Güneş Gözlükleri Tavsiye Edebileceğiniz Güneş Gözlükleri Varmı ?

handeucar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2008
278
1
Şık ve güzel bir güneş gözlüğü istiyorum netten baktım ama değişik birşey bulamadım .. büyük ve taşlı istiyorum ama tam olarak karar veremedim .. sizin kullandığınız yada model olarak beğendiğiniz gözlükler varmı :)

cnm ben ryban ın gozluklerını cok begenıyorum her tarza uygun gozluklerı var:smiley-cool:

prada21.jpg

8768197_0.jpg

22_b.gif

503344001154701026858982_1_0.jpg

GG_1855_RDVMH_04.jpg

148fe7.jpg

Bunlar netten bulduklarım. Sonuncudan arkadaşımda var çok güzel duruyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir a.s.

Cnm gözlüğün markasını buldum özel mesajla link yolladım sana bakarsın. Umarım Türkiye'de bulursun yabancı bi sitede buldum çünkü yerimseniben

bende marinesin gözlüklerini begeniyorum ayrıca gözlüklere sipariş üzerine istedigin şekilde taş yapıyorlar:emir_bebek:

Canım sakın netten gözlük almayın, kesinlikle orjinal çıkmıyor.
Arkadaşım aldı, gözlük güneş görünce soyuldu, siyah gözlük oldu kırmızı.
Kesinlikle optik mağazalarından alın derim ben. Sezon dolayısıyla zaten tüm mağazalarda %50 indirim var.

bende bundan var, geçen yıl bu zamanlar almıştım,ama kahverengisi ve metal yerleride altın rengi olandan.
bu senede idare ederim inşallah,(geçen yıl 1 tanesini kırdım, 1 tanesini atinada akropolisin derinliklerine yolladım) seneyede indirimde bişeyler bakarım. 1 sene geriden gidebilirim sorun değil. a.s

6142s.jpg

Gozlukte roberto cavalliyi tek gecerim.swarovski taslı ıstıyorsan gecen senenin bir modeli vardı bu yaz yine katalogunda var bende kullanıyorum cok begeniliyor.
cicno223s7721.jpg

birde aviator tarzı gozlugum var oda cok gunluk spor..
gozlukhg2.jpg

Arkadaşlar mesleğim gözlükçülük.Sizlere marka olarak saymaya kalksam ne siz ne ben işin içinden çıkamayız ama 2009 güneş gözlükleri için söyleyebilceğim bir kaç şey var
Geçtiğimiz birkaç sene gibi bu sene de yüzünüzün neredeyse tamamını kaplıcak kadar geniş modeller biraz mübalağa var nekadar büyük olduğunu anlatmak için kullandım bu terimi
Tamamen saplar ön planda ya çok kalın ya da taşlı veya herikiside
Siyahtan ziyade farklı renkler kızılın tonları beyaz kahvenin tonları
Camlar degrade dediğimiz koyudan açığa doğru giden renk tercih edilebilir
Bunların dışında çok eskiden kullanılan klasik rayban gözlükleri vardı wayfarer
Cool tarzı olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim
Bu sene yine raybanın başlattığı pilot model ya da damla model olarak bilinen gözlükleri YOK
Şimdilik bunları söyleyebiliyorum aklıma geldikçe yazmaya devam ederim

Şık ve güzel bir güneş gözlüğü istiyorum netten baktım ama değişik birşey bulamadım .. büyük ve taşlı istiyorum ama tam olarak karar veremedim .. sizin kullandığınız yada model olarak beğendiğiniz gözlükler varmı :)

buyuk gozluklere bayilirim en cok secenek de sanki dolce&gabbana da var benim favorim d&g ama channel yakissa kalin cerceveli bisey alirdim ama bana channel inkiler yakismiyo

X