadım henüz canım bende de pko var ama ondan mı ilaç ile bile gelmedi bilmiyorum
Benim de 3 gün oldu biteli hiç olmucak gibi hissediyorum bi karamsarlık doktora gittim çok kalınlaşmış 22 mm olmuş rahîm dedi ama hala sökülmedim hiç böyle bişey yaşamazdım daha yaşım 23 :KK43:

X