Çatlaklar TCA Çatlaklara Kesin Çözüm Olabilir

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
kaç dakika beklettiniz? bende çatlaklarım için %30'luk kullanmayı düşünüyorum.

Eğer ilk seansınız ise 1 dakikayı geçmemenizi tavsiye ederim 2. den sonra 1,5 2 dk ya çıkarabilirsiniz kullandığınız bölgeye ve derinizin yapısına göre

Merhaba kizlar doa kimyadan aldigim%40 Tcayi 9 şubatda diz kapagimda bulunan catlaklarim icin denedim 3dk da beyazladi 4dk tutdum ve bol suyla yikayim E vitamini ve cinko oksitli krem surdum feci sekilde kizardi şişdişi şu an mor ve kirmizi karisigi bir renkte dokununcada aci oluyor ama her hangi bir soyulma yok. Soyulma kac gune olur?

ben % 30 luk tca yapıyorum canım... 2 seans yaptım henüz .... ayda 1 defa yapıyorum 8 seans yapıcam.....sonuçları yazarım... BİLGİ VERMEK GEREKİRSE TCA SOYUCU BİR KİMYASAL PEELİNG OLDUĞU İÇİN AYDA BİR DEFA YAPILIR VE 5 GÜN BOYUNCA SÜREKLİ BEPANTEN PLUS KREM SÜRÜLÜR SABAH AKŞAM..... KABUKLANAN DERİ SOYULMAZ KENDİ DÜŞMELİ YOKSA LEKE OLUR..... BİLDİKLERİM BU KADAR ........
Sonuç ne CNm ? Kurtuldun mu

Ben de tca yapmıştım geçen sene bu zamanlar baya fayda etti o zamandan beri de gratisin uygun fiyata %90 Aloe Vera kremini sürdüm nemlendirici niyetine bir de şems Arslan'ın tereyağlı bir tarifi vardı onu yaptım banyodan sonra gerçekten fark ediyor ama bir anda tek bir uygulamayla yok olmuyor

Sonuç ne CNm ? Kurtuldun mu
Ben de tca yapmıştım geçen sene bu zamanlar baya fayda etti o zamandan beri de gratisin uygun fiyata %90 Aloe Vera kremini sürdüm nemlendirici niyetine bir de şems Arslan'ın tereyağlı bir tarifi vardı onu yaptım banyodan sonra gerçekten fark ediyor ama bir anda tek bir uygulamayla yok olmuyor
sürekli yapmak gerekiyor canım ben suan dermapene başladım kendim evde yapiyorum , dermapen araştır istersen , gittigidiyordan armonikonya diye bi site , içinde iğneleriyle birlikte yalnız iğneler çatlaklara 36 , 42 olmazsı gerekiyor , bi çatlak üzerinden 15 defa en az geçmek gerek anca kanal acıyormuş , dik tutmak lazım Aleti 90 derece de , işlem yapmadan önce Ozon Jeli kullanıyorsun daha sonra aloe Vera ve onarıcı krem , onarıcı krem ve ozonjeli dr dermiss ürünleri tavsiye ediyorlar , bende o markaya başlıycam s, suan ilk seans yaptım kendime bende oldukça çok bacaklardan bir tık ilerleme var sonuç en az 3 de belli ediyormuş bilgin olsun denemek istersen sevgiler :))

Yok oldu mu

sürekli yapmak gerekiyor canım ben suan dermapene başladım kendim evde yapiyorum , dermapen araştır istersen , gittigidiyordan armonikonya diye bi site , içinde iğneleriyle birlikte yalnız iğneler çatlaklara 36 , 42 olmazsı gerekiyor , bi çatlak üzerinden 15 defa en az geçmek gerek anca kanal acıyormuş , dik tutmak lazım Aleti 90 derece de , işlem yapmadan önce Ozon Jeli kullanıyorsun daha sonra aloe Vera ve onarıcı krem , onarıcı krem ve ozonjeli dr dermiss ürünleri tavsiye ediyorlar , bende o markaya başlıycam s, suan ilk seans yaptım kendime bende oldukça çok bacaklardan bir tık ilerleme var sonuç en az 3 de belli ediyormuş bilgin olsun denemek istersen sevgiler :))
Teşekkür ederim faydalı bilgiler paylaşmışsın ben de dermaroller yapıyorum arada ne bulursam deniyorum açıkcası yeni şeyler de çıkıyor fibroderm gibi ama bakıyorum ne işlem yapılırsa yapılsın belli oranda iyileşme sağlanıyor keşke bir şey çıksa tamamen geçirse ne güzel kurtulurduk hepimiz

Kusura bakmayın geç gördüm, cevap vermek için geç belki ama yinede yazayım. Mümkünse 1 dakika hatta deriniz hassas ise 40 saniye bekletmenizi öneririm ayrıca tca dan sonra sadece bephantene krem diyenler olmuş ,tek başına bephantene kesinlikle yeterli değil !!!! leke bırakırsınız !!! madecassol kesinlikle kullanın ayrıca yanında hametan ve ya fito bu ikisi aynı kategoridir çünkü. Ve çinko krem mutlaka bunları kullanmalısınız tekrar ediyorum tek başına bephantene ile yolda kalırsınız ancak bunların yanında kullanırsanız onun faydasını görürsünüz. ve lütfen ilerleyen seanslarda da derinizi yeterince tanımadı iseniz 1.30 dakikadan fazla bekletmeyin deriniz hassas ise leke bırakırsınız. ayrıca tca seanslarınız bittikten sonra düşük oranlarda glikolik ya da laktik asitler ile de tedaviye devam edebilirsiniz hatta tca nın etkilerinden korkanlar sadece bunları da yapabilirler çünkü tca kadar ileri bir soyma işlemi yapmaz daha risksizdir ama uzun emek gerektirir. Ve en önemlisi oranı asla yükseltmeyin.

Merhaba kizlar doa kimyadan aldigim%40 Tcayi 9 şubatda diz kapagimda bulunan catlaklarim icin denedim 3dk da beyazladi 4dk tutdum ve bol suyla yikayim E vitamini ve cinko oksitli krem surdum feci sekilde kizardi şişdişi şu an mor ve kirmizi karisigi bir renkte dokununcada aci oluyor ama her hangi bir soyulma yok. Soyulma kac gune olur?
yüzde 40 ne demek nasıl böyle bir oranda başlayıp hem de 4 dakika bekletmeyi göze aldınız pes doğrusu. ne durumdasınız çok merak ettim umarım leke falan yoktur

Merhaba dermapen yaptım evde 3 seans Yok olmadı tabiki ama 6,10 da tam net olurmus , sürekli araştırıyorum biseyler, şimdi plexr yapicam kendim Aleti aldım aliexpressiten 40₺ mi ne kuzenimde estetikçi o tavsiye etti birde onu deniycem , neslim Güngen var bilirsiniz çatlak onarımı yapan ordan Gold kartı aldım , müsait zamanda da oraya gitçem bacak bölgem %80 çatlak kafayı bozma durumundayım barışık olamıyorummmm göze batıyor

Merhaba dermapen yaptım evde 3 seans Yok olmadı tabiki ama 6,10 da tam net olurmus , sürekli araştırıyorum biseyler, şimdi plexr yapicam kendim Aleti aldım aliexpressiten 40₺ mi ne kuzenimde estetikçi o tavsiye etti birde onu deniycem , neslim Güngen var bilirsiniz çatlak onarımı yapan ordan Gold kartı aldım , müsait zamanda da oraya gitçem bacak bölgem %80 çatlak kafayı bozma durumundayım barışık olamıyorummmm göze batıyor
Hangisinden sonuc aldiniz
Tca denediniz mi

Merhabalar saatlerdir okuyorum :) Nolur umut verici şeyler söyleyin :KK43:( Cok ihtiyacım var. Deneyenler sonuç alabildi mi? Çok merak ediyorum

Resmen bunun için üye oldum diyebiliirim lütfen kullananlar güncel sonuçlarını yazsın :KK43:(

Cnm resmini cekebilirmisin acaba tam olarak hangisini kulandin

Neden insanlar yaptıkları seyin olumlu veya olumsuz sonucunu yazmaktan aciz anlamıyorum. Baştan sona kadar okudum o kadar sayfayı herkes yarım yamalak söylemiş kenara çekilmiş şaka gibi.

Merhaba ben de bacaktaki çatlaklardan dertli biri olarak zamanında denemediğim ne tca ne de Dermaroller kaldı ancak hiç bir işe yaramadığı gibi deriyi daha inceltip hassaslaştırdıgı için daha çok çatlamaya müsait bir hale getiriyor. İşlemleri üstüste uygulamak yerine biraz cildin dinlenmesi ve toparlaması gerek bence.Uzun zamandır takmıyordum ancak pandemi döneminde evde spor yaptım ağırlık çalışarak çatlak olmayan yerlerimde de oldu tabi yine takmaya başladım. ben de çok araştırıyorum yurtdışında bi yakınım çatlak kamuflajı diye bir işlem yaptırdı çatlağı tedavi etmiyor sadece beyaz olan çatlaklara dermiş tabakasına organik pigment veriyorlar ve kendi ten rengiyle aynı renkoluyor Ve hiç belli olmuyor.Kalıcı makyaj gibi bişey anladığım kadarıyla. şuan yurt dışına çıkamadığım için Türkiye’de araştırdım bir kaç kişi yapan var ama hiçç güven vermedi.Sonra başka bir yer buldum görüştüm onlar da daha önce hiç çatlak üzerinde çalışmamışlar ama etkili olduğunu söylediler daha önce vitiligo faça izi Ameliyat izi gibi yine pigment kaybını gidermeye yönelik çalışmaları çok başarılı şu an değerlendiriyorum.uygulama yöntemini Araştırmak istersen yurtdışında uygulayan ve kurs veren kişi rodolpho tores diye biri instagramdan uygulamalarına bi bak bence. Umarım buralara da gelir ve yaygınlaşır..

Arnavutluk kremi kullandığında hiç mi leke oluşmadı yoksa hemen geçti mi lekeler? ben de geçen sene %50lik tca uygulaması yapmıştım 1 seans ama. biraz fark olmuştu ama çok fazla kahverengi leke kalmıştı. lekelerin geçmesi zaman alınca ben de bir daha cesaret edememiştim. benim de çatlaklarım çok var ergenliken kalma boy atma kilo alıp vermeden göğüs,kalça,diz arkası. inanın psikolojimi bozan tek şey bunlar. ama arnavutluk kremi leke bırakmayı önlüyorsa ben de eylülde başlarım. ben de bulgaristan göçmeniyim, annannem şu an bulgaristanda. anneme sorduğumda anneannemin eskiden içinde civa olan bi kremi eczaneye yaptırıp kullandığını söyledi.ama sonra yasaklanmış sanırım uzun kullanımda zararlı etkileri var diye. neyse bi şekilde temin edicez artık bi yerden:KK70:
merhaba o kahverengi lekleriniz geçti mi acaba

X