Tefal ingenio

-SWEET MOM-

All is well...
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2019
2.922
2.665
32
Merhaba arkadaslar tefal ingenio serisi kullanan var mi? Memnun musunuz acaba? Cok muallakta kaldim acikcasi bazi yorumlar tedirgin etti beni.

Ben kullanıyorum yeni aldık 6x serisini aldık
Diğerleri çok ince geldi ve bulaşık makinesine girmiyorlardı. Bu seri makinede yıkanabiliyor

Ben kullanıyorum yeni aldık 6x serisini aldık
Diğerleri çok ince geldi ve bulaşık makinesine girmiyorlardı. Bu seri makinede yıkanabiliyor
Memnun musunuz peki? Kimse yazmayinca 9 denli ucrete cesaret edemedim karaca da benzer islevi olan bi urun cikarmis onu aldim ama yinede alabilirim

1x ve 2x tıngır tıngır incecik
Daha teşhirde gördüklerimin içi bile çizilmişti
3x e de baktım daha iyi ama ağır değil o da

Evlenmeden önce almadığıma pişman olduğun tek şey.eğer satan olursa 2.el olarak almak isterim sıfırları çok pahalı ne yazıkki

Evt çok memnunuz 2 ay oldu başka tencereleri kaldırdık
Saklanması da çok pratik
Kalın ve sağlam tencereler
Dediğim gibi ben makinede de yıkıyorum

1x ve 2x tıngır tıngır incecik
Daha teşhirde gördüklerimin içi bile çizilmişti
3x e de baktım daha iyi ama ağır değil o da
Ben hic gormemisim mesajlari 🙈 acikcasi bana da oyle geldi. 6x daha iyi gorunuyor. Ama ben ne yaptim karaca da muadilini cikarmis o seriyi aldim 😁 yeni evime gecene kadar kullanmayacagim insallah pisman olmam

Evlenmeden önce almadığıma pişman olduğun tek şey.eğer satan olursa 2.el olarak almak isterim sıfırları çok pahalı ne yazıkki
Gercekten oyle sanki altinla yarisiyor. Aslinda alabilirdim ama cok tereddutte kaldim. Karaca da muadilini gorup onu aldim umarim pisman olmam

Ben de karacadan biodiamond serisini almıştım. En başlarda çok güzeldi ama birinin kulpu sürekli çıkıp durdu, birinin içi tahriş oldu. Daha sonra bende Tefal ingenia serisine baktım. Gelecek ay alıcam inşallah Tefal. Demek 6x kalınlığıymış. İyi ki bu konuyu görmüşüm

Ben de karacadan biodiamond serisini almıştım. En başlarda çok güzeldi ama birinin kulpu sürekli çıkıp durdu, birinin içi tahriş oldu. Daha sonra bende Tefal ingenia serisine baktım. Gelecek ay alıcam inşallah Tefal. Demek 6x kalınlığıymış. İyi ki bu konuyu görmüşüm
Zaten x lerin ozelligi kalinlikla alakali. Bende yeterli okacagimi dusunmuyorum 1 ,2,3x in. Karaca biodiamond in kaplamasini begenmediniz mi

Hayır beğenmedim. 1 yıl oldu sanki içindeki kaplamalar çıkıyor çok sinir oldum. Geçenlerde tavuk göğsü tatlısı yaparken farkettim onu da

İçine metal değdirmeyin. Bence uzun süre kullanırsınız. Ben içinde bız bızı da çalıştırmıştım belki o yüzden. Ama sapının çıkıp durması sinirlerimi çok bozdu. Diğer tencerelerimi alınca bunları incelemeye göndereceğim

İçine metal değdirmeyin. Bence uzun süre kullanırsınız. Ben içinde bız bızı da çalıştırmıştım belki o yüzden. Ama sapının çıkıp durması sinirlerimi çok bozdu. Diğer tencerelerimi alınca bunları incelemeye göndereceğim
Yok blender kullanmamaya ozen gosteririm. Kullanmam gerekirse celik tencerede yaparim. Ben zaten ingenio benzerini aldim karacadan sapi tak cikar 🙈 umarim o sapta da sikinti olmaz

Ben 2020de çeyizimle birlikte almıştım çok memnunum öneririm ☺️
Yaaa bende kimse yazmayinca tereddut ettim. Her urun gibi onunda kotu yorumu coktu. Karaca kullanimi ayni bi muadil cikarmisti onu aldim ancak henimuz kullanmadim. Kac x olani almistiniz? Ben 6x tava setlerini alayim bari diyorum

Yaaa bende kimse yazmayinca tereddut ettim. Her urun gibi onunda kotu yorumu coktu. Karaca kullanimi ayni bi muadil cikarmisti onu aldim ancak henimuz kullanmadim. Kac x olani almistiniz? Ben 6x tava setlerini alayim bari diyorum
Vallahi ben x falan hatırlayamıyorum. Suan bir Google dan baktım ingenio titanyum elegance 12 parça olandan almıştım ama kaç x yazmıyor o kısmı bilemiyorum 😀

Vallahi ben x falan hatırlayamıyorum. Suan bir Google dan baktım ingenio titanyum elegance 12 parça olandan almıştım ama kaç x yazmıyor o kısmı bilemiyorum 😀
Anneme ogrenciyken tefal bi tava almistim 15 yil gecmis hala kullaniyor ve sapasaglam cizik yok diyor. Bende o zamanlar x falan bilmiyordum tabi 🙈 ingenio set almadim ama soyle iyi bi tava seti alayim diyorum.

X