Tecrübeli anneler bir bakabilir mi

karcicegi94

Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2022
292
-10
26
Kızlar merhaba 4 ay 25 günlük bir oğlum var. Geçen hafta grip atlattı doktor antibiyotik şurup verdi boğazı kızardığı için. İki gün önce şurubu da bitti ama şu an burnu tıkanıyor ve sümük dolu. Sabah aspiratöre serum fizyolojik döküp burnunu temizledim bayağı bir yeşil sümük çıktı. Ama hala burnundan hırıltı geliyor geniz akıntısı var diye düşünüyorum. Nebulizatöre serum fizyolojik döküp hava verdim biraz burnuna. İşe yarar mı? Korkuyorum acaba sümüğün ciğerlere inme ihtimali var mı? Hiç bilmiyorum gerçekten, burada tecrübeli annelerden cevap bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim

Kızlar merhaba 4 ay 25 günlük bir oğlum var. Geçen hafta grip atlattı doktor antibiyotik şurup verdi boğazı kızardığı için. İki gün önce şurubu da bitti ama şu an burnu tıkanıyor ve sümük dolu. Sabah aspiratöre serum fizyolojik döküp burnunu temizledim bayağı bir yeşil sümük çıktı. Ama hala burnundan hırıltı geliyor geniz akıntısı var diye düşünüyorum. Nebulizatöre serum fizyolojik döküp hava verdim biraz burnuna. İşe yarar mı? Korkuyorum acaba sümüğün ciğerlere inme ihtimali var mı? Hiç bilmiyorum gerçekten, burada tecrübeli annelerden cevap bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim
Burnunu surekli temizle canım. Temizledikten sonra sirtina vurursan daha iyi olur hatta ritmik hareketlerle barmak uclarin ile vur cigerdekiler dökulsun diye. Benimde oglum 15 aylik ayni islemei yapiyorum.

Çok geçmiş olsun sizede. Korkuyorum ya inşallah geçer buharla
İnsallah gecer gercekten zor bir surec oluyor sizin bebeginiz daha küçük ben meyve ve yogurt tuketmesini sagliyorum bol bol. Bizede surekli kan almadan direkt antibiyotik veriyorlar artik almiycam yazik gunah bağışıklık denen bisey kalmadi

X