Elektrikli Mutfak Aletleri Tefal filtra one 1,2 lt fritöz sorunsalı

barmanbek

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2013
7
0
Kızlar merhaba ben çıkarılabilir yağ hazneli, asansörlü patates hazneli (geçmeli hazneli olan var geçen elimi yaktım, dondurulmuş patates kızartıcam derken. geçmeli olamasın.) asansör tipi patates hazneli fritöz arıyorum,yağ kapasitesi ve fiyatı önemli değil, evde 3 kişiyiz hani küçük olsada olur. Gel gelelim konumuza; tefal filtra one 1,2 lt ürününü buldum netten, araştırdım bana uygun geldi herşeyi, fakat gel gelelim yağ haznesi olayına. biri yazıyor yağ haznesi çıkarılabilir , diğeri çıkarılamaz yazıyor. bugün annemler tefal yetkili servisine gitti, başka bir ürün için. anneme bu ürünüde sordurdum, yetkili servis "elimde yok ama yağ haznesi çıkmıyor, onun yağı boşaltmak için makinayı ters çeviriyorsun" demiş. kafam karıştı teknosa nın kullanıcı yorumllarında, bir kaç sitede de ürünün yağ haznesinin çıktığını söylüyorlar. tefali aradım onlarda çıkmıyor yağ filtresi çıkıyor dedi. anlamadım gitti. bu ürünü kullanan varsa beni bilgilendirsin lütfen delirecem...

edit: sonunda ürünü satıcısından öğrendim. elinde yokmuş ama anlattı. yağ haznesi çıkmıyormuş ama çıkarılmasına da gerek yokmuş çünkü ürünün özelliği yağı süzerek boşaltıyormuş ve o süzgeç (yağ filtresi ) yıkanabiliyormuş. Demem o ki yağ haznesi çıkarılmıyor ama ürün zaten kendi içindeki yağı filtreliyerek boşaltailiyormuş. sizinde bilginiz olsun.

Son düzenleme:
X