Dövme Tca-Dövme silme (resimli)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
canım burda dendiği gibi yaptım sende mi lemor uygulamıştın ? canım hiç bişey olmadı kabuk oldu attı iyileşti ama dövme aynen duruyor

bende belirttildiği gibi yaptım tatlım, ama hemen yıkamadım birde sıcak suda beklettim yapmadan önce derim iyice yumuşasın ve içine kadar işlesin diye. istanbulda otaya gitme fırsatım olmadı şimdi tekrar lemor yaptım yine aynı şekilde derin bir yara oldu iyileşmesini bekliyorum. sende neden renginde yada görüntüsünde değişiklik olmadı ki :26: ben iyileştiğinde tekrar yazarım durumunda herhangi bir değişiklik olup olmayacağını.:13:

bende belirttildiği gibi yaptım tatlım, ama hemen yıkamadım birde sıcak suda beklettim yapmadan önce derim iyice yumuşasın ve içine kadar işlesin diye. istanbulda otaya gitme fırsatım olmadı şimdi tekrar lemor yaptım yine aynı şekilde derin bir yara oldu iyileşmesini bekliyorum. sende neden renginde yada görüntüsünde değişiklik olmadı ki :26: ben iyileştiğinde tekrar yazarım durumunda herhangi bir değişiklik olup olmayacağını.:13:

ben sıcak su da bekletmedim canım normal sürdüm zaten kapardı beklettim vs sonrakı gun krem uyguladım

iyileşti ama ne renkte değişiklik var ne de silinme var :18: bilmiyorum sen lemoru nereden aldın ?

ben internetten aldım tatlım ama ürün ankara kızılaydan geldi bana. kokusu gerçekten çok kötü kokladığında boğulacakmışsın hissi veriyor nefes alamıyorsun bir süre :2: annemle anlamadığımızdan kokladık ilk başta fenaydı seninki de öylemi koku olarak. neden etkisi olmadı acaba? bi kerede eğer iyileştiyse tamamen sıcak suda beklet iyice yumuşasın sürdükten bir kaç sn sonra yanmaya başlıyor zaten yıkama yada herhangi bir şey sürme bi kaç dk geçtikten sonra böyle soyulacağını hissediyorsun derin derin kalkıyor hemde sen çok fazla soyma ama kendiliğinden atıyor deriyi su değdirme ki ilacın etkisi gitmesin. sadece krem sür sar orayı. bakalım etki etcek mi böyle :/ ne yaptırmayı düşünüyorsun tatlım var mı aklında bişiler? :KK54:

ben internetten aldım tatlım ama ürün ankara kızılaydan geldi bana. kokusu gerçekten çok kötü kokladığında boğulacakmışsın hissi veriyor nefes alamıyorsun bir süre :2: annemle anlamadığımızdan kokladık ilk başta fenaydı seninki de öylemi koku olarak. neden etkisi olmadı acaba? bi kerede eğer iyileştiyse tamamen sıcak suda beklet iyice yumuşasın sürdükten bir kaç sn sonra yanmaya başlıyor zaten yıkama yada herhangi bir şey sürme bi kaç dk geçtikten sonra böyle soyulacağını hissediyorsun derin derin kalkıyor hemde sen çok fazla soyma ama kendiliğinden atıyor deriyi su değdirme ki ilacın etkisi gitmesin. sadece krem sür sar orayı. bakalım etki etcek mi böyle :/ ne yaptırmayı düşünüyorsun tatlım var mı aklında bişiler? :KK54:

yok cnım bı fıkrım bı deneyeyım sen lemoru aldıgın yerın lınkını verır mısın canım olmadı bı aynı yerdende alayım. istersen ozel msj at

yok cnım bı fıkrım bı deneyeyım sen lemoru aldıgın yerın lınkını verır mısın canım olmadı bı aynı yerdende alayım. istersen ozel msj at

yeterli mesaj seviyesine gelemediğim için özel mesaj atamıyorum tatlım :2: ben evimin eczanesi adlı siteden aldım ankara kızılay daymış yeri. mısır çarşısı baharat yazıyor. istersen birde ordan alıp dene. sende ankaradaydın sanırım değil mi?

yeterli mesaj seviyesine gelemediğim için özel mesaj atamıyorum tatlım :2: ben evimin eczanesi adlı siteden aldım ankara kızılay daymış yeri. mısır çarşısı baharat yazıyor. istersen birde ordan alıp dene. sende ankaradaydın sanırım değil mi?

yok canım ben İstanbuldayım

Lady Beto allah senden razı olsun böyle bir şeyi bulup paylaştığın için. 1 hafta önce lemor nasır solüsyonuyla denedim senin uyguladığın gibi uyguladım ve dövmemin %60'ı çıktı.. belkide daha fazlası. çünkü şu an kabuklu ve yara durumda. attığı kabuğu dövmemle beraber atıyor ve altından kendi tenim geliyor. Kızlar ben dövme çıkarmak için her yolu denedim ama bu hem en ucuzu hemde en etkilisi. Tekrardan lady beto'ya teşekkürlerimi sunar bizlere böyle bir fikir sunduğu için tebrik ederim :KK17:
not: bu arada dövmem 3 yıllık ve ilk halinin resmini çektim. ben ilk ve son halinin resmini koymak istiyorum.. bu arada galiba iz de kalmıycak. en acısız, ucuz ve etkili yöntem bu :KK52:

Kızlar bu arada kabuk atarken cildi çok fazla tahriş etmemek koşuluyla o kabuğu derinin üzerinde bırakmamak. Mantık aynı nasırdaki gibi. :KK66:

leilacutie: Bende tca kullandım daha bir seans yaptım renk soldu o kadar. Bugün biraz daha uzun bekletip tekrar deneyeceğim, resimli olarak paylaşırım sizlerle de :KK34:

Peki seans aralarını ne kadar tutuyorsun birde bu tca orjinalini nereden bulacağım. Sahte saçma sapan birşey alıp koldan olmak da var :S:18:

yok canım ben İstanbuldayım

ayy tırnakların çok güzelmiş tatlım :) hehe :) bende öyle olmadı işte muhtemelen öncesinde bir seans fraksiyonel lazer yaptırmış olmamdan kaynaklı etim yumuşamıştı epey bir derin yara oldu becerebilirsem bende şimdi fotoğraf koyucam :) gördüğünde anlicaksın ne demek istediğimi hehe :)

ben açamıyorum linkleri :S Nolur bana da bi el atın :S

Öveçlerde FMN Beauty diye bir Güzellik Salonunda sildirdim. Bi ilaç sürerek sildiler. 3 seansda siliyorlar ilk seans boyayı tamamen kusturuyolar lazaer deki gibi yanma acı veya asitdeki gibi kabarıklıklar oluşmadı... Gerçekten sildiler :) Kaş ile Dövme arasında fiyar farkı olabilir ben seans ücreti 150 TL ödedim

ben aradım şimdi kolumdaki dövme için 6,30 cm*3 cm seansı 600 tl dedi tahmini.. :mad:

Mrb mewhibe. Lemor isimli nasir ilacini kulkandim. Cunku dierlerinin o kadar etkili oldugunu sanmiorum. Ilk surduum zaman kabuk atana kadar hicbi see uygulamadim ben. Cunku kabukla beraber dovmenin gidicegini sanmiodum. Ama sen tabiki denersen bepanthen krem ya da merhem uygula. Kabuk attiktan sonrada her sabah tendurdiyotla temizledim. Sonrasinda da teramisin krem uyguladim. Tabi ki tatilde uzun sure tatilde olduum icin orda bakamadim hicbi sekilde. Simdi eylulde dovmemin tamamina yapicam. Sonasinda da contractubex isimli bi kremle sabah aksam bakim yapicam. Uygulamalarimi da burdan paylasirim yaptiim zaman :) sana tavsiyem eger lemor solusyonu alicaksan dovmenin kucuk bi bolumunde uygulaman ve sonasinda her gun bakman. Umarim iz kalmadan kurtuluruz hepimiz.

Meraba, mesaj atmayı denedim ama yeni kullanıcı olduğum için izin vermedi. benimde bir dövmem var. Ablamın nasırı olduğu için lemor solüsyonu evde var bugün deneyeceğim. ama farklı farklı anlatımlar var biraz korktum açıkçası. Başta 5 dk sıcak suda bekletip sonra solüsyonu sürüp, kabuklanmasını bekledikten sonra kaldıracak mıyım? kaldırdıktan sonra da teramisin, bepanten ya da tentirtiyot mu kullanacağım. bunlar doğruysa 2. seans için ne kadar ara vermem gerekiyor? Valla yardım edersen dualarımın cevabı olursun bende sana dua ederim :):KK3:

merhaba arkadaşlar bende dövmelerimi sildirmek istiyorum yalnız çevremde sildiren kişilerden gördüğüm kadarıyla çoğunda izler kalmış bu yüzden biraz tereddütteyim. geçenlerde pastel lazer diye birşey duydum hiç iz bırakmıyormuş 1-2 seansta da geçiriyormuş yaptıran yada bilgisi olan varsa bilgi verebilir mi?

merhaba arkadaşlar bende dövmelerimi sildirmek istiyorum yalnız çevremde sildiren kişilerden gördüğüm kadarıyla çoğunda izler kalmış bu yüzden biraz tereddütteyim. geçenlerde pastel lazer diye birşey duydum hiç iz bırakmıyormuş 1-2 seansta da geçiriyormuş yaptıran yada bilgisi olan varsa bilgi verebilir mi?

tatlım merhaba, bende anlattığım gibi yaptım direk sürmedim sıcak suda beklettim yerini. yada duştan sonrada yapabilirsin aslında :) sürüp beklettiğin de acı oluyo şişlikte oluyo yada benimki öyle oldu bilmiyorum sonra ben yıkamadım üzerine krem sürdüm. sonrasında zaten deri soyuluyor kabuk oluyor tekrar soyuluyor ilk aşama yaklaşık bir ay gibi bir süre sonunda ancak iyileşiyor :) umarım sende faydasını görürsün :)

tatlım merhaba, bende anlattığım gibi yaptım direk sürmedim sıcak suda beklettim yerini. yada duştan sonrada yapabilirsin aslında :) sürüp beklettiğin de acı oluyo şişlikte oluyo yada benimki öyle oldu bilmiyorum sonra ben yıkamadım üzerine krem sürdüm. sonrasında zaten deri soyuluyor kabuk oluyor tekrar soyuluyor ilk aşama yaklaşık bir ay gibi bir süre sonunda ancak iyileşiyor :) umarım sende faydasını görürsün :)

ben dün küçücük bir kısma denedim evet yakıyor ve kızarıklık oldu azııcık da su toplamış gibi şişti ama şimdi hiçbirşey yok bugün akşam tekrar deneyeceğim bakalım..

Birde araştırırken şöyle birşey buldum ama ben o kadar süt içemem S: Deneyen olursa haber versin.

Keçi Sütüyle Kalıcı Dövmeyi Silme

Bir çok yöntem var. Bunlardan bildiklerim lazerle çıkartma, deriyi kanatıp correction solution adı verilen maddeyle çıkartma, keçi sütüyle çıkartma. Forumlarda, bloglarda, hiçbir yerde kalıcı dövmenin keçi sütüyle çıkartılmasını göremedim.

Halbuki keçi sütünü temin edebilirseniz, en kolay kalıcı dövme çıkartma solüsyonudur.3 - 4 günde deriyi kanatmadan, acısız bir şekilde kalıcı dövmeyi tamamen çıkartır. Denedik. İşe yarıyor. İçerdiği yoğun laktik asit, kalıcı dövmenin mürekkebini çözüyor.

Nasıl?

Sadece deri yüzeyine koymak yetmiyor, içmekde gerekiyor.

3 - 4 gün boyunca keçi sütüyle ıslattığınız bezi dövme üzerine sarmalısınız. Bununla birlikte her gün 1 litre sütü içmelisiniz(toplamda 4litre sütü bitirmelisiniz.), işlem boyunca bezi sürekli keçi sütüyle ıslatarak nemli kalmasını sağlamanız gerekmektedir.

İlk 3 gün bir etkisini görmüyorsunuz. Sonra birden kayboluyor. Toplamda 3 yada 4 gün sürüyor.

Geçmiş Olsun...

X