Tavuk Yemekleri Tavuk Yemekleri

En başarılı bulduğum tarif ;

• Ankete Katılan
    89
geç kaldın :KK50::KK50:
:KK52::KK52::KK52:

inşallah yaaaa evde de tavuk yokmuş bir de tavuk mu alıcammm :KK19::KK19::KK19::KK14:

Beni o saatlerde beklemeyin:KK9: Yoğunluk bu saatlerde hafifliyor, çocuklara kahvaltı, ödev kontrolleri, okula hazılayıp yollama ancak yetişiyor:KK31:
Bir de ortalarda dolanan küçük cadım var:KK9: Saat 13:00 da oturup bir nefes alabiliyorum:KK30:

Tavuksuz tavuk yemeği olur mu al tabi:KK9:

Beni o saatlerde beklemeyin:KK9: Yoğunluk bu saatlerde hafifliyor, çocuklara kahvaltı, ödev kontrolleri, okula hazılayıp yollama ancak yetişiyor:KK31:
Bir de ortalarda dolanan küçük cadım var:KK9: Saat 13:00 da oturup bir nefes alabiliyorum:KK30:

Tavuksuz tavuk yemeği olur mu al tabi:KK9:

:KK1: hımmm doğrudur canım öyle tabi peki o zaman sen öğlen keyif kahvelerine yetiş :KK53::KK16::KK16:

ortalarda dolanan mı :KK9::KK9::KK9:

offf dün varmış annem onu da kızartmış yemek yok diyee ayyyy dedim neden harcadın tavuku :KK19::KK19::KK9::KK9: nasıl tavuk almam gerek onu da bilmiyorum bak şimdi :KK30::KK30::KK30::KK76:

:KK1: hımmm doğrudur canım öyle tabi peki o zaman sen öğlen keyif kahvelerine yetiş :KK53::KK16::KK16:

ortalarda dolanan mı :KK9::KK9::KK9:

offf dün varmış annem onu da kızartmış yemek yok diyee ayyyy dedim neden harcadın tavuku :KK19::KK19::KK9::KK9: nasıl tavuk almam gerek onu da bilmiyorum bak şimdi :KK30::KK30::KK30::KK76:

Genelde öyle oluyor birazdan nescafemi içip keyif yapıcam:126:
Evet ayak altında dolanıyor cadı işlerim rotarlı oluyor:KK9:
Nasıl bir yemek yapacağına karar verdin mi ona göre seçim yaparsın tavuğu da:KK56:

Genelde öyle oluyor birazdan nescafemi içip keyif yapıcam:126:
Evet ayak altında dolanıyor cadı işlerim rotarlı oluyor:KK9:
Nasıl bir yemek yapacağına karar verdin mi ona göre seçim yaparsın tavuğu da:KK56:

ohh yap bakalım bende söyliyim :KK1::KK1::nazar::nazar:
kıyamam kaç yaşındaydı :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

evet karar verdim şimdi bakıcam tarifte ne tür tavuk yazıyor :44::44:

maşallah canım :KK16::KK16::KK16:

bir sitede gögüs diyor diğer sitelerde sadece şu kadar gr tavuk diyor :26::26:

sağol taltım :KK16::KK16::KK56:

:KK19::KK19:
Canım bazı tarifler her türlü yapılıyor, misal tavuk yahni hem göğüsten hem buttan olabiliyor:KK34:
Hangisi daha cazip geliyorsa onu yap:KK56: Bu arada tarifler de hep göğüs etinden yapılmış:KK9:

Canım bazı tarifler her türlü yapılıyor, misal tavuk yahni hem göğüsten hem buttan olabiliyor:KK34:
Hangisi daha cazip geliyorsa onu yap:KK56: Bu arada tarifler de hep göğüs etinden yapılmış:KK9:

anlayamadım ben bu işi :KK53: hadi yaa öyle mi olmuş :KK1::KK1:

ben hiç tavuk almadım yaaa :KK30: tarifte kuşbaşı doğrayın diyor tavuk alırken nasıl tavuk istiycem marketten :KK28::KK28::KK9:

anlayamadım ben bu işi :KK53: hadi yaa öyle mi olmuş :KK1::KK1:

ben hiç tavuk almadım yaaa :KK30: tarifte kuşbaşı doğrayın diyor tavuk alırken nasıl tavuk istiycem marketten :KK28::KK28::KK9:

Göğüs eti kullanıcan o zaman canım:26:
Market efendi bana şu kadar göğüs eti ver diyeceksin:KK9::KK9:

X